Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורת 'מצבר' אדומה נדלקה בלוח שעונים - דחוף?

bagi ovda
שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כאמור בכותרת, אתמול נדלקה לי נורת מצבר אדומה.

הרכב נוסע ומניע מצויין, אבל הנורה עדיין דלוקה.

השאלה אם זה קריטי להגיע למוסך בהקדם (גר בערבה. המוסך הקרוב אליי הוא שעה נסיעה) או שאם אמתין שבועיים לא יקרה כלום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה רק עניין של זמן עד שייגמר המצבר, והמנוע יכבה לך באמצע נסיעה.

באיזה רכב מדובר ?

צריך לבדוק טעינה אבל בעקרון כנראה שהאלטרנטור סיים את חייו.

Stay Dirty

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני נתקלתי גם במקרים שנדלקה מנורת טעינה בגלל "טעינת יתר" אבל כאמור רק בדיקת טעינה יכולה לתת תשובות מדוייקות.

גש לכל חשמלאי או מקום שמוכר מצברים זה בדיקה של דקה ולא אמורה לעלות כסף.

Sent from my LG-H840 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבעיה באלטרנטור לא משנה אם בגלל חוסר טעינה או אם יש טעינת יתר וכככל שתקדים לטפל בבעיה כך יהיה טוב יותר.

אפילו לנסיעה של שעה לא הייתי לוקח סיכון,אם יש ביטוח גרירה מפעיל אותו וגורר לחשמלאי רכב לפני שיגרמו נזקים נוספים במערכת החשמל.

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לך אפשרות לבדוק טעינה על ידי מד מתח - עשה זאת!

סע בהקדם, ביום, עם אורות כבויים. קח אתך מצבר תואם נוסף אם יש לך אפשרות לכך, וידע וכלים להחליף מצבר באמצע הנסיעה.

קח בחשבון אפשרות של היתקעות באמצע הנסיעה. גרר הוא גם רעיון טוב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

יש לי דאצ'יה לודג'י 2016 שנדלק לה מנורת מצבר בלוח המחוונים, הייתי במוסך כמה פעמיים והחליפו לי פעמיים מצבר ואלטרנטור וזה לא עוזר, המנורה ממשיכה להידלק. יש למישהו מושג מה זה?

אין עוד מלבדו!!!

אבא תודה על הכל!!!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1805 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...