Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אז נראה שבאמת הולך להיות לנו מסלול מירוצים בישראל

HyperViper
שימו לב! השרשור הזה בן 2663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תאריך הפתיחה הוא בערך בעוד 3 חודשים.

העבודות כבר בעיצומן וראש עריית ערד שנמצא עמוק בפרטים, מעדכן מידי פעם בחשבון הפייסבוק שלו.

Arad_Track.jpg

מאזדה מיאטה 2008 משופרת לנפש

פורד פיאסטה 2016 למבצעים מיוחדים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הלוואי.

מקווה שזה יהיה צעד ראשון בדרך להקמת תרבות מוטורית במדינה שלנו. לא מבין למה אנשים צריכים לטוס מעבר לים למסלולים בקפריסין ובאירופה כשיש לנו את כל האמצעים לבנות כאלה אצלנו ולמשוך אלינו את התיירות הרווחית הזאת.

208GTi, 206XS, BRZ- SOLD

Mx5 Nc Prht- SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואו. מאי 2017 ? זה ממש עכשיו

לי נאמר שאין תקציב לפרוייקט והוא מושעה כרגע, אבל אם ראש עיריית ערד מודיע רשמית שזה יקרה ... נותר רק לקוות

לדעתי בהחלט יעלה את המודעות ואת הרמה של הספורט המוטורי כאן בארץ.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני עדיין בספק, אבל נגיד שהתבדיתי והמסלול באמת קם.

באיזה מתכונת יפעל?

רק מירוצים רשמיים שמאורגנים על ידי עמותת שקר כלשהו?

מה עם ימי מסלול למועדוני רכב נגיד?

או אולי אני מארגן כמה חברים ובאים עם הרכבים שלנו בשביל הכיף (כמו שנהוג בחו"ל)?

האם אוכל לעלות למסלול עם הרכב הפרטי שלי (בכפוף לבדיקות, בדיוק כמו במסלולים בחו"ל) או שאצטרך רכב עם מספר אפור?

חובת רישיון נהיגה ספורטיבי או כל אחד עם רישיון נהיגה יכול לעלות?

לטעמי, אם זה רק בשביל הספורט המוטורי זה בהחלט נחמד ומבורך, צעד ענק קדימה ללא ספק, אבל גם קצת פספוס במידה ולא יתאפשר לנהוג שם בלי רכב בעל רישוי אפור.

עם דרישה של רישיון נהיגה ספורטיבית אני עוד אזרום, רק שממה ששמעתי מחברים שעשו את הרישיון הזה, כל קשר בינו לבין נהיגה ספורטיבית מקרי בהחלט אז גם זה קצת מפגר.

בקיצור, מדינת ישראל.

A good drive is measured with G's, not KMH

Always go sideways

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין האם תהיה אפשרות לשכור במקום רכבי ספורט לשעה/שעתיים/כל היום במחיר סביר. יכול להיות מעולה לאנשים כמוני שחוויה מוטורית בחו"ל רחוקה מאוד מבחינה כספית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעיקרון לפי חוק הספורט המוטורי לא אמורה להיות בעיה לארגן ימי מסלול שהם במתכונת הדרכה בערך לכולם.

אם אני זוכר נכון, זה עדיין מותנה בזה שמישהו גם יבדוק שהרכבים תקינים בתחילת ובסוף היום - כמו שקרה בג׳ימקאנות שהיה היו בשנתיים - שלוש האחרונות.

אני כן רוצה להיות אופטימי ולהאמין שהם מבינים שזה גם כלכלי להם לסגור ימי מסלול למועדנים, כמו שיש בכל מקום בעולם.

זה לא שהמסלול הזה הולך לארח את הסבב של פורמולה 1 בעתיד הנראה לעין, אז יהיה חבל אם יפתח רק לפעילות תחרותית.

בכל מקרה, גם אם יהיה נגיש לנו, אין הרבה סיכוי שזה יהיה בתצורה של ״בוא ותסע״, ולכן, סביר מאוד להניח שיום מסלול עדיין יעלה סדר גודל של 1000 שח לפחות.

ארקו, יותר סביר שחברות כמו מסלולים ז״ל יקיימו שם פעילות, כמו שהיה בכוכב יאיר ז״ל גם כן

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יבגני, למה דווקא 1000?

אם "אימון ג'ימקאנה" בבית שאן ל-19 או 20 אנשים עולה לך 250 ש"ח [נטו תשלום למדריכים], אז אני לא רואה סיבה שאימון שם יעלה מעלה ל-400 שקלים נאמר. על זה תוסיף 200 ש"ח דלק והופ יש לך אחלה אימון ב600 שקלים לאדם. נכון, סכום גבוה, אבל לפחות זה נגיש.

תחשוב שזה לא כמו דלתון או מנחת כל שהוא. לא צריך לבוא, לסדר קונוסים, לארגן דברים.

צוות המדריכים צריכים רק להביא את עצמם, לתדרך, ויאללה ביי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה כנראה תשרוף שם יותר ממיכל דלק אחד (טוב, אתה ספציפית כנראה שלא תשרוף גם אחד), ותוסיף על זה בלאי ועוד ועוד.

אבל נחייה ונראה, זה בינתיים סתם ספקולציות

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא מצליח להגיע למהירות שבה דלק מתחיל להתבזבז פשוט :)

אין לי בעיה עם הסכום שנקבת. יש מצב שאתה צודק כן? לא יודע.

אולי המדריכים ינצלו את זה שהמסלול חדש ויש להט, כדי להרוויח עוד קצת ויבקשו סכומים גדולים. הכל יכול להיות. סתם ניסיתי להבין למה אתה חושב דווקא בכיוון של 1000. כלומר, מה ההוצאות למעט שכר למדריך ודלק.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלומר, מה ההוצאות למעט שכר למדריך ודלק.

על מסלול מירוצים ההוצאות על תחזוקה שוטפת (שמן, פילטרים, בלמים, צמיגים) מאמירות פלאים.

הייתי בטוח שהילוך M נועד בשביל עליות [Mountain]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן אבל זה מגולם בשכר שהמדריך גובה [כי הוא יודע איזה נתח עליו לתת למסלול] וכל זה כאמור לא שונה מבית-שאן.

אני שאלתי מה עוד יש.

אני מקווה שאתה מכיר אותו :)

captain-obvious.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2663 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...