Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג - סקודה קארוק או ניסאן קשקאי?

Shakëd Nathan
שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כבר אמרתי פה לא מזמן שבעבודה של אבא שלי מחליפים את רכבי הליסינג, ואחרי שהוועד עשה קצת רעש על זה שאין שום דגם שווה הם קיבלו שתי הצעות שנראות לנו מעניינות: קארוק 1000 סמ"ק וקשקאי עם המנוע החדש. כמו שזה נראה עכשיו, לקארוק יש יתרון בגזרת השימושיות (פתרונות אחסון ותא מטען), אבזור הבטיחות וצריכת הדלק, ולקשקאי יתרון בביצועים ובאבזור הנוחות. אבל יחד עם זאת יש כמה דברים שהייתי רוצה לשאול כאן ולקבל עליהם מידע מנסיון:

1. זה הולך להיות רכב ראשי במשפחה עם ילדים גדולים (אני בן 21, יש לי אחות בת 18 ואח בן 16) ולא אחת הוא ישמש לנסיעות בתפוסה מלאה. איזה רכב עדיף לשלושה מאחור?

2. באיזה רכב מושב הנהג עדיף? ובאופן כללי תנוחת הנהיגה? אני יודע שזה מאוד אינדיבידואלי, אבל אם אני אראה שהרבה חבר'ה בפורום מעדיפים אחד מהם על פני השני זה יכול לפחות לתת כיוון.

3. באיזה רכב חווית הנהיגה יותר טובה לדעתכם?

אודה לכם מאוד על העזרה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקארוק ליטר קצת חלש לטעמי.

לכו לסוכנות ותבדקו את שניהם. ההתלבטויות שלך הן כאלה שמה שיתאים לי לאו דווקא יתאים לך. תבדקו גם איזו רמת גימור אתם אמורים לקבל.

תודה לשרת התחבורה מירי רגב על קירוב הפריפריה למרכז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקשקאי יש חסרון גדול של חוסר בפתח מיזוג למושב האחורי שקיים בקארוק למיטב זכרוני.

תנוחת הנהיגה בקשקאי לדעתי לא טובה, בשבילי היא פסלה את הרכב על הסף, לא ניתן לסגל תנוחת נהיגה נכונה מבלי שברך ימין צמודה לקונסולה המרכזית (הרבה נהגים לא ירגישו בכך כי הם יושבים בתנוחת נהיגה לא נכונה ורחוקה מדי מההגה).

בקאורק תנוחת נהיגה טובה למדי, למעט צפיפות מסוימת לרגל ימין.

המרווח הפנימי די דומה בשניהם למרות שהקשקאי מרגיש קלסטרופובי יותר.

תא המטען בקארוק גדול יותר משמעותית.

הייתי בוחר בקארוק, הוא מתאים יותר למשפחה.

לביצועים עצמם חשיבות נמוכה בבחירת רכב משפחתי, אין איפה לנצל עשירית מהם והקארוק 1 ליטר תספק כל צורך הגיוני.

מה שכן ייתכן שאופי יחידת ההנעה של הקארוק יהיה פחות נעים עקב פחות כוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקשקאי יש חסרון גדול של חוסר בפתח מיזוג למושב האחורי שקיים בקארוק למיטב זכרוני.

תנוחת הנהיגה בקשקאי לדעתי לא טובה, בשבילי היא פסלה את הרכב על הסף, לא ניתן לסגל תנוחת נהיגה נכונה מבלי שברך ימין צמודה לקונסולה המרכזית (הרבה נהגים לא ירגישו בכך כי הם יושבים בתנוחת נהיגה לא נכונה ורחוקה מדי מההגה).

בקאורק תנוחת נהיגה טובה למדי, למעט צפיפות מסוימת לרגל ימין.

המרווח הפנימי די דומה בשניהם למרות שהקשקאי מרגיש קלסטרופובי יותר.

תא המטען בקארוק גדול יותר משמעותית.

הייתי בוחר בקארוק, הוא מתאים יותר למשפחה.

לביצועים עצמם חשיבות נמוכה בבחירת רכב משפחתי, אין איפה לנצל עשירית מהם והקארוק 1 ליטר תספק כל צורך הגיוני.

מה שכן ייתכן שאופי יחידת ההנעה של הקארוק יהיה פחות נעים עקב פחות כוח.

תודה רבה, מיקדת אותי מאוד בנושא הזה. כמובן שננסה לקחת נסיעת מבחן על שני הרכבים. בנושא המרווח מאחור, לפי מה שראיתי יש בקארוק תעלה מאוד גדולה באמצע בין המושבים (למרות שהוא לא 4X4 - משום מה יש את זה בכל VAG כמעט למרות שכולן הנעה קדמית), אבל פתחי מיזוג אולי מחפים על זה. לגבי תנוחת הישיבה - מבחינתי זו עילה לפסול רכב גם אם כל שאר הדברים פרפקט, אז זה הולך לקבל דגש מיוחד בבדיקה.

מבחינת ביצועים, הכוונה שלי היא לרכב שלא יהיה צורך לאמץ אותו בצורה חריגה כדי לקבל ממנו קצב התקדמות סביר (להצליח לעקוף בצורה בטוחה נניח). לא מחפשים פה איזה טיל. כרגע אנחנו עם סיוויק דור 9 (האצ'בק, מנוע 1800) שאנחנו מאוד מרוצים מהביצועים שלה וכל עוד הקארוק יאפשר קצב התקדמות דומה בלי להדביק את הגז לשטיח זה יספיק לחלוטין. כרגע נראה כאילו הקארוק הוא הבחירה

עריכה אחרונה על ידי Shakëd Nathan
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חמי באותה התלבטות, אני ממליץ על הקארוק, הוא דווקא נוטה לקשקאי.

האם הבעיות בגיר של הקארוק נפתרו? זה החשש העיקרי בהמלצה שלי

אני אוהב אותך.

סע לאט, סע לאט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1981 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...