Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ריסוס שמפו סונקס עם שפריצר כשיטת ניקוי

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב, חשבי איך אני יכול לצמצם זמן שטיפה של הרכב ובכל זאת לשטוף לבד ובלי הרבה פרוצדורה (בשבילי לפחות) של דליים וכו' לקחתי שמפו של סונקס וערבבתי אותו עם מים בתוך שפריצק (כמו רסס נגב) ריססתי על הרכב כלל פעם חלקים קטנים כמובן, משפשף עם כפפה ייעודית קצת מקציף את האיזור ומסיר לכלוכים ומנגב עם מגבת מקרובייבר. בלי שטיפה של מים נקיים.

האם אתם רואים איזו בעיה בשטיפה כזו? לא יעיל? (אפילו שעל פניו נראה תוצאות טובות) אולי מזיק? לא כל כך מבין בתורת השטיפה לכן אני שואל..

תודה רבה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדיף שתעבוד עם מרסס (כמה עשרות שקלים) במקום השפריצר ובמקום שמפו - ONR.

תעבוד בלי לחץ עם הכפפה ותרים את הלכלוך בעדינות עם הMF. תדאג לקפל את המגבת לכמה חלקים וכל פעם לעבוד עם חלק נקי.

זה טוב רק כשיש אבק מועט, כמו של יומיים-שלושה. לכלוך יותר גדול מזה עדיף לשטוף בשני דליים.

לפני 8 שעות, זבובון כתב:

המוסכניק שלי באמת נראה שעובד בניסוי והטעיה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשיטה שאתה מציין לא הייתי בחיים משתמש בשמפו. שמפו לרכב צריך מים זורמים. אפילו להשפריץ דליים על הרכב אחרי שסיבנת עם שמפו רכב זה לא מספיק טוב בעיניי, למרות שזה אפשרי. צריך הרבה מים להוריד שמפו, בכמויות או שצריך קצת מים אבל בלחץ, כמו מזהשל צינור או משאבה.

בשיטה שאתה עושה הייתי משתמש רק בנוזל NO RINSE כלומר ללא שטיפה , של כימיקל גאייז או ONR של אופטימום.

ואפילו בשיטה הזו אני משתמש במים נקיים...אי אפשר סתם לנגב את הסמרטוט על הרכב, אתה חייב לחזור לדלי של השטיפה , לשטוף את הלכלוך מהכפפה, להרטיב אותה בחומר חדש ולחזור לפאנלים של הרכב עם כפפה ספוגה בחומר חדש.

אני מניח שאין לך צינור מים, אחרת יש לך שיטה של שטיפת הכפפה עם הצינור במקום להשתמש בדלי.

לבחור הזה יש שיטה לשטוף עם דלי אחד ולא עם שני דליים, ולהשתמש במקום בדלי ייעודי עם סבון בשפריצר של סבון מרוכז יותר, דילול של 1ל10 או 1ל9, בבקבוק ספריי, ולהתיז מהנוסחה המרוכזת של השמפו על הכפפה כל פעם. אבל בכל מקרה תצטרך לשטוף.

השיטה שלך כרגע יוצרת חיכוך מיותר ולכן גם שריטות. דבר ראשון, אתה מתיז ישר על הלכלוך מבלי שהשפרצת מים על הרכב או יותר טוב מים עם ONR או מים מדוללים עם שמפו, כדי לרכך את הלכלוך. הכי טוב זה אקדח קצף, אבל בטח אין לך. הייתי ממליץ להכין ספריי נפרד עם מים ומעט שמפו ולהתיז על כל הרכב קודם כל כדי לרכך את הלכלוך, תמתין איזה דקה שיתרכך.

אחרי שזה כבר רך מעט אתה יכול לעשות את השיטה שלך של השפרצה על כל פאנל בנפרד, אבל בכל מקרה תשתמש במים כדי לשטוף את החומר אחרת אתה יוצר חיכוך מיותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בפורום "שיטת המטליות" שיטה מצויינת שהביא לפה ידידנו היקר שיפופו

שאגב נעלם מפה בזמן האחרון, נכס יקר לפורום, ממש חסר.

שיפופו היכן אתה :puppydoge

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אם אין לו צינור זמין מכול איזה שהי סיבה אז אין.

ערכת שטיפה 12V תחליף מצוין לצינור.

יש לו זרם די חזק שמוריד לכלוך, סבון, ושטיפה כללית של הרכב.

זה לא מזיק בשום צורה לרכב כי זה בדיוק כמו לשטוף עם צינור.

עדיף להתמקד וללמוד איך שוטפים נכון כי השטיפה עצמה לא רק מתמקדת בצינור או בערכת שטיפה, זה הדבר השולי בשטיפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חפש בפורום "שיטת המטליות" שיטה מצויינת שהביא לפה ידידנו היקר שיפופו

שאגב נעלם מפה בזמן האחרון, נכס יקר לפורום, ממש חסר.

שיפופו היכן אתה :puppydoge

הינני!

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2237 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...