Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצול למדיח כלים - בית בשלב בניה

locus
שימו לב! השרשור הזה בן 2084 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Locus, הבנתי שאתה בתהליך בנייה, התייחסתי למטבח העתידי שיותקן. כוונתי הייתה שבפיצול חיצוני אתה צריך להגיע מאזור הכיור במטבח אל המדיח. במידה והמדיח צמוד לכיור ניתן לקדוח מעבר בדופן המפרידה ולהעביר את הצנרת, או שניתן לקדות בבסיס ולרדת מלמטה עם הצנרת ואז לעלות באזור המדיח. ההצעה שלי הייתה במידה ותרצה להימנע (או לצמצם) מהצורך בקדיחות בארונות, תוכל להעביר מוביל או צינור בתעלה שתכין מראש. בצד אחד באזור המדיח תוכל למקם ברז ניל בקיר, אבל את הצד השני אל תפצל התוך הקיר, אלא תשאיר חופשי ותחבר למפצל חיצוני בברז הניל שמתחת לכיור. בתצורה זו תוכל לנתק את הקו ללא צורך בחציבות כלל, ויתרון נוסף הוא שתוכל לסגור את אספקת המים למדיח בנוחות מתחת לכיור ללא צורך בשליפת המדיח ממקומו.

לגבי ההתקנה יש הוראות שונות בהתאם לסוג הצנרת שבשימוש. אני לא מומחה לתחום, אבל אני מצרף לך חומר לעיונך. ממה שאני רואה בצנרת SP (מה שכנראה מותקן אצלך) ניתן לעבוד גם עם מחלקים וגם עם פיצולים טוריים (קובץ ראשון עמ 20 סעיף 07.03.06). בקובץ השני יש הוראות של חברת מצרפלס להתקנה נכונה.

פרק-1.pdf

sp_plumbing_installation_instructions.pdf

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...