Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רישיון הרכב בתוקף על 29.10.2019, רוצה לעשות עכשיו טסט.למה לא יוצא לי הרישיון החדש?

eladns
שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ממה שהוצאתי היום בסופר פארם מופיע התאריך הנ"ל. כאילו להוציא כפל רישיון, אני מעוניין להוציא את הרישיון החדש ולעשות טסט. מתי יתאפשר לי?

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בערך חודשיים לפני תום תוקף הרישיון. נסה לשלם אונליין ותדע כשתוכל לגשת. לא חייב להשלים את תהליך התשלום אונליין.

עריכה אחרונה על ידי Eily
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר בערך חודשיים וחצי לפני שהרישיון פג, מניסיון שלי בדקתי יום אחר יום ברצף (כי רציתי לשלם לפני) ובערך חודשיים וחצי לפני היה אפשר.

נסה בעוד יומיים/שלושה.

--------------------------

Škoda Fabia mk2 TSI&DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני בדקתי יום אחר יום ויצא לי חודשיים קלנדריים ויומיים בערך. יום לפני כן לא ניתן היה לשלם. יכול להיות שהפעולה עצמה מקדמת עניינים, אבל אי אפשר לדעת באמת, נסתרות הן דרכי משרד הרישוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדקתי כל יום או יומיים (באתר ברשת)

ובסוף זה נתן לי חודשיים ו-10 ימים לפני המועד.

יומיים אחר כך קפצתי לסופר-פארם, שילמתי, קפצתי לעשות טסט.. נכשלתי .. תיקנתי את התיקונים ויומיים אחר כך היה לי רישיון עם תוקף ליותר מ- 14 חודש.

https://ecom.gov.il/voucherspa/input/260

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז אפשר לגשת לטסט השנתי חודשיים-שלושה לפני מועד תוקף רישיון הרכב?

חודשיים, או קצת יותר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שצריכה להיות כבר האופציה לשלם.

איזה רכב? יש סיכוי שיש לך ריקול לעבור?

אני עם B3 ויש לי 2 ריקולים לעשות, משרד הרישוי שלח מכתב לעשות אותם, לא שולח לי את רישיון הרכב עוד.

(הטסט שלי באמצע אוקטובר)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזדה 3

ללא טסט כבר 10 חודשים, במטרה להימנע מ2 טסטים צמודים, מעוניין לעשות 1 במכה {כן ידוע לי שהמחיר יהיה כפול אבל לפחות יהיה טסט אחד בלבד}

**** זה לא אני. זה עזרה לחבר ****

BMW E36 M40 year of 1992

Autobianchi A112 year of 1979

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדקתי כל יום או יומיים (באתר ברשת)

ובסוף זה נתן לי חודשיים ו-10 ימים לפני המועד.

יומיים אחר כך קפצתי לסופר-פארם, שילמתי, קפצתי לעשות טסט.. נכשלתי .. תיקנתי את התיקונים ויומיים אחר כך היה לי רישיון עם תוקף ליותר מ- 14 חודש.

https://ecom.gov.il/voucherspa/input/260

מה הכוונה בטסט ל14 חודש?

הרי שילמת כבר על 2 חודשים מתוך 14 בשנה הקודמת, אז יוצא שנה.. לא?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי רישיון עם תוקף ליותר מ- 14 חודש.

הכוונה היא .. שב 10/7/2019 היה ברשותי רישיון רכב בתוקף עד ל 13/9/2020.

זה אומר שהיה לי רישיון רכב עם תוקף מעל 14 חודש...

לגבי מה שילמתי .. כל שנה אני משלם את התשלום השנתי (12 חודש) וכל שנה אחרי הטסט יש לי רישיון ל 14 חודש.

יש אחרים .. שכל שנה משלמים את התשלום השנתי (12 חודש) .. אבל אחרי הטסט יש להם רישיון בתוקף ל 12 חודש או פחות..

כל אחד יכול לבחור מה הוא רוצה לעשות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1707 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...