Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ידנית חיצונית באזור המרכז

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 88
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

אני שילמתי על שטיפה חיצונית בלבד 65 ₪ והרכב יצא נקי פי אלף יותר טוב מאשר אצל בינו. הננולקס שהם משתמשים הוא הידרופובי.

כן, שטיפה חיצונית בלבד זה מה שאני מחפש, אבל 65 ש"ח זה לא הכי זול, במיוחד שיש להוסיף לחשבון את ה"טיפ" שהפך לחלק קבוע בשירות הזה..

אמרת שהחומרים שלו איכותיים, אך מה לגבי כלי העבודה? הוא מנקה עם מטליות מיקרופייבר? או מטאטא או כל דבר אחר שעשוי להזיק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שילמתי על שטיפה חיצונית בלבד 65 ₪ והרכב יצא נקי פי אלף יותר טוב מאשר אצל בינו. הננולקס שהם משתמשים הוא הידרופובי.

אני גם מחולון וגם אני עשיתי שטיפה אחרונה אצל בינו.

איפה המקום הזה נמצא בחולון ? ולפי מה שנאמר 65 + טיפ זה לא מחיר זול במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, שטיפה חיצונית בלבד זה מה שאני מחפש, אבל 65 ש"ח זה לא הכי זול, במיוחד שיש להוסיף לחשבון את ה"טיפ" שהפך לחלק קבוע בשירות הזה..

אמרת שהחומרים שלו איכותיים, אך מה לגבי כלי העבודה? הוא מנקה עם מטליות מיקרופייבר? או מטאטא או כל דבר אחר שעשוי להזיק?

הוא משתמש במטליות מיקרופייבר בלבד. תמונה של הרכב שלי אחרי שטיפה שם.

e8133d0b37f8d450f278974fcb2d0e9c.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מקום חדש שנקרא v8 hotel בחולון שעובד עם חומרים של ננולקס ומנקה את הרכב בצורה מעולה. גם המקום נראה מושקע ובפינת ההמתנה יש שתיה וכיבוד קל. ממש נדיר למדינה כמו שלנו.

מקום ברמה של ארהב ואירופה .אין כאלה דברים.שטיפה ברמה הגבוהה ביותר.

טיפולים לדיטיילינג בצד.אתמול שטפתי את הבימרית שלי.עשו עבודה מדהימה.כמו כן אזור ישיבה ען קפה איכותי וכיבוד קל כמו מועדון. וניתן לצפות מלמעלה על העבודה.שטיפה עלתה באזור ה85.אבל שטיפה שאתה לא צריך להסתכל במקומות הקטנים ולחפש שלא עשו טוב.

ממליץ בחום

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

fly low drive fast

zx volcane- c4 vts-B4 spec b -Leon fr-Bmw e46 330i-Mustang gt 4.6

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה טוב. צריך לקפוץ לביקור..

קצת פאדיחה להכניס את הטויוטה לשם עם כל רכבי הפאר שיש בסרטוני הפייסבוק

הלהב 2 חולון למי שמעוניין

יש מקום חדש שנקרא v8 hotel בחולון שעובד עם חומרים של ננולקס ומנקה את הרכב בצורה מעולה. גם המקום נראה מושקע ובפינת ההמתנה יש שתיה וכיבוד קל. ממש נדיר למדינה כמו שלנו.
עריכה אחרונה על ידי richrach
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי שם היום המחיר הוא 70 שקלים לשטיפה ידנית.

חוץ מזה אחד הבחורים שם לא מפסיק לנסות לדחוף לך פוליש ווקס וציפוי ננו במחיר של 1500 שקל(סיאט איביזה).

זה גרם לי להגיד לו תודה רבה ולהתראות..

איכות השטיפה נראית טוב אבל מקום שמנסה לדחוף בכוח שירותים לא בא לי טוב בכלל..

לא רוצה לפגוע בשמו כיוון שלא קיבלתי ממנו שירות כלשהו אבל צורת הגישה שלו ללקוחות לא משהו..

מדבר על השטיפה ברחובות?

Sent from my Le X829 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן

שוב אני מדגיש שאיכות השטיפה נראית טוב אבל הגישה שלו לא מצאה חן בעיניי בכלל..

יש צדק בדבריך. הם באמת מנסים לדחוף מכל הבא ליד כולל חלונות שחורים ופוליש למרות שכבר עשיתי, תוך כדי ניסיונות להגיד שהפוליש שעשיתי איכות תחת ושלהם עדיף. אחרי שהם ניסו אלף פעם הם התייאשו וכבר לא מנסים. היום שטפתי שם והם העלו כבר ל65, רק חיצוני, אז למרות שהשטיפה ברמה לא רעה בכלל אשמח להמלצות למקום חדש [emoji3]

Sent from my Le X829 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה V8 Hotel החדש בחולון מעניין ביותר! 65 ש"ח לחיצוני ו- 85 ש"ח עם פנימי. נכון, לא זול, אבל בהתחשב בזה שהם משתמשים עם חומרי פרמיום (לפי מה שאומרים) - המחיר גם לא יותר מדיי יקר.. שווה לנסות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חושב ששטיפה לא צריכה לעבור את ה-60 ש"ח כולל טיפ ואם צריך "להגזים" בגלל חומרים ששטיפה משתמשת בהם אז 70 ש"ח כולל טיפ. מעבר לסכום הזה לפי דעתי זה כבר הגזמה. במדינה שלנו שיש חול ואבק באוויר כבר אחרי שלושה ימים לא יישאר זכר לניקיון שעשיתם. כל עוד בינו עושה עבודה טובה לא רואה שום צורך לחפש מקום שעושה מעבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...