Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב מניע לסירוגין P1801, P1805 (אקסנט אוט' 2002)

orba
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי אנשים יקרים,

לאחר תקופה של כחצי שנה הרכב שוב התחיל לעשות את הבעיה הזו של ההנעה לסירוגין.

לפני חצי שנה בערך הייתה לי את הבעיה הזו של הקודי תקלה בכותרת + רעש של סטרטר "מחליק".

החלפתי סטרטר + חיישן קראנק + משאבת דלק + מכונאי של "שגריר" גילה כבל שרוף שלא העביר חשמל כנראה למשאבת דלק, סידר את זה גם.

לאחר שכל הבעיות מסביב טופלו ובאמת אין לי שום דבר אחר, אתמול שוב חזרה הבעיה הזו שהרכב מניע לסירוגין.

* אני מניע את הרכב באמצעות מפתח, יש שניים והבעיה מתרחשת גם שאני משתמש במפתח השני.

אף מוסך שהייתי בו לא ידע להגיד לי מה זה P1801, P1805 ולפתור לי את הבעיה.

האם יש מישהו שנתקל בבעיה? ראיתי שיש משהו שנקרא ecu ויש אנטנה של אימובילייזר, השאלה אם להחליף אחד מהם \ שניהם יעזור\ או שזה לא הכיוון?

אני כרגע שוב לא יכול לנסוע ברכב ואני חסר אונים לחלוטין, אודה לכל מי שיוכל לעזור!!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו ומקריאה זריזה של קוד התקלה בגוגל זה אכן נשמע כמו בעיה באימובילייזר המקורי.

האם כאשר אתה מנסה להניע והרכב לא מניע נורה בצורת מפתח מהבהבת בלוח מחוונים?

עריכה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?356245-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%A9%D7%9F-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%98

רק בשביל לשלול את האפשרות בדוק כי אכן יש לך אורות בלם כשאתה לוחץ על הברקס כי זה בהחלט עלול למנוע התנעה.

וכמו שזה נראה יש תקלה מוכרת באנטנה של האימובילייזר, נסה ליצור קשר עם ליאור מיונדאי שופ ואולי הוא ידע במה מדובר.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פניו ומקריאה זריזה של קוד התקלה בגוגל זה אכן נשמע כמו בעיה באימובילייזר המקורי.

האם כאשר אתה מנסה להניע והרכב לא מניע נורה בצורת מפתח מהבהבת בלוח מחוונים?

עריכה:

https://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?356245-%D7%97%D7%99%D7%99%D7%A9%D7%9F-%D7%9E%D7%A0%D7%95%D7%A2-%D7%A0%D7%A7%D7%99%D7%A9%D7%95%D7%AA-%D7%99%D7%95%D7%A0%D7%93%D7%90%D7%99-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%A0%D7%98

רק בשביל לשלול את האפשרות בדוק כי אכן יש לך אורות בלם כשאתה לוחץ על הברקס כי זה בהחלט עלול למנוע התנעה.

וכמו שזה נראה יש תקלה מוכרת באנטנה של האימובילייזר, נסה ליצור קשר עם ליאור מיונדאי שופ ואולי הוא ידע במה מדובר.

היי אחי מודה לך מעומק ליבי על התגובה !

אני כבר אוודא זאת כדי להסיר ספק (סתם מתוך עניין אם אין אור בלם - מדוע שזה יגרום לחוסר הנעה?)

בנוסף אני אצור קישור עם ליאור כפי שציינת, תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שלא מאפשרים להניע אם הם לא מזהים לחיצה על הבלם. המתג הזה גם מדליק את האורות האחוריים וגם אומר למחשב הרכב שאתה לוחץ על הבלם.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברכבים האלה בשנתונים האלה הרכב יניע גם אם כל נורות הבלם לא יעבדו. שהרכב לא מניע יש סטרטר או אין?

כן יש סטרטר, פשוט המנוע לא מקבל דלק מסיבה כלשהי , פעם כן פעם לא.. יכול בניסיון החמישי רק להניע ואחרי שאכבה הוא שוב לא יניע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש רכבים שלא מאפשרים להניע אם הם לא מזהים לחיצה על הבלם. המתג הזה גם מדליק את האורות האחוריים וגם אומר למחשב הרכב שאתה לוחץ על הבלם.

היי אחי, בדיוק דיברתי עם ליאור, הוא אמר שאין לו מושג בנוגע לקודי תקלה פשוט הוא אמר שאם אני מדבר על תקלה שקשורה באימובילייזר , נטו מנסיון הוא אמר שזה אנטנה של אימובילייזר , הוא יכול להזמין לי תחלק שעולה 819 שקל בערך.

עכשיו השאלה היא אם אני אחליף תחלק הזה הבעיה תפתר לחלוטין, כי יש 2 קודי תקלה.

תשאל למה אני לא הולך למוסך - הייתי בכמה וכמה מוסכים שאף אחד לא ידע מה הבעיה ושחוררתי לדרכי, חוץ מהראשון מבניהם שהשחיל אותי ב4000 בטענה שזה כל מיני דברים, שגם אותם בטח לא החליפו אבל זה סיפור אחר.

השורה התחתונה היא שכל מי שאני הולך אליו ,מחבר למחשב - לא יודע מה הקודי תקלה האלה ומתחיל במסע חרטוטים והשערות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמנוע לא מקבל דלק וזו לא בעיה של הצתה? משאבת הדלק ניבדקה? בחצי סוויץ שהבעיה קורית אתה שומע ל 2 שניות את משאבת הדלק?

אממ החלפתי לפני חצי שנה לערך משאבת דלק (מתברר לשווא אבל עדיין), ושאני מנסה להניע יש רעש על פניו רגיל ל2 שניות ואז זה לא מניע פשוט, תחשוב שאתה מניע תרכב שלך, יש לשניה את הרעש של ההנעה ואז באמת מניע, אצלי יש רעש ואז כלום, מרגיש כאילו המנוע לא מקבל דלק , אבל לא חושב שזה בגלל המשאבה, אולי אם זה בעיה שקשורה באנטנה או משהו אז המערכת מונעת הזרמה של דלק או משהו בסגנון.. בבוקר אני אצל מישהו שאמור לבצע בדיקה מקווה שיעלה על הבעיה... אעדכן : )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בטוח שהמנוע לא מקבל דלק וזו לא בעיה של הצתה? משאבת הדלק ניבדקה? בחצי סוויץ שהבעיה קורית אתה שומע ל 2 שניות את משאבת הדלק?

מעדכן אותך:

הייתי אצל הבחור (שניסתי להניע שיצאתי אליו, הרכב הניע רק בנסיון הרביעי). שהגעתי כיביתי תרכב, הוא ניסע להניע פעם אחת - לא הניע, חיבר את המחשב שלו ראה את התקלות, עשה איפוס והתקלות לא חזרו גם אחרי כמה וכמה בדיקות, בנוסף לצורך בדיקה הוא ניתק את האנטנה של האימובילייזר וניסע להניע כדי לגרום לתקלה להופיע, עשה בדיקה ואכן עלתה תקלה של אנטנה , חיבר חזרה את האנטנה, עשה איפוס, בדק במחשב - הכל תקין.

בנוסף הוא בדק אם יש תדר בין האנטנה למפתח ואכן היה..

בסופו של דבר שחרר אותי לדרכי ולקח 175 (אמר לי בטלפון 150 על בדיקה) אבל לך תתווכח על 25 שקל... נמאס לי מאנשי "מקצוע" כבר.

לסיכום: עד כה הרכב הניע ... הוא אמר שאם הבעיה חוזרת זה 100% אנטנה ... מקווה שהבעיה לא תחזור... למרות שקשה לי להאמין שאיפוס זה מה שיפתור את זה... בכל אופן אני אחפש אנטנה לדעתי, גם ככה יקח לי זמן למצוא משומשת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא בטוח שמדובר בבעייה באנטנה עצמה. דווקא באקסנטים האלה היא כמעט לא הולכת. מנסיון עבר עם קודים שכאלה בגטס הרכב מעולם לא עשה בעיית הנעה על אף שכל סריקה הילתה תקלת אנטנה. אז תבדטק טוב ואם מישהו מחליט שהלכה אנטנה תוודא שאתה מגובה אצלו אם תוחלף אנטנה והבעיה לא תיפתר. קודנית ברכב יש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיין לא בטוח שמדובר בבעייה באנטנה עצמה. דווקא באקסנטים האלה היא כמעט לא הולכת. מנסיון עבר עם קודים שכאלה בגטס הרכב מעולם לא עשה בעיית הנעה על אף שכל סריקה הילתה תקלת אנטנה. אז תבדטק טוב ואם מישהו מחליט שהלכה אנטנה תוודא שאתה מגובה אצלו אם תוחלף אנטנה והבעיה לא תיפתר. קודנית ברכב יש?

הייתה קודנית, היא בוטלה. בכל אופן אני לא אחליף אנטנה דרכו, הלכתי אליו בשביל בדיקה שעולה 150 וגם אז הוא לקח 175 חחחחח מי יסמוך על בנאדם כזה, אם הבעיה תחזור אני אחליף אנטנה רק אם אמצא אחת בזול, נטו כדי לשלול ת'אופציה שזה באמת זה, אם גם אחרי זה הבעיה נמשכת אני לא ממשיך לחקור את זה וכבר אחליף לרכב חדש לצערי הרב...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובדים בשיטת מצליח זו לא השיטה וחבל על הכסף שלא לשבר שאתה עלול לזרוק את הרכב על בעיה פשוטה בסוף. למה לא להתחיל בבדיקות הפשוטות של הזנת דלק לחליל ובדיקת מערכת ההצתה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עובדים בשיטת מצליח זו לא השיטה וחבל על הכסף שלא לשבר שאתה עלול לזרוק את הרכב על בעיה פשוטה בסוף. למה לא להתחיל בבדיקות הפשוטות של הזנת דלק לחליל ובדיקת מערכת ההצתה?

ברור אבל אני יותר מדי זמן על זה ויותר מדי פעמים נכווה ושורף כסף סתם כי אפחד לא יודע לתת מענה חד משמעי בלי "נראה לי" ו "אולי".

ובנוגע למה שהצעת אחי ,הייתי בכיף עושה את הבדיקות בעצמי אם הייתי מבין בזה משהו אבל זה שוב ללכת ל"אנשי מקצוע".

שמע בנתיים מאז שהייתי אצלו הוא מניע כל פעם כרגיל , הקטע שאני כל כך בספק שהבעיה נפתרה נטו מאיפוס של המחשב, אני מאמין לצערי שזה פשוט יחזור.. מקווה שלא אבל הפתרון הזה מרגיש לי "too good to be true"

בנוסף מצאתי תאנטנה בערך ב250 שקל לא מהארץ כי אין להשיג פה וגם אם יש זה פי 2-3 במחיר.

לדעתך כדאי להביא אותה וזהו? או שאתה חושב שעדיף לי לחכות כל עוד הכל טוב.

(אני יודע שזה עלול להיות מיותר לקנות אותה אבל גם ככה שרפתי כסף, עוד 250 לא יהרוג אותי ולפחות אוכל לשלול \ לפתור את הבעיה)

תודה על הזמן שלך אחי ! מעריך את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 6 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1639 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...