Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק חדש - 2 נוסעים בלבד ברכב של נהג חדש שלא יודע לרשום כותרת

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החוק אומר שאם אתה עייף/שתוי ושלל טעבניות, אתה אמור לישון באוטו...

אין שום סיבה ששוטר יקבל את התירוצים שנשמעו כאן....

לי אישית נתנו דו"ח בידיעה שאח שלי שוטר! מה יכול להיות יותר גרוע מזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

גם אני בדילמה הזאת.

לי יש רשיון בלי החראטה של ה2 נוסעים. ולחברים שלי שמי שרוצה להוציא עכשיו רשיון צריכים לאכול את זה עד גיל 21.

יש 2 אפשרויות.

2 חוזרים במונית וה3 הנותרים באוטו. כאשר כולם משתתפים כאילו נסעו במונית.

או כמו שאמרו לנהוג כאילו אין את החוק הזה. בראסמי אם לנהג יש רשיון אז למה שהוא לא יוכל להשתלט על רכב רגוע עם 4 נוסעים? הסיכוי שתהיה משטרה שתעצור דווקא אתכם באותו הלילה הוא קלוש.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על חוק מרפי שמעת?

נהג חדש לא יכול השתלט על רכב עם 4 איש, נקודה! מבחינת נהיגה הוא יכול לעשות את זה הכי טוב בעולם אבל הוא יקשיב לחברים, יסע מהר, ואפילו ידבר איתם. 4 איש עושים הרבה רעש באוטו וזה מפריע לנהיגה, נהג חדש שלא מיומן יכול לעשות תאונה בגלל זה.

אל תעבור על החוק, אם יתפסו אותך רק אתה תידפק וכלום לא יקרה לשאר החברים.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, ברגע שהחוק הזה יצא (או שהוא כבר יצא, ואני פשוט לא יודע.) שוטרים יחפשו את הנהגים שיעברו על החוק הזה.

ד"א יש היגיון לחוק הנ"ל, אחוז גבוה מהמעורבים בתאונות דרכים הם נהגים חדשים.

בכך מפחיתים את כמות הנפגעים במידה ונהג לא יוכל לנסוע מעל 2 נוסעים עימו.

ד"א הבעיה היא שרוב אלו שעושים תאונות דרכים הם גם אלו שמצפצפים על החוק הזה...

גם לי יש סיוויק שחורה, רעה, ושמורה בקנאות מטורפת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי, ברגע שהחוק הזה יצא (או שהוא כבר יצא, ואני פשוט לא יודע.) שוטרים יחפשו את הנהגים שיעברו על החוק הזה.

ד"א יש היגיון לחוק הנ"ל, אחוז גבוה מהמעורבים בתאונות דרכים הם נהגים חדשים.

בכך מפחיתים את כמות הנפגעים במידה ונהג לא יוכל לנסוע מעל 2 נוסעים עימו.

ד"א הבעיה היא שרוב אלו שעושים תאונות דרכים הם גם אלו שמצפצפים על החוק הזה...

ההגיון מאחורי החוק הזה (אם קיים) לא קשור לכמות הנפגעים.

ל-2 מכוניות (שנדרשות להסיע את אותה כמות נוסעים) יש כפול סיכוי לעשות תאונה, ולכן מבחינת מס' נפגעים למליון ק"מ - אין הבדל.

הסיבה לחוק הזה היא למנוע מצב של רכב עמוס בחברים שמעודדים את הנהג לעשות שטויות. הגיוני או לא - שאלה טובה.

ולגבי השאלה המקורית: 3 אפשרויות:

1. שלושה נוסעים ברכב, והשניים האחרים מחפשים טרמפ אחר.

2. כולם נוסעים ברכב, עוברים על החוק של הגבלת הנוסעים, ומקווים לא לפגוש שוטר.

3. אם המרחק לא מאוד ארוך - 2 נגלות.

4. אם הנהג המקורי רק עייף, אפשר לתת לו לנוח רבע שעה, לשטוף פנים, לשתות קפה, לתת לו לנהוג, ולהחליף אותו ברגע שמורידים את 2 האנשים הראשונים בבית שלהם.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לפי החוק, אני בן 18 (עוד יומיים) יכול לנהוג עם עוד 4 אנשים ברכב וזה חוקי לגמרי, לעומת חבר שלי שהוא בגילי והוציא רשיון ב1 לנובמבר והוא מוגבל רק ל2 נוסעים. דיי מטופש. אבל מה אני מתלונן, אני את הרשיון שלי עשיתי.

מזכיר את החוק של המחזירי אור ברכבים עד 94 כולל. כאילו פג'ו 205 93 חייבת בפסים זוהרים. אותה פג'ו בדיוק מודל 95 פטורה מזה.

אבל בואו נעצור כאן. עדיף לא לחפש הגיון בתקנות משרד התחבורה.

I should win a fucking AWARD for being me

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקשיב חוק חייב להתחיל מאיפה שהוא ובגלל שחוק לא יכול לחול רטרואקטיבית אז הוא חל על חבר שלך ולא עלייך למרות שאתם באותו גיל, עוד שנה כבר לא יהיה דבר כזה.

החוק של המחזירי אור הוא דווקא חוק די הגיוני, לפני שנת 94 הפנסים היו קטנים יותר ופחות טובים ועם השיפור בבטיחות גדלו גם הפנסים וזמן התגובה שלהם לרגל הנהג. לפני 94 הפנסים אולי היו פחות טובים ובולטים(אולי לא בכל הרכבים אבל בחלקם) ולכן היה צורך בפסים שידגישו את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה מתאר לעצמך איזה בלאגן היה נוצר אם היו מתחילים להוציא רשימות דגמים בשביל הפסים הארורים האלו?

אז שמים את הקו בשנת 94 וזהו. זה לא שגוזרים על המכוניות הישנות יותר גזירה שאי אפשר לעמוד בה. חוק, מהגדרתו על ציבור רחב, עושה לפעמים עוול לחלק בשביל להיטיב עם הכלל. כל עוד העוול הזה לא גדול מדי, זה לגיטימי

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מזכיר את החוק של המחזירי אור ברכבים עד 94 כולל. כאילו פג'ו 205 93 חייבת בפסים זוהרים. אותה פג'ו בדיוק מודל 95 פטורה מזה.

מק'יוסי,

גם לצטט חוקים אינך יודע(וזו תקנה בכלל).

תקנת הפסים הזוהרים הפוטרת את כלל הרכבים מסוג פרטי מהדבקתם הינה ממודל 96' ולא 95'.

וכמו ש-nitch ניסה להסביר בעבורך, בשנת 96' כל יצרני הרכבים ישרו קו מבחינת מבנה הפנסים האחוריים, לא מחילים תקנות/חוקים לפי דגמי רכבים אלא לפי שנתונים.

עמית

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא תחשוב אם יש לו אוטו יקר/בעל הרבה פוזה יהיה לך יותר קשה לשמור על נהיגה במסגרת החוק, במיוחד שיש מאחוריך 4 איש חצי שיכורים שמפריעים ורוצים שתיסע יותר מהר.

לא אישית מותר להסיע כמה אנשים שאני רוצה אז אין לי את הבעיה הזו אבל אם הייתי נתקע עם חבר ששתה אני לא הייתי מסכים לו לנהוג והיינו ישנים באוטו, משאירים את האוטו ולוקחים מונית.

החיים וגם הרישיון שווים יותר מאוטו יפה או פוזה לחצי דקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל האפשרות המועדפת עלי היא לישון במקום המסיבה ברכב.

אחר כך ללכת לקנות לנהג שילוב של כוס קפה, שלושה רד בולים ופיצוחים (עוזרים להמנע משיהנ בנהיגה).

בזמן הנסיעה אני מדבר כל הזמן עם הנהג והנוסע שליד הנהג הכי ערני בעולם.

אם עדיין לא עוזר והנהג לא מסוגל. מישהו מחילף אותו בליית ברירה ...

אם כבר במקום שבו בילינו הנהג לא מסוגל לנהוג אז נשארים במקום ויושנים עד הגעת הבוקר ...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת -אין לי אפשרות ממשית כרגע לחשוב על מה שאמרת היות ואין לי את ההגבלה הזו.

בכל אופן לגופו של עניין -אני חושב שההחלטה די מטופשת ולא תתרום כלום בפועל ..חוץ מיותר ויותר נהגים צעירים שהדבר הזה יקרא עליהם כתיגר והם יעשו את ההפוך ממה שהחוק מבקש וזאת כי ככה זה ..כמו שמציקים לך מגיל קטן לא לעשון..אתה ניהיה סקרן יותר ויותר וחייב לנסות את הדבר גם אם הוא נוגד לחוק [במקרה הזה של המשפחה וההורים.]..

:cry:IBIZA 20vT -נימכרה!:cry:

בחסדך רחם עליי,כוון אותי בצעדיי..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

3. אם המרחק לא מאוד ארוך - 2 נגלות.

מסכים איתך בכל מילה ! , 2 נגלות זה הפיתרון הכי טוב בידיעה שישנם כאלה לא שיכורים שמחכים לנגלה השניה או שיש מישהו שישמור עליהם בזמן שאתה נוסע לשים את חברך השיכור בבית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה טכנית: החוק הזה לא קיים כבר היום?

קיים

בגלל זה הוא רשם

"ב1 בנובמבר יצא חוק"

ולא "ב1 בנובמבר ייצא חוק."

הבנת ? משחק מילים קטן.

אגב, אני בטוח ששוטר יבין ככל הנראה שהנהג עשה זאת לטובת הכלל ולא הפרט. הוא בסך הכל דאג שהחברים שלו יגיעו בשלום. ושנהג שיכור לא ינהג. כל עוד יש לו רשיון, ותקופת המלווה פגה, אין בזה שום דבר פגום (למעט עבירה על החוקים הכתובים). אני אישית חושב ששוטר שהוא בנאדם, יבין. כמובן, שלא כולם כך. :( לצערנו.

כמו שנאמר. "מדינת משטרה"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...