Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

פיצוץ אוכלסין בישראל בקרוב - זו עובדה מוגמרת

Tsachi89
שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מי שחושב ככה, מגיע לו לנסוע 5 ק"מ שעתיים כל יום ולשלם מחירים הזויים על מחיה. כמו שאומרים ברוסית, כל אדם הוא הפיזדץ של המזל שלו.

או שאתה משלם על המחייה או שאתה משלם על דלק, זמן ובריאות או שמתפשרים על משרה ברמה הרבה יותר נמוכה בפריפריה. בשורה התחתונה לכל בחירה יש מחיר. pick your poison.

עריכה אחרונה על ידי ChemGuy85
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 790
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מי שחושב ככה, מגיע לו לנסוע 5 ק"מ שעתיים כל יום ולשלם מחירים הזויים על מחיה.

אבל זה לא בדיוק ככה. דווקא אותם אנשים שהרחיקו "אל מעבר לקוים המוכרים" והלכו לגור במקומות שרובנו היינו קוראים להם קצת "חור", נתקעים עם ניצול ציני של המצב הזה, כמו רשתות שיווק שסניפיהן המרוחקים יותר מוכרים במחירים גבוהים יותר, תשלומים גבוהים על שירותים בסיסיים, וכדומה. לפעמים לא כזה זול יותר לחיות הרחק מהמרכז.

בנוגע למצב מדינת ישראל- פעילות המדינה כן נגמרת פחות או יותר בקו גדרה-חדרה, עם יוצאת דופן אחת- חיפה, בגלל 2 אוניברסיטאות שיש בה+מספיק מרכזי תעשיה וחברות גדולות.

לא שזה צריך להיות ככה, אנחנו מדינה בגודל מטר על מטר, הזוי ומפגר שבכלל הגענו למצב שיש פה איזורים שאפשר לקרוא להם "פריפריה"

במדינה שאפשר לחצות לאורכה ב 4.5 שעות ברכב, אין באמת דבר כזה "פריפריה".

עריכה אחרונה על ידי Pika007
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
או שאתה משלם על המחייה או שאתה משלם על דלק, זמן ובריאות או שמתפשרים על משרה ברמה הרבה יותר נמוכה בפריפריה. בשורה התחתונה לכל בחירה יש מחיר. pick your poison.

כ"כ נוח לראות את זה צר, לא לחשוב אם קיימת אופציה

טובה נוספת מחוץ לגבולות שהמצאתם, להיתקע עם התפיסה

שכל מה שמחוצה להם הוא רעוע ועלוב ועני.

האמת שסבבה לי שיחשבו ככה, לא רוצה שיבואו לפה עוד אנשים,

עוד יהיו פקקים בגללכם.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוא נניח לרגע שאתה, ארקו1, התמנית למנהיג. איך בדיוק תגביל את הילודה?

פשוט. החל מהילד השלישי, תשלום מס למדינה בכל חודש. לא של מאות שקלים, של אלפים - 2,500 בתור התחלה. עיקר אלו שדוגלים בהשרצה ללא מעצורים גם ככה לא משתכרים מספיק בכדי לכלכל את עצמם.

עריכה אחרונה על ידי ALÞћÃ
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כ"כ נוח לראות את זה צר, לא לחשוב אם קיימת אופציה

טובה נוספת מחוץ לגבולות שהמצאתם, להיתקע עם התפיסה

שכל מה שמחוצה להם הוא רעוע ועלוב ועני.

האמת שסבבה לי שיחשבו ככה, לא רוצה שיבואו לפה עוד אנשים,

עוד יהיו פקקים בגללכם.

כ"כ נוח לחשוב צר, לחשוב שהמציאות שלך זהה למציאות שלי, המקצוע שלך זהה למקצוע שלי, להיתקע עם התפיסה שכולם חיים בדיוק כמוך ב-100%.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרדים וערבים יביאו פחות ילדים לעולם כאשר הם יבינו שריבוי ילדים פוגע בהם ובילדיהם. מדובר בתהליך הדרגתי שנמשך לאורך עשרות שנים והולך יד ביד עם חינוך והעצמה נשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פיצוץ אוכלוסין? איפה בדיוק? רוב רובו של גוש דן מורכב מבניינים בני 3-4 קומות.

כשיהיו פה גורדי שחקים בני 30+ קומות, אנשים יגורו בדירות של חדר וחצי, כשיהיו כבישים/מנהרות תלת מפלסיים ופארקים/מגרשי ספורט על גגות של בניינים אז נראה.

כרגע מה שיש זה תכנון לקוי של תחבורה ציבורית ומערכות כבישים שמתאימים יותר למאה הקודמת וגורמת ל״פיצוץ אוכלוסין״ מלאכותי שלא באמת קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חרדים וערבים יביאו פחות ילדים לעולם כאשר הם יבינו שריבוי ילדים פוגע בהם ובילדיהם. מדובר בתהליך הדרגתי שנמשך לאורך עשרות שנים והולך יד ביד עם חינוך והעצמה נשית.

בינתיים החרדים עושים עבודה מדהימה בלמנוע מחינוך לחלחל אליהם, ומנסים לעגן את המצב הזה בחוק. כדי שהשינוי יקרה צריך איזשהו צינור שיוביל את המידע הדרוש פנימה, אבל הסיגור שלהם כל כך חזק שאני לא בטוח שיש לך איפה לדחוף אחד, בעידן האינטרנט והסמארטפונים הייתי מצפה שהסדקים בחברה הזו יתחילו להופיע כבר מזמן, כנראה שלא הערכתי נכון את עצמת שטיפת המוח שהם עושים לילדים שלהם מגיל 0.

פאנאטיזם זה דבר מפחיד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדברים פה על מיסים לילד 3, אתם מבינים שזה ההפך מהאג'נדה של המדינה הזאת, כן? פה מקבלים כסף על ילדים, כי היאהוד רוצים להתרבות.

אני דווקא לא פוחד מהעניין הזה, חיפה וב"ש (יותר ב"ש מחיפה האמת) נמצאות בתנופת פיתוח, רשת התחבורה מתחילה לאט לאט לתפוס פערים (ועם כמה שאני לא מסכים עם השלטון, דבר אחד אי אפשר לקחת להם וזה שישראל כ"צ מקדם דברים, גם אם לא תמיד את הנכונים ולא בסדר הנכון).

תחבורה יעילה היא הדרך לצמצם את פערי המרחק ופיתוח של מטרופולינים היא הדרך לפזר את האוכלוסיה.

אם ניקח את אירופה לדוגמא - אין הבדל גדול מבחינת ההזדמנויות ואורח החיים בין מי שחי בברלין, בפרנקפורט, בהמבורג או במינכן.

ברגע שהפער בין ב"ש לחיפה לת"א יצטמצם - האוכלוסיה תתחיל להתפזר וכבר לא יהיה פה פיצוץ אוכלוסין.

אגב - מי שמפריע לו הבלאגן במקומות הבילוי בסופי השבוע - יכול להאשים גם את השבת, אם לחלק מהאוכלוסיה היה ימי חופש בימים אחרים הבלאגן היה קטן והעומס היה מתפזר.

בתאריך 13.7.2020 בשעה 17:22, pl7410 כתב:

זו בכל זאת מדינה שמסתמכת על טמטום כמשאב לאומי

לפני 5 שעות, HybridBoy כתב:

תיבה טובה סטייל DSG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אנחנו מדינה בגודל מטר על מטר, הזוי ומפגר שבכלל הגענו למצב שיש פה איזורים שאפשר לקרוא להם "פריפריה"

במדינה שאפשר לחצות לאורכה ב 4.5 שעות ברכב, אין באמת דבר כזה "פריפריה".

אבל יש.

חרדים וערבים יביאו פחות ילדים לעולם כאשר הם יבינו שריבוי ילדים פוגע בהם ובילדיהם. מדובר בתהליך הדרגתי שנמשך לאורך עשרות שנים.

סביר להניח שעם חדירה של עוד ועוד רעיונות מערביים לחברה החרדית והערבית (והם חודרים ועוד איך) בישראל תנופת הילודה תרד קמעה, אבל מאחר וריבוי ילדים הוא מרכיב חשוב גם בדת היהודית (בגלל פרו ורבו) וגם בדת המוסלמית (בגלל הדטרמניזם) הם כנראה תמיד יביאו יותר ילדים מהציבור החילוני.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז פאן פאקט 3 -

סטטיסטית, בישראל: הפריון של אישה ערביה (ערביה-ישראלית, לא יודע מה קורה בשטחים) דומה מאוד לפריון של אישה יהודיה לא חרדית, אני לא זוכר את המספרים המדויקים אבל הם ממש באותו האזור. הפריון של הערבים-ישראליים התנרמל וכעת הם במצב של 'שימור חלק יחסי' בתוך תמהיל האוכלוסיה (20%).

“Never wrestle with a pig - you'll both get dirty, but the pig likes it"

Model 3 P | Atom 3 | Palisade Calligraphy | Sportster Iron 883 | Monster 1200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חינוך למה?

ל-"העצמה נשית"?

מה זה בכלל?

ולמה אתה חושב שלהביא פחות ילדים זה דווקא טוב?

אולי עדיף פחות "רמת חיים" ויותר ילדים?

כולמר, אתה חושב שעדיף שני ילדים ועוד חופשה בחו"ל ומכשירי אלקטרוניקה ועוד זוג אופני הרים, על פני שישה ילדים, בלי כל זה?

מסופקתני.

uʍop ǝpısdn sı ɹǝʇndɯoɔ ɹnoʎ sıɥʇ pɐǝɹ uɐɔ noʎ ɟı

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אור - גיגול קצר ויש סימוכין.

3.13 ילדים לאשה - יהודיה או ערביה. אין פילוח בין יהודים חילונים, דתיים וחרדים.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פשוט. החל מהילד השלישי, תשלום מס למדינה בכל חודש. לא של מאות שקלים, של אלפים - 2,500 בתור התחלה. עיקר אלו שדוגלים בהשרצה ללא מעצורים גם ככה לא משתכרים מספיק בכדי לכלכל את עצמם.

עוד חכמולוג שחושב שאפשר "לחנך" עם קנסות.

מה יעשה מי שמסרב לשלם את הקנס? תשלח אותו לכלא?

זהירות, שאלה מכשילה שבסופה "גולאג", "השמדת עם" ו"פול פוט".

מי שבאמת מפריעות לו האוכלוסיות החרדיות והערביות ומה-לא, שפשוט יוליד יותר. היי, החילונים הממוצעים עושים את זה לא רע בכלל, לפחות בשכונה שלי. מפתיע, אה?

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה פיצוץ אוכלוסין? איפה בדיוק? רוב רובו של גוש דן מורכב מבניינים בני 3-4 קומות.

כשיהיו פה גורדי שחקים בני 30+ קומות, אנשים יגורו בדירות של חדר וחצי, כשיהיו כבישים/מנהרות תלת מפלסיים ופארקים/מגרשי ספורט על גגות של בניינים אז נראה.

כרגע מה שיש זה תכנון לקוי של תחבורה ציבורית ומערכות כבישים שמתאימים יותר למאה הקודמת וגורמת ל״פיצוץ אוכלוסין״ מלאכותי שלא באמת קיים.

אחת התשובות הנכונות בשרשור.

שכונות חדשות למיניהן במעגל שמחוץ לגוש דן אכן נבנות עם מגדלים (ע"ע הוד השרון).

לעומת זאת, בגוש דן רחוקים מאוד ממיצוי השטח נוסח טוקיו / שיקגו / ניו יורק / הונג קונג.

הרכבת התחתית בגוש דן היא התחלה טובה אך מאוחרת מאוד, נחוצים עוד כמה שינויים רדיקליים וכואבים בתשתיות.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2356 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.
  • תוכן חדש...