Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יונדאי i20 2013 מושך ימינה וההגה קשה כשמסובבים אותו שמאלה.

nir_hp
שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום רב,

ברשותי יונדאי i20 מודל 2013.

1. בנסיעה הרכב מושך ימינה, שזה אומר שכשאני נוסע ישר אני תמיד מחזיק את ההגה טיפה שמאלה. (אם אשחרר את ההגה האוטו יסע ימינה)

2. ההגה קשה יותר כשאני מסובב אותו שמאלה מאשר בסיבוב ימינה. בנסיעות ארוכות זה מציק (בטח כשכל הנסיעה אני צריך להחזיק את ההגה נוטה שמאלה כי האוטו מוך ימינה בגלל הבעיה הראשונה)

הלכתי למוסך, הוא בדק איפוס גלגלים ואמר שהם בסדר, ואם אני רוצה לתקן את הנטייה אני צריך לעשות כיוון פרונט.

1. מישהו מכיר מקום טוב בתל אביב לעשות בו כיוון פרונט?

2. איך אפשר לטפל בבעייה שההגה קשה בסיבוב שמאלה? האם היא קשורה לנטייה ימינה?

3. למישהו יש אולי אבחון שונה לבעייה?

עריכה אחרונה על ידי nir_hp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק מצב של הצמיגים אם הם זהים ולפי מפרט יצרן.בדוק לחץ אויר תקין.במידה ושניהם בסדר גש למכון פרונט לבדיקת מתלה קדמי וזויות היגוי

Sent from my SM-N900 using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 חודשים מאוחר יותר...
שלום רב,

ברשותי יונדאי i20 מודל 2013.

1. בנסיעה הרכב מושך ימינה, שזה אומר שכשאני נוסע ישר אני תמיד מחזיק את ההגה טיפה שמאלה. (אם אשחרר את ההגה האוטו יסע ימינה)

2. ההגה קשה יותר כשאני מסובב אותו שמאלה מאשר בסיבוב ימינה. בנסיעות ארוכות זה מציק (בטח כשכל הנסיעה אני צריך להחזיק את ההגה נוטה שמאלה כי האוטו מוך ימינה בגלל הבעיה הראשונה)

הלכתי למוסך, הוא בדק איפוס גלגלים ואמר שהם בסדר, ואם אני רוצה לתקן את הנטייה אני צריך לעשות כיוון פרונט.

1. מישהו מכיר מקום טוב בתל אביב לעשות בו כיוון פרונט?

2. איך אפשר לטפל בבעייה שההגה קשה בסיבוב שמאלה? האם היא קשורה לנטייה ימינה?

3. למישהו יש אולי אבחון שונה לבעייה?

שלום ניר, ברשותי יונדאי i20 מודל 2014 בדיוק עם אותה הבעיה, אפילו אותו כיוון משיכה.

טיפול פרונט לא עזר ונאמר שכנראה הבעיה היא בהגה האלקטרוני.

האם יצא לך לטפל בבעיה זו, אם כן אשמח שתשתף עוד ידע לגבי הבעיה ואם יש פתרון.

תודה,

אודי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה בדיוק באופל קורסה...מקריאה באינטרנט הבנתי שזו בעיה נפוצה בדגם שלי(קורסה C)

הבעיה הייתה בחיישן הגה חשמלי שהשתחרר טיפה מהמקום והייתי צריך לכייל אותו וזה באמת פתר את הבעיה.

יש לציין שהייתי במוסך מורשה ושם טענו שאני צריך להחליף מנוע עזר חשמלי.

now: Honda Jazz 2011 1339 i-vtec 99 HP CVT

past: Honda Jazz 2009 1339 i-vtec 100 HP manual

opel corsa C 2001 EcoTec 75HP manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתה לי אותה בעיה בדיוק באופל קורסה...מקריאה באינטרנט הבנתי שזו בעיה נפוצה בדגם שלי(קורסה C)

הבעיה הייתה בחיישן הגה חשמלי שהשתחרר טיפה מהמקום והייתי צריך לכייל אותו וזה באמת פתר את הבעיה.

יש לציין שהייתי במוסך מורשה ושם טענו שאני צריך להחליף מנוע עזר חשמלי.

מה העלות של כיול כזה?

איפה היית ממליץ לעשות זאת?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנה מאוחר יותר...

אמנם עבר הרבה זמן מהפוסט המקורי, אבל עכשיו נזכרתי לעדכן.

הבעיה נפתרה ע״י החלפה בין הגלגלים הקדמיים: שמו את גלגל שמאל בימין, ואת ימין בשמאל. (בגלגל הכוונה היא לגלגל + צמיד)

ההגה עדיין טיפה קשה בסיבוב שמאלה, אבל זה פחות מפריע, ולפעמים בסוף טיפול המוסך יכול להחליף את הגלגלים בחזרה.

אבל הבעיה נפתרה.

*עדיין אשמח לחוות דעת על הבעיה והפתרון

עריכה אחרונה על ידי nir_hp
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2025 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...