Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למה אנשים מציינים שהרכב שהם מוכרים הוא מרופא או נכה?

ronenfe
שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעולה

עברה כמה ידיים במשפחה נמכרה אחרי כ 300 אלף ק"מ ללא תקלות משביתות שמחה פרט לטיפולים.

דרך אגב הוא לא היה יקה אלא פולני.

באמת אדם מקסים.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש הגדול ביותר, של כל אדם, מכל מגזר, כל דת וכל מין - לקנות רכב מערס.

ככל שאפשר לתת רמזים במודעה, שהמוכר הוא אינו כזה, זה מצויין ויכל, תאורטית לפחות, לשפר את סיכויי ההתענינות. אישית אעיד על עצמי, שהיו לי התנסיות אשר בהן התקשרתי למס' של מודעת רכב ופסלתי אותו לפי צורת הדיבור את המוכר הפוטנציילי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעולה

עברה כמה ידיים במשפחה נמכרה אחרי כ 300 אלף ק"מ ללא תקלות משביתות שמחה פרט לטיפולים.

דרך אגב הוא לא היה יקה אלא פולני.

באמת אדם מקסים.

גם אותם בגרמנים כבשו

HU-Panasonic CQC5401W, Comp- Hertz enenrgy, Sub- IDQ, AMP- Kicker ZX700.5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החשש הגדול ביותר, של כל אדם, מכל מגזר, כל דת וכל מין - לקנות רכב מערס.

ככל שאפשר לתת רמזים במודעה, שהמוכר הוא אינו כזה, זה מצויין ויכל, תאורטית לפחות, לשפר את סיכויי ההתענינות. אישית אעיד על עצמי, שהיו לי התנסיות אשר בהן התקשרתי למס' של מודעת רכב ופסלתי אותו לפי צורת הדיבור את המוכר הפוטנציילי.

יש ערסים שומרים על מכוניות יותר מהבנות זוג שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא יש סיכוי יותר גבוה שרופא/הייטקיסט/חנון יזניח את האוטו, כי מבחינתו זאת קופסת פח על ארבע גלגלים, שנועדה לשנע אותו ממקום למקום, ומה שמעבר לזה, לא מעניין, זה לא קוד אסמבלר או משהו.

אני רואה הרבה כאלה בסביבה שלי, ואני מרגיש שאני נכנס למיינדסט הזה יותר ויותר. יש מצב שכמה שנים קדימה אני פשוט אחליף ליסינג בליסינג כל פעם וזהו.

לעומת זאת, האוטו של ערס זה חלק מהאישיות שלו, ולעיתים מקבל את הכבוד בעדיפות על בני משפחה וחיות מחמד.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סתם סיפור מהעבר

נכים מציעים את רכבם למכירה פעם ב 3 שנים וקצת כאשר הם רשאים לרכוש רכב חדש.

יום ו' מודעה במקומון המקומי אין יד 2 אין אינטרנט

פיג'ו 505 מהודרת מנכה

מרים את השפוף ( מילה של קישון לשפופרת הטלפון ) שיחה קצרה עם בעל הרכב, ואני בא לראות את הרכב.

בעל הרכב מתגורר בחיפה בנוה שאנן , רואה את הרכב כאילו יצא מהסוכנות.

אפשר נסיעת מבחן קצרה? אפשר

עולים לכיוון שכונת דניה, לוחץ קצת, המחוג עולה ל 100 קמ"ש, המחוג צועק עלי, היי עוד לא היו במהירות הזאת

חוזרים חזרה

תגיד לי אני שואל מה עבר על הרכב שהקילומטרג' כל כך נמוך

אהה עונה ההוא, יום יום אני יורד לעבוד בעיר התחתית , בערך 3 פעמים בשנה אני ואשתי נוסעים לבקר את הבת בירושלים.

טיפולים? כמו שעון במוסך יבואן , לא יכול להרשות לעצמי להיתקע עם הרכב . אלה הרגליים שלי הוא מוסיף.

מו"מ קצר על המחיר = כ 50% ממחיר רכב חדש , מקדמה ניתנת

יום א' בבוקר הולך הבחור לשלם את יתרת המיסים מסיר את ההגבלה, אני לבנק מוציא לו שיק בנקאי, והופ למשרד הרישוי להעברת בעלות.

נכה משלם אגרה שנתית של כ 20 ש"ח ועכשיו הבעלים החדש צריך להשלים את יתרת האגרה כמו בעל רכב בריא.

הפקיד מוציא את השובר הנכה נותן לי כסף מזומן ואני הולך לשלם בדואר הסמוך למשרד הרישוי.

אני שואל אותו למה הוא משלם ? כי מחירון הרכב משקף רכב עם טסט לתקופה.

בחיפה עבד גם הרופא וגם מנהג אש"ד ( לימים התמזגו לתוך אג"ד ).

אחלה סיפור. אח של אבא שלי גם נכה וגם ככה, כל 3.5-4 שנים מחליף רכב. יש לי תמונות מגיל שנתיים עם הסובארו DL 1980 שהייתה לו אז. רשימה מכובדת:

סובארו DL 80

פיג'ו 504 84

אודי 80 88 (הדגם המנופח שאני חושב אז היה מהראשונים עם הצורה המוזרה הזו) - מוזר שאודי אז היה רכב במחיר עממי יחסית

קורולה 92 (אני חושב או שאולי 93 כי את האודי היה קשה למכור)

קורולה 96

קורולה 2000 נמכרה אחרי קושי רב עם מכה בשאסי שלא באשמתו

קורולה 2004 שאח"כ נמכרה לאבא שלי

קורולה 2008 רובוטית ששנא אותה בגלל הגיר

סיויק 2011 - עבר להונדה אחרי האכזבה מהגיר בקורולה וגם בגלל המנוע 1800

סיויק 2015 - נמכרה לא מזמן עם קצה שילדה עקב תאונה קטנה, במחיר מצוין

סיויק 2019

כל הרכבים ללא יוצא מין הכלל עשו בכל התקופה פחות מ 30K ק"מ, ובמקרים מסויימים יותר קרוב ל 20K, בכמעט 4 שנים. פשוט רכבים חדשים לגמריי.

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עניין "רכב יד ראשונה מרופא" לקוח מז'רגון שנות הארבעים והחמישים. לא היו מכוניות לעם בישראל. מי שהחזיקו רכב היו פקידי ממשלה, ראשי ההסתדרות והמיפעלים שלה, קציני צבא בכירים ורופאים. מרבית הרופאים היו פרטיים שנזדקקו לרכב פרטי לצורכי עבודתם. המכוניות שלהם היו נדירות ומטופלות היטב כי לא הייתה ברירה אחרת. הפרסום מכונית יד ראשונה מרופא העיד על רכב שמור ותחזוקה טובה.

עמיין "רכב מנכה" הוא חדש יחסית. מעבודתי אצל יבואן רכב גדול אני יכול להעיד שנכים או בני משפחה של נכה שנוהגים בוואן גדול, בדרך כלל מגיעים לטיפול שנתי מסודר במוסך היבואן ולוואן קילומטראג' נמוך יחסית. במסגרת מחלקת טרייד אין היתה רשימת המתנה ארוכה לנכים שמבקשים להחליף את הוואן בעת המותרת לנכה על פי תקנות הביטוח הלאומי וככל שראיתי אכן אלה היו אקזמפלרים נאים מאד. רק קחו בחשבון שחייבים להחזיר את הוואן לקדמות באמצעות בית עסק מתמחה.

עריכה אחרונה על ידי primekart

BMW Car Club Israel

Official BMW Club

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1800 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...