Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חסימת חנייה ציבורית

VVWpolo
שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתור התחלה פתק עם איור איך לחנות נכון.

לאחר מכן אפשר בקלות לשתף פעולה עם השכן שחונה אחריי החניות שהבעייתי ככה שאפשר היהי לתפוס את אחת החניות שהוא תפס.

כמה פעמים ככה הוא יבין אתה רמז.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזו ציניות?

באמת ניסיתי להבין (כדי לעזור) מה זה "כמעט חוסם שתי חניות".

שאלתי, האם בשורה התחתונה מה שמפריע זה שיש לו שני רכבים ואחד מהם תמיד נמצא בחניה?

מתנצל, הנחתי שזאת ציניות לאור מה שכתב פותח השרשור:

אחד השכנים מחנה באופן קבוע את רכבו באחת החניות וכאשר מעוניין לצאת מחליף בין רכבו לבין הקולנועית שלו.

הוא שם את הקולנועית באמצע החנייה כך שלא ניתן להחנות שום רכב וחוסם כמעט 2 חניות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם יש לו קלנועית יתכן שהוא מוגבל תנועה ברמה כלשהי. במידה וזה המצב אז מן הראוי להתחשב בו.

כל החניה באזור הבית שלי תפוסה עם חניות של נכים. מרוב התחשבות החיים שלנו כבר הופכים לקשים... [אין חניה לאנשים שגרים שם 40 שנה, אבל לנכה עם צליעה קלה שהגיע לפני חודש לשכונה כבר יש חניה]

אני לא בא לחלוק ע"כ שמותר וראוי וצריך להתחשב בנכים, אבל לפעמים גם הם צריכים לדעת שיש עוד אנשים.

ואם כבר; הפכו את הנכים לאנשים שאסור לומר להם כלום! למה? כל אדם שקצת צולע או שיש לו קוצר ראייה הוא כבר רגיש שאסור להעיר לו? כל מריבה עם נכה (אין לי היסטוריה כזאת) תהפוך למשהו רועש יותר מרגיל... כאילו מה?

למה מותר להעיר ולריב ולגעור במי שיש לו חובות ולא ישן מזה ו/או ילד עם אוטיזם ו/או ילד שנפטר ל"ע ו/או מי שהתגרשה לאחר שנות עגינות ו/או מי שאביו חולה בסרטן וכו' וכו', אבל לנכה שקצת צולע אסור לומר מילה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם אם יש חניות למוגבלים אז צריך לכבד את החניות הנ"ל.

חניות ציבוריות שהם לא חניות נכים צריך להתחשב בכולם אם הוא לא מתחשב אחריי המכתב פשוט תיתפסו חנייה את אחד החניות שהוא תופס כל הזמן ע"י שתצמדו כמה שקרוב לקולנועית שתקוע שם באמצע אני מאמין שאם באמת תרצו תוכלו להתארגן אם השכנים על סדר חנייה שיאפשר את תפיסת אחת החניות שהוא תפס.

רוצים להיות חרא שימו שמה נגרר. זה מאה אחוז יתפוס את שארית החנייה שהוא השאיר.

אבל קודם לדבר, צעדים דרסטיים כאלה עושים כשכבר ברור שאין עם מי לדבר.

לדוגמה אני גר בדירה שכורה עם חנייה שרושמים על הדירה מכיוון שיש מלא פנסיונר ואנשים בלי מכוניות אצלנו חלק הלאימו לעצמם כמה חניות ,עד לאחרונה לא ידעתי איזה חנייה בדיוק שייכת לדירה שאני משכיר בעל הבית הוציא לי רישום החניות והראשון שחנה(יונדאי גטס צהובה) בחנייה שלי קיבל מכתב על השמשה שאם פעם הבאה הוא יילנה שם הוא יקבל טלפון ב2 בלילה מהשמטרה שיזיז את הרכב שלו מאז אף אחד לא חונה שם חוץ ממני.

ואני לא לוקח לאף אחד את החנייה שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החניה באזור הבית שלי תפוסה עם חניות של נכים.

מרוב התחשבות החיים שלנו כבר הופכים לקשים...

[אין חניה לאנשים שגרים שם 40 שנה, אבל לנכה עם צליעה קלה שהגיע לפני חודש לשכונה כבר יש חניה]

,,,,

אני לא בא לחלוק ע"כ שמותר וראוי וצריך להתחשב בנכים, אבל לפעמים גם הם צריכים לדעת שיש עוד אנשים.

,,,, אבל לנכה שקצת צולע אסור לומר מילה?

למה.. מי מונע בעדך, דבר חופשי.

אני עכשיו אדבר חופשי.. אכתוב, רוב התגובה בהומור.. :wink:.. לא לפגוע, להראות עוד נקודת מבט.

כל נכה עובר ועדות רפואיות, ואם נכה קיבל תו-נכה, ואו חניה לנכה , כנראה יש סיבה.

אבל - אם אתה לא סומך על הבדיקות.. יש אפשרות להתנסות בבדיקות בשטח בפועל.

אפשר להתאים אותך ליום למצב נכה עם צליעה, ואז מעניין מה תהיה המסקנה שלך.

מכה קטנה בעמוד השידרה בחיבור לאגן, אולי לקבע אותך בברכיים ובקרסוליים, אפשר גם עם בורג קודח.

(לדעתי כדאי לוותר על הברגים )

- אבל אל תדאג, בהתחלה אפשר להצמיד לך קביים או מקל הליכה, יש לי בתא המטען ברכב)

אני נכה צה"ל בקטנה.. פצוע ברגליים ובגב ברזלים קיבועים צליעה גרירת רגליים .

ולפעמים קשה לי להתרומם ממצב ישיבה , וצריך עזרה ליציאה מהרכב.

שמועות גם אומרות כי הברגים והברזלים אשר הושתלו לי בגוף, זה מתכות מורכבות יקרות.

עכשיו שאני חושב, :lol: אני באמת חסר התחשבות, לזכותי יאמר שלא שאלו אותי, הרדימו אותי והכניסו.

אה, יש לי גם רכב רפואי, אלפא יפה על חשבון הציבור ותו נכה.

האלפא בת כ 4 שנים +, כי אין לי כוח לחפש רכב אחר מתאים, היא עם 24.000 ק"מ.

מסכנה - תופסת הרבה זמן חניה.. אבל זה לא אשמתה היא אמינה ולא עשתה בעיות.

הבעיה זו אני, כי קשה לי לצאת מהבית.

אני כנראה גם בעיה חשמלית, כאשר יש דרישה חזקה לחשמל במדינה. ( :grin: זה על חשבוני )

המזגנים עובדים כל הזמן כי חם לי, כתוצאה מהפציעות המרובות התפתחה דלקת בגוף וחם לי.

אני גם מבזבז הרבה חשמל מאחר ולא ישן הרבה, גם בלילה ( כאבים )

- די מעניין אצלי בלילה, האחים שלי וחברים ובחורות קופצים לבקר.. ואני כותב תגובות בפורום.

אבל אני מתחשב, בימים כאלו, אני נסגר בחדר עבודה מול המחשב (אתה יודע, כותב הגיגים בפורום)

ומפעיל מזגן בחדר העבודה.. עם מערכת טובה טלוויזיה, כורסאות ומיטה חשמלית - אני מסודר .

בכוונה לא הכנסתי מקרר לחדר, ואת הסיגריות אני משאיר בפינת האוכל.

כדי שאצטרך לקום וללכת קצת.. אומרים כי זה יותר בריא.

יש לי הרבה סיפורים מהצבא על הליכה, וסיפורי עצלנות מיוחדת איך להימנע מהליכה מיותרת.

בוא ונדבר בכייף, אתה מוזמן לטייל איתי ונשוחח על-כל נושא בעולם, גם יעזור לי אם אתה תנהג.

ותעצור במקומות שהייתי רוצה להגיע אליהם, ובגלל מחסור בחניה וימים עם נפילות אני מוותר ולא יוצא מהבית.

עכשיו שאני חושב.. כנראה זו אחת הסיבות כי האלפא בחניה, ותופסת מקום.

אבל.. אם אצא מהבית, לבסוף כנראה אצטרך לעצור בנקודה כל-שהיא, ואתפוס חניה, בעיה.

לסיכום.

א - אתה מוזמן, גם לדבר ואם בא לך גם לנהוג באלפא בכייף.(עקב מצבי, יש ביטוח לכל נהג)

ב - היכן אתה גר, אולי אני אודיע לך כדי שתערך מראש, על תפיסת עוד חניה באזור.

ג - מזמינים אותי הרבה לפתיחות הצגות, משחקי כדורגל וכדור-סל..

(אני קצת מוכר ומקושר, יש לנו מסעדה ותיקה בת"א - הנהלת מכבי מגיעה די הרבה)

גם בהנהלת הפורום מזמנים אותי למפגשים ** בדיקת רכבים וכו', ומאחר וקשה לי להגיע.

אפשר להגיד כי האנשים "הרגילים כמוך" מרוויחים, לא בכל מקום אני תופס מקום .. כך שאנו מתקזזים.

ד - כנראה ואין לך בסביבה הקרובה נכים ומוגבלים, להכרות, אפשר להגיע למרכזי שיקום ברחבי הארץ.

** לבית הלוחם של נכי-צה"ל, תכיר חברה צעירים עם חוש הומור נחמד ודפוק.

עם הזמן יכירו אותך, ואולי יספרו לך איך בעבר בפעילות בשטח עם אחרים הרימו רכב בידיים להחליף גלגל.

כאילו - פעם הם היו יותר חזקים גם ממך, ובסוף השיחה יבקשו ממך יד, ככה לעזור להם לקום מהכיסא..

יש שם תמיד כיסאות גלגלים מהרבה סוגים .. מנתקים בקרות, ומרביצים תחרויות ווילי להרמת גלגלים.

תראה שם גם הרבה שחקנים טובים, וכאשר מגיעות בחורות צעירות לסביבה, מנפחים גוף ומנסים

למתוח את עצמם , ת'יודע להראות "רגילים".

גם מבחינתי, עדיף שיחשבו שלא קשה והכל טוב, כי מבטי הרחמים או "ההבנה" - יותר גרועים.

ומאוד יעזור גם לנכים, כאשר אתה רואה אנשים אשר ללא הצדקה משתמשים בתו נכה.

או תופסים חניית נכה, לא לנעוץ מבטים ולהעלות השערות.

אפשר ברגישות ובחוכמה, להתקשר לרשויות העירוניות ולברר.

היום הכל רשום במחשבי הפיקוח העירוני והמשטרה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל החניה באזור הבית שלי תפוסה עם חניות של נכים. מרוב התחשבות החיים שלנו כבר הופכים לקשים... [אין חניה לאנשים שגרים שם 40 שנה, אבל לנכה עם צליעה קלה שהגיע לפני חודש לשכונה כבר יש חניה]

ואם כבר; הפכו את הנכים לאנשים שאסור לומר להם כלום! למה? כל אדם שקצת צולע או שיש לו קוצר ראייה הוא כבר רגיש שאסור להעיר לו? כל מריבה עם נכה (אין לי היסטוריה כזאת) תהפוך למשהו רועש יותר מרגיל... כאילו מה?

למה מותר להעיר ולריב ולגעור במי שיש לו חובות ולא ישן מזה ו/או ילד עם אוטיזם ו/או ילד שנפטר ל"ע ו/או מי שהתגרשה לאחר שנות עגינות ו/או מי שאביו חולה בסרטן וכו' וכו', אבל לנכה שקצת צולע אסור לומר מילה?

:shock:

אוי ואבוי. שמח בשבילך שלא עברת אף פעם וועדה רפואית בביטוח לאומי כדי לקבל תג נכה. אולי הייתה מבין איזה שטויות מביישות אתה שופך כאן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הקלדתי תגובה ארוכה מאוד, אבל מחשש שלא יבינו אותי החלטתי שלא לפרסמה.

רק אבהיר:

א. לא התכוונתי לפגוע בשום נכה. לא נכה צה"ל ולא נכה שנולד כך ולא נכה מכל דרך שהיא ח"ו.... [אני לא חוזר בי דרך מילים אלו, אלא פשוט מתנצל אם לא היייתי ברור מספיק]

ב. עבור מי שבאמת נכה אני גם אפנה את החניה שלי וארד מהבית מיוחד עבור כך!

ג. מעולם לא חניתי ולא אחנה בחניית נכה. לא בשכונות מגורים ולא במרכזי קניות. אני מודע לקשיים [גם במשפחתי יש יותר מאחד כזה], וזו רשעות שנובעת מעצלות וטיפשות.

זה הכל, יום טוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישראל אתה בסדר גמור לדעתי.

פשוט זה האינטרנט והתגובה המיידית של אנשים היא להתלהם, להתגונן ולקחת כל מקרה לקיצון.

זה חלק מהפוליטיקלי קורקט הכה מאוס יחד עם האינטרנט שבו כולם מאוחר המסך רחוק מאנשים.

נגעת בסוגיה מובנת ועמדתך ברורה. בחלק מהנקודות אני מסכים אתך, בחלקן פחות.

אני בכל מקרה לא חושב שהתגובה שלך "מבישה" כמו שחושב מרטינס.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2578 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...