Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דו"ח חניה בת"א - לשלם או לבקש להישפט?

שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אתה למעשה טוען לחפותך כי העיריה חרגה מהנוהל שלה עצמה ולכן בצירוף הנסיבות לא ניתן לצפות מאדם סביר לדעת על קיומו של התמרור.

זה לא כמו משפט צבאי שיש את כל המבחר של "מודה בעובדות אבל לא באשמה".

השופט יכול לזכות אותך לגמרי או להרשיע אותך ולהפחית/להעלות את הקנס.

תגיע מוכן: הוכחות שהעיריה נוהגת לסמן באדום-אפור כאשר יש הסדרי חניה מיוחדים (עדיף באסמכתא של גורם בעיריה, אם לא תשיג תסתפק בתמונות לדוגמה מרחובות אחרים בעיר), הוכחות שכלי העבודה היו של קבלן מטעם העיריה, הוכחות שבשעה זו אכן אין הפרעה לתנועה בפועל (למשל סרטון וידאו שצולם ביום ושעה דומים).

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם השופט במצב רוח טוב הייתי מתחיל איתו בנושא של רגע של עברית.

דמה מצב בו המדרכה צבועה בצע אפור ( כמו אצלך ) ומותר להחנות

ולצים שמו שק על התמרור או סתם נפל העמוד שעליו התמרור, או שענף של עץ כיסה את התמרור

לכן במקרה כזה ביצעת "עבירה" מבלי לדעת שאתה עובר את העבירה.

אצלך התמרור היה מוסתר על ידי הטרקטור

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ישה, be roo, שוב תודה לשניכם.

היום קיבלתי את תשובת העירייה הרשמית לבקשת הביטול, והם אכן טוענים שחניה של רכבים במקום עלולה לפגוע ביכולת להעלות ולהוריד נוסעים, כמו ש-be roo ניחשה. הם גם כמובן טוענים שאין צורך לצבוע את המדרכה, והתעלמו מטיעון ההסתרה לגמרי בתשובתם. מה שכן, הם צירפו לתשובה 3 תמונות, שתיים של הרכב חונה לפני הגרירה (מה שמוכיח שאכן המדרכה לא צבועה ולא היתה צבועה בזמן העבירה) ועוד אחת של התמרור, מוסתר ע"י טרקטור כזה או אחר.

אני עוד צריך קצת לחשוב אם יש לי את הכח והזמן לכל המלחמה הזו, מבטיח לחזור ולעדכן (אם זה מעניין מישהו בכלל).

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יותר מזה אתה לא צריך

כי אם התמרור מוסתר איך תדע על קיומו?

וכאשר המדרכה לא אוסרת חניה אז מה רוצים ממך

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

נשברתי. בצער רב וביגון קודר שילמתי את הקנס.

לא הצלחתי לארגן מספיק כח והתלהבות להלחם במערכת, עם סיכוי ליפול על שופט שיראה בי מטרד ויחליט להכפיל את הקנס. במערכת השיקולים של צדק מול עצלנות, העצלנות ניצחה, hands down.

אני יודע שאני חלש, מוזמנים לצחוק עלי בזמנכם החופשי. כנראה שלא נולדתי להיות מהפכן.

ישה ו-be roo (וגם כל האחרים שהגיבו), שוב תודה על עזרתכם. מעריך מאוד.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2652 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...