Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חדשות - סיאט לאון המחודשת בישראל. החל מ-106,000 שקל

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לא רק בלאונים האחרונות שלי אלא גם בזמנו כשהייתה לי את האיביזה קופרה עם סוכך נורמלי,

מעטות הפעמים שפתחתי את הסאנרוף בקיץ. אם כן זה היה רק בלילות או בכלל בחורף.

הדבר היחידי שטוב בסאנרוף בקיץ הוא "מצב פוזה" שבו הסאנרוף פתוח ממש מעט בזווית רק כדי שיבלוט מהגג אבל בפנים הרכב הסוכך עצמו נשאר סגור... :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 167
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

היו לי 3 רכבים (כולל הנוכחי) עם גג שמש, ובאף אחד מהם לא נשרף לי העורף.

כשאתה נוסע בצהריים עם גג במצב פתוח זה נעים?

Sent from my iPhone using Tapatalk

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשם מה זה נועד למדינת חורף? ששם נופלים מהשמיים כדורי טניס שמחוררים את הרכב וכמובן את השמשות וגם רוב הזמן גשום וקר.

ברור שמזגן זה כלל מספר אחד בארץ, תאר לעצמך שחנית בשמש והאוטו רותח מבפנים, פותח את הגג שמש וכל החום עף בטיל.

HYUNDAI ELANTRA '17 
TOYOTA Corolla '08

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את Yulian בנוגע לעורף שנשרף ואת Kreios בנוגע לחוסר השימושיות של הגג הנפתח בחודשי הקיץ.

הייתה לי איביזה 2011 ספורט עם גג נפתח (לא פנוראמי) ולרוב הייתי פותח אותו, מוקדם בבוקר או בערב כשאין שמש קופחת על הראש.

זכור לי שגם כאשר הגג והסוכך המחורר היו סגורים, במהלך חודשי הקיץ ניתן היה להרגיש את החום שמגיע מלמעלה - מקווה שהפעם הסוכך יהיה אטום ולא מחורר..

חבל שהיא לא מגיעה עם חבילת בטיחות נורמלית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אמנם 0 ק"מ, אבל הגולף 1.4 נמכרת ב-114K ש"ח....

השאלה אם זה הדגם המחודש או שאריות מלפני נתיחת הפנים.

קאליפרים צהובים בגודל של הטוסטר שיש לאמא שלי במטבח

ודיסקים בגודל של מגש פיצה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז לשם מה זה נועד למדינת חורף? ששם נופלים מהשמיים כדורי טניס שמחוררים את הרכב וכמובן את השמשות וגם רוב הזמן גשום וקר.

ברור שמזגן זה כלל מספר אחד בארץ, תאר לעצמך שחנית בשמש והאוטו רותח מבפנים, פותח את הגג שמש וכל החום עף בטיל.

כמי שנולד וחי ב״מדינת חורף״

כהגדרתך לא מעט שנים אני אומר לך חד משמעית שגג שמש שימושי יותר שם.

אגב, המקום היחיד שרכב שלי אי פעם ניזוק ובצורה רצינית מ״כדורי טניס״ זה בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אממ לא.

הפיתרון זה להדליק מזגן על מהירות גבוהה, אחרת אם תפתח את הגג תקבל חימום נחמד המשמש ישר על הראש.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשאתה נוסע בצהריים עם גג במצב פתוח זה נעים?

מי נוהג בצהריי היום עם גג פתוח בקיץ? :-P

אלא אם כן יש לך רכב קבריולה וזה משהו אחר לגמרי.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2541 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...