Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צריך יעוץ - קניית סיאט איביזה ליסינג / יד 2

_Tal_
שימו לב! השרשור הזה בן 1783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ההתלבטות שלי היא כזאת , יש עסקת ליסינג של סיאט איביזה TSI 1.0 DSG 115HP REFERENCE 2019

מחיר מחירון 94,900 , העסקה - מקדמה של 8900 ועוד 1318 כל חודש למשך 34 חודשים , סך הכל יוצא 53,700

העסקה לא כוללת ביטוחים או אחזקה, כמובן שיש עוד אופציות שעל פניו יותר משתלמות כמו יונדאי i10 שעולה 84,000 והעסקה היא 872 לחודש (מקדמה אותו דבר) אבל אני רוצה סיאט איביזה וגם שאני לא נכנס בפיקנטו או יונדאי i10

עכשיו אני נהג חדש וזה רכב ראשון, נציין שאני יכול לקנות את הסיאט 2019 בלי ליסינג, אין בעיה של כסף, יכול לתת מזומן ולקבל את ההנחה על זה , אבל לא מעוניין בתור נהג חדש ורכב ראשון להוציא סכום כזה , לכן המטרה של העסקה היא להחזיר את הרכב בתום תקופת הליסינג , עכשיו לפי כל הבדיקות שעשיתי , לא רואה איך הסיאט איביזה יורדת ב 53,700 אחרי 3 שנים, תקנו אותי אם אני טועה ששורה תחתונה אני מפסיק פה כסף , מצד שאני אני נהג חדש, לא מבין כל כך הרבה בעניין הזה של רכבים וקניה של יד שניה וכדומה וזה ראש שקט ,אה ויש הגבלה 20,000 קילומטר בשנה אבל לא חושב שזו תהיה בעיה

עכשיו האופציה השניה, לקנות סיאט איביזה 2015 , AM5 1.2 , 5D 105HP מנוע 1200 סמ"ק (המנוע זו אחת הסיבות שאני רוצה את העסקה כי הרוב זה 1000 סמ"ק והבנתי שזה חלש בעקיפות ופחות מומלץ , אשמח ליותר פירוט לזה , בליסינג אני לא יודע מה הסמ"ק שאני מקבל, זה לא מצויין גם במחירון אבל הבנתי שיש לזה משמעות על הרכב עצמו והביצועים) , הרכב יד ראשונה מחברה, עברה רק 30,000 קילומטרז , והמחיר הוא 50,000 , המוכר לא גמיש , יש הרבה תוספות מולטי, מגנזיום וכו'.... ולפי התיאור לא עבר תאונה ורק מוסך מורשה (עדיין לא ראיתי את הרכב)

לפי מה שהבנתי עסקה טובה , ובגלל זה אני מתלבט כי אני מחפש הרבה ביד 2 ולא מצאתי עסקה טובה כזו עד עכשיו , העניין הוא שאני רחוק ממקום המגורים של המוכר, לא מכיר שם מוסכים ואין לי נסיון בקניית רכב מבן אדם באופן כללי , מה לבקש איך לבדוק?

זהו אשמח להצעות והמלצות מה עדיף לי

עריכה אחרונה על ידי _Tal_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביררת עלויות ביטוח לנהג חדש לאיביזה חדשה לעומת משומשת?

אם תגיד באיזו עיר המשומשת נמצאת, ימליצו לך על מכון בדיקה באזור

Sent from my SM-G950F using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.0 ממש לא חלש, הוא החליף את ה1.2.

רק בחשבון שאיביזה am5 די ערומה מאיבזור, אםתאתה הולך על יד שניה כדאי לקחת איביזה מסוף 2015 שהגיכ ברמת איבזור style מאובזרת יותר, תא הנוסעים עבר שידרוג ונהיה איכותי יותר.

Sent from my SM-G975F using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנוע 1.0 ממש לא חלש, הוא החליף את ה1.2.

רק בחשבון שאיביזה am5 די ערומה מאיבזור, אםתאתה הולך על יד שניה כדאי לקחת איביזה מסוף 2015 שהגיכ ברמת איבזור style מאובזרת יותר, תא הנוסעים עבר שידרוג ונהיה איכותי יותר.

מגיעה עם מולטימדיה ו GPS ... האם אתה חושב שיותר משתלם למשל לקחת 2017 אבל עם קילומטרז יותר גבוה ? למשל 60-70

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שדגם 2017 זהו דגם חדש.

רפרנס זאת רמת איבסור הנמוכה ביותר , לדעתי כדאי לחפש את הסטייל.

60-70 אלף זאת נסועה גבוה, דבר שצריך לבוא לידי ביטוי במחיר.

קח בחשבון את המצמדים.

עריכה אחרונה על ידי yulianx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שים לב שדגם 2017 זהו דגם חדש.

רפרנס זאת רמת איבסור הנמוכה ביותר , לדעתי כדאי לחפש את הסטייל.

60-70 אלף זאת נסועה גבוה, דבר שצריך לבוא לידי ביטוי במחיר.

קח בחשבון את המצמדים.

הרפרנס זה מה שמציעים לי בליסינג , שים לב לאופציה השניה שהיא AM5 2015 , עם קילומטרז נמוך, ב50 אלף שקל

השאלה שלי מה יותר משתלם ממה שהצעתי

אתה ממליץ לחפש דגם STYLE אולי שנה יותר גבוהה ועם קילומטרז גבוה יותר ? אני גם לא רוצה לשלם מעל 50 אלף

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לשלם ייתר עבור הדגם החדש לדעתי האופציה הטובה היא לחפש איביזה סטייל מסוף 2015 אחרי מתיחת פנים.

גם איבסור טוב משל am5, גם תא נוסעים משודרג ואיכותי יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה לא רוצה לשלם ייתר עבור הדגם החדש לדעתי האופציה הטובה היא לחפש איביזה סטייל מסוף 2015 אחרי מתיחת פנים.

גם איבסור טוב משל am5, גם תא נוסעים משודרג ואיכותי יותר.

איבזור ותא נוסעים זה נחמד אבל איפה המצב של הרכב? תאונות , בעלים קודמים , קילומטרז , נדיר למצוא 2015 עם קילומטרז כל כך נמוך, זה רכב שמור, לא בא לי רכב שגמרו אותו ואני לא רוצה לראות מוסך , השאלה עד כמה זה קריטי האיבזורים שאתה מדבר עליהם , חוץ מזה אם אני אביא STYLE עם מנוע 1000 סמק במקום 1200 ? זה שווה את כל האבזור? שלא נדבר על הכוח סוס שהוא 105 שזה גם טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה רכב ליסינג תפעולי ואז פרטי? רכב חברה? חסרים קצת פרטים.

מאיפה הוא נמכר? ע״י מוכר פרטי או סוחר? אל תסנוור מג׳אנטים או ממולטימדיה בהתקנה מקומית(כי הam5 לא באה עם מולטימדיה מקורית - הסטייל אחרייה אגב כן), זה תוספות זולות חסרות משמעות.

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זאת כבר העדפה שלך, נתונים טובים אך רכב לא מאובזר או לנסות לחפש איביזה אחרי מתיחת פנים.

בכול מקרה שלא תדאג לגבי מנוע 1.0 כוח זה הדבר האחרון שחסר לו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שציינת שאתה לא מעוניין לבקר הרבה במוסך - האם אתה מכיר את הרכב? אתה מודע לעניין המצמדים שצריכים תחזוקה ומוח גיר שעלול לשבוק חיים? שים לב שאתה לוקח בחשבון את כל ההוצאות הנלוות לרכב מעבר לעלות הקניה.

אני עם יוליאן, האיביזה סטייל מסוף 2015 הרבה יותר נעימה, אבזור עשיר יותר, מנוע 1.0 שלא יורד מה1.2 הקודם בשום פרמטר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה היה רכב ליסינג תפעולי ואז פרטי? רכב חברה? חסרים קצת פרטים.

מאיפה הוא נמכר? ע״י מוכר פרטי או סוחר? אל תסנוור מג׳אנטים או ממולטימדיה בהתקנה מקומית(כי הam5 לא באה עם מולטימדיה מקורית - הסטייל אחרייה אגב כן), זה תוספות זולות חסרות משמעות.

הליסינג פרטי , רכב חדש מהחברה .

לפי מה שאתם אומרים עדיף ללכת על הדגם סטייל? , ממש לשלול את הרפרנס והAM5 מהחיפוש שלי וללכת רק על סטייל ? אם אני מביא רכב דגם סטייל עם 1000 סמק , אפילו שנה 2016 זה עדיף? למרות שהקילומטרז יכול להגיע ל60-70 אלף ? ומה אתם אומרים על הידני? אני פחות מעדיף בגלל ההגבלה של ה85 כוח סוס

עריכה אחרונה על ידי _Tal_
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איביזה ידנית ממש לא חלשה עם 85 כ"ס. לא מכונית מרוץ אבל עולה יפה כל עלייה שתרצה עם מזגן.

תבדוק את הנושא של הליסינג מה קןרה אחרי ה 3 שנים אם אתה באמת מחזיר את הרכב או שאתה מתחייב לקנות מהם.

מבדיקות שעשיתי בעבר (ואני נוסע המון) לקנות רכב משלך זה הכי משתלם.

הליסינג לא משתלם אף פעם מהבדיקות שעשיתי.

אתה משלם עמלה גבוהה על נוחות.

בדוק גם 208 ידנית. מחירי הביטוח שלה זולים משמעותית מהאיביזה.

אני לא נהג חדש ורציתי לקנות איביזה עכשיו אבל נרתעתי ממחירי הביטוח ולכן בחרתי בג'אז.

(בגלל שהייתה לי תביעה אחת ביקשו על האיביזה קרוב ל 6000 שקל לחובה ומקיף, בג'אז אני משלם 3700 ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתה לי איביזה 2014 רפרנס אוטומטית כרכב ליסינג מהעבודה.

ברפרנס האבזור בסדר(יש בקרת שיוט, שליטה מההגה וaux אבל אין דיבורית מובנית לדוגמא ברדיו) ועדיף על הam5.

מה שכן? המושב של האיביזה בדור הזה פשוט שבר לי את הגב בנסיעות ארוכות ברמת סבל של ממש, ממליץ לקחת לפחות ל20 דקות נסיעה להרגיש אם המושב סבבה לך ואם אפילו רק קצת אתה מרגיש חוסר נוחות אל תחשוב על הכיוון.

Sent from my VTR-L29 using Tapatalk

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הליסינג פרטי , רכב חדש מהחברה .

לפי מה שאתם אומרים עדיף ללכת על הדגם סטייל? , ממש לשלול את הרפרנס והAM5 מהחיפוש שלי וללכת רק על סטייל ? אם אני מביא רכב דגם סטייל עם 1000 סמק , אפילו שנה 2016 זה עדיף? למרות שהקילומטרז יכול להגיע ל60-70 אלף ? ומה אתם אומרים על הידני? אני פחות מעדיף בגלל ההגבלה של ה85 כוח סוס

הידנית 1.2 טורבו הגיע אמנם עם 90 כ"ס אך גם זריזה.

היתרון שהידנית אמינה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1783 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...