Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ידנית חיצונית באזור המרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תעשו לעצמכם טובה ואל תכנסו לשטיפה בבילו(רחוב המלך חסן 3 נדמה לי)

מזעזע, אחרי השטיפה של המכונה הרכב עמד 10 דקות בצד עד שנכנס לניגוב כי היה לחץ. שאיבה שהשאירה לא מעט לכלוכים, התעלמות מכסא תינוק, והמחיר אוי המחיר

65 שח לשטיפה פנימית וחיצונית אבל לא כולל ג'אנטים. בהתחלה לא הבנתי מה זה אומר רק בסוף השטיפה ראיתי שלא נגעו בג'אנט ממש שחור. בקיצור נפילה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תעשו לעצמכם טובה ואל תכנסו לשטיפה בבילו(רחוב המלך חסן 3 נדמה לי)

מזעזע, אחרי השטיפה של המכונה הרכב עמד 10 דקות בצד עד שנכנס לניגוב כי היה לחץ. שאיבה שהשאירה לא מעט לכלוכים, התעלמות מכסא תינוק, והמחיר אוי המחיר

65 שח לשטיפה פנימית וחיצונית אבל לא כולל ג'אנטים. בהתחלה לא הבנתי מה זה אומר רק בסוף השטיפה ראיתי שלא נגעו בג'אנט ממש שחור. בקיצור נפילה

אתה יכול קצת יותר לדייק באיזה מקום מדובר..

אני גר מטר משם ומחפש מקום טוב לשטוף את הרכב.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז שלשום יצא לי לשטוף את הרכב ב v8 hotel ואעפ"י שהמחיר לא זול במיוחד - אני יכול לומר בבטחון מלא שהמחיר פשוט שווה כל שקל! שטיפה איכותית מאד, חומרים איכותיים, אחלה של שירות, מרוצה + + +

Mazda 6 GG Luxury 2.0 07 - Exciting Zoom Zoom

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב, אז שלשום יצא לי לשטוף את הרכב ב v8 hotel ואעפ"י שהמחיר לא זול במיוחד - אני יכול לומר בבטחון מלא שהמחיר פשוט שווה כל שקל! שטיפה איכותית מאד, חומרים איכותיים, אחלה של שירות, מרוצה + + +

האופציה בחולון אכן נשמעת מעניינת..

כמה עלה לך וכמה השארת טיפ?

האם צריך להזמין תור או פשוט להגיע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי בחולון (לא צריך להזמין תור), בתור אחד שסולד לחלוטין ממכוני שטיפה - עשיתי מנוי בסיום השטיפה.

לא נתקלתי במקום שמתקרב למה שהם מציעים - השטיפה עצמה (חיצונית בלבד, לרכב מזערי - פיאט 500) לקחה כ-45 דקות, אין לחץ לתקתק רכבים, משתמשים בחומרים טובים, עובדים בעדינות עם הרבה קצף וכפפות טובות, מייבשים עם לחץ אוויר + מיקרופייבר לסיום.

שטיפה חיצונית עולה 65 שקלים, אפשר לעשות מנוי של 10+2 ואז המחיר יורד לקצת יותר מ-54 שקלים לשטיפה - לי זה משתלם כי כבר אין לי אופציה נוחה לשטוף בבית וכל שאר מכוני השטיפה לא אופציה מבחינתי (עושים יותר נזק מתועלת).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא! הם מתפרנסים מזה, כל אחד מנסה למכור משהו למחייתו, ו 1500 שח' לפול דיטיילינג כולל ציפוי קראמי נשמע לי מציאה! אני במקרה מכיר אותם היטב ויודע שהם משתמשים בחומרים גרמניים איכותיים ביותר ויקרים להחריד, רק שתבין עד כמה הם משתדלים - השמפו הגרמני שהם משתמשים בו , עולה פי 6 ! משמפו תוצרת הארץ, הם לא דוחפים בכוח, הם מנסים להתפרנס בכבוד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שגם "משוגע" על רכבו אם אני לא שוטף בעצמי אני לוקח את הרכב לשטיפה במקום ידני מעדיף לא לעבור את ה 45-50 שח

בסוף אני פשוט מרסס בעצמי את הקוויק ווקס של מגוויארס עם מטלית מיקרופייבר שלי כמובן- האוטו נוצץ ומבריק

לדעתי טירוף לשים מעל 60 שח על שטיפה אבל כל אחד ושיקוליו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יצאתי עכשיו מבינו ובחיים לא יצאתי מאוכזב כמו שיצאתי משם.

יכול להיות שאפשר לשים זאת בזכות כך שהיו שם לא מעט אנשים ובשל כך גם לא מעט בלאגן ושהשוטפים היו צריכים לשטוף מהר את הרכבים

אבל מה שחרה לי מאוד זה ש-2 אנשים שטפו לי את הרכב(ולא שיש לי רכב ענק כולה יונדאי i 10) והשאירו סימנים ולכלוך על השמשה והמראות, פנים הרכב חוץ משטיפה של השטיחונים למטה נראה פלוס מינוס כמו שהם קיבלו את הרכב ולא שמו לי ספריי ריח ברכב שנשאר גם שבוע לאחר השטיפה אולי בגלל שפעם שעברה עשיתי ניקוי ב-130(היה כמה ימים לפני פסח) והיום עשיתי שטיפה ידנית בסיסית.

בקיצור נראה לי שאני חוזר לדיטיילר בחולון שהייתי הולך אליו עד כה שעושה גם שטיפות(בטוח מכירים אותו כאן) כי פשוט אין מחיר לניסיון ולחומרים טובים(במיוחד שזה נעשה באותו מחיר כמו של בינו)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

ביקרתי ב v8hotel לפני יומיים בצהריים כי הייתי חייב לשטוף אחרי הגשם המגעיל שטינף את הרכב בשבת.

חייב להודות שהמקום מצוחצח, שירות מעולה ומשתמשים בחומרים של koch שגם אני משתמש כשאני שוטף בבית.

יצא לי גם לקשקש עם אחד הבעלים שהתגלה כבעל שריטה עמוקה לתחום אז ברור שהתחברנו.

בקצרה הרכב יצא מצוחצח ונקי אז אני בטוח שאחזור

IMG_2174.jpg

IMG_2175.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקרתי ב v8hotel לפני יומיים בצהריים כי הייתי חייב לשטוף אחרי הגשם המגעיל שטינף את הרכב בשבת.

חייב להודות שהמקום מצוחצח, שירות מעולה ומשתמשים בחומרים של koch שגם אני משתמש כשאני שוטף בבית.

יצא לי גם לקשקש עם אחד הבעלים שהתגלה כבעל שריטה עמוקה לתחום אז ברור שהתחברנו.

בקצרה הרכב יצא מצוחצח ונקי אז אני בטוח שאחזור

כמה עולה ומה כולל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...