Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק חדש - 2 נוסעים בלבד ברכב של נהג חדש שלא יודע לרשום כותרת

motocross
שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

או עד גיל 21 המאוחר מביניהם
לא בטוח שזה עד סוף הנהג החדש

כלומר

אני חושב שאם מישהו מוציא רשיון בגיל 22 הוא יכול להסיע מעל 2 אנשים בלי שום קשר לעובדה שהוא נהג חדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 50
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

leonidhavkin צודק, התקופה שבה חלה ההגבלה למקסימום שני אנשים היא עד גיל 21 או שנתיים המאוחר מבניהם.

כלומר אם הוצאת רישיון בגיל 22 אז יש לך שנתיים להסיע מקסימום 2 אנשים, עד סוף תקופת הנהג חדש.

ואם הוצאת רישיון בגיל 17 אז יש לך 4 שנים להסיע מקסימום 2 אנשים, עד גיל 21.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

leonidhavkin צודק, התקופה שבה חלה ההגבלה למקסימום שני אנשים היא עד גיל 21 או שנתיים המאוחר מבניהם.

כלומר אם הוצאת רישיון בגיל 22 אז יש לך שנתיים להסיע מקסימום 2 אנשים, עד סוף תקופת הנהג חדש.

ואם הוצאת רישיון בגיל 17 אז יש לך 4 שנים להסיע מקסימום 2 אנשים, עד גיל 21.

בגלל זה אני כל יום מודה לאלוהים שהוצאתי רישיון לפני החוק המרגיז הזה!!!

:loco:How can I be lost, If I've got nowhere to go?

:loco:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוצאתי אישית הוצאתי רשיון לפני חודשיים בדיוק ב 23 לאפריל נגמר לי המלווה

אני אישית אם הייתי נתקל במצב כזה הייתי לוקח תמפתחות ונוהג גם עם 5 אנשים ברכב

ושילך קיבינמט החוק הזה אם שוטר עוצר אותי לא בטוח בכלל שהוא יבודק את זה זה סתם חוק קלוש שלא שווה לו לתת דוחות או לזמן למשפט על דברים כאלה

ואם הוא כן יתן דוח או יזמן למשפט במשפט אני יגיד במשפט שהחוקים של המדינה שלכם מגבילה אותנו

ואני מרגיש שעשיתי בשכל ונהגתי אני עצמי שלא הייתי שתוי והייתי פיקח כי אם חבר שלי היה נוהג זה יכל להגמר באסון אז במקום להבין שלקחתי אחריות ונהגתי אני אתם רק קובעים חוקים שיכולים יותר לסכן תחיים שלנו והם " עצם העובדה שרק הוא יכול לנהוג עם 5 אנשים גורם לנו לחשוב שרק הוא יכול לנהוג

ועצם העבודה שהוא היה תחת השפעת אלכוהול גורמת לנו לחשוב הפוך שזה "הוא לא יכול לנהוג תחת השפעת אלכוהול" אז במקום להבין ולראות שאני רק הפחתתי תסיכון שלנו להפגע או להפצע בגלל חוסר עירנות מצד הנהג השתוי אתם רק מקשים עלינו תחיים אז בבקשה תירדו מאיתנו בנושא התיק הזה כי מה שעשיתי זה רק טוב תודה על ההבנה והמשך יום נעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הוצאתי אישית הוצאתי רשיון לפני חודשיים בדיוק ב 23 לאפריל נגמר לי המלווה

אני אישית אם הייתי נתקל במצב כזה הייתי לוקח תמפתחות ונוהג גם עם 5 אנשים ברכב

ושילך קיבינמט החוק הזה אם שוטר עוצר אותי לא בטוח בכלל שהוא יבודק את זה זה סתם חוק קלוש שלא שווה לו לתת דוחות או לזמן למשפט על דברים כאלה

ואם הוא כן יתן דוח או יזמן למשפט במשפט אני יגיד במשפט שהחוקים של המדינה שלכם מגבילה אותנו

ואני מרגיש שעשיתי בשכל ונהגתי אני עצמי שלא הייתי שתוי והייתי פיקח כי אם חבר שלי היה נוהג זה יכל להגמר באסון אז במקום להבין שלקחתי אחריות ונהגתי אני אתם רק קובעים חוקים שיכולים יותר לסכן תחיים שלנו והם " עצם העובדה שרק הוא יכול לנהוג עם 5 אנשים גורם לנו לחשוב שרק הוא יכול לנהוג

ועצם העבודה שהוא היה תחת השפעת אלכוהול גורמת לנו לחשוב הפוך שזה "הוא לא יכול לנהוג תחת השפעת אלכוהול" אז במקום להבין ולראות שאני רק הפחתתי תסיכון שלנו להפגע או להפצע בגלל חוסר עירנות מצד הנהג השתוי אתם רק מקשים עלינו תחיים אז בבקשה תירדו מאיתנו בנושא התיק הזה כי מה שעשיתי זה רק טוב תודה על ההבנה והמשך יום נעים

מה הכוונה המדינה שלכם? זאת המדינה של כולנו! ואם זה לא מתאים לך אז גם אנחנו לא רוצים אותך פה!!!

אתה תסיע 5 אנשים ותקבל קנס כמו גדול לא משנה שהנהג היה שיכור או לא! זה שהוא היה שיכור זה הוא אשם אבל מי שעבר על החוק זה אתה ולא הוא.

המדינה לא אומרת לך לא לשתות, זה מותר. והמדינה לא אומרת לך לא לנהוג, זה מותר. היא אומרת לך לא לשלב בינהם בגלל זה אני לא מבין איך החוקים של המדינה מסכנים אותך? זה ששתית ונהגת זה הסכנה.

אני לא מאחל לך שיתפסו אותך אבל רק ככה תבין שחוק זה חוק ואי אפשר לעקם אותו.

עשית עברה אז תיהיה גבר לעמוד בעונש ואל תתחיל לבכות שהמדינה חרא כי במקום אחר היית מקבל שלילה.

תמונות של הבובה http://Ami18.pic.co.il :razz:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני הייתי משאיר את האוטו וחוזר עם החבר במונית... עדיף לא לקבל קנס או שלילה ולא לעשות תאונה עם חבר מאשר לנהוג ולהסתכן...

-------------------------------------------

אהובת חיי

f430 spider

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6975 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...