Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפליקציה לערוצי מוסיקה

Trickster79
שימו לב! השרשור הזה בן 2703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

שמי אבירם ואני הסמנכ"ל הטכני של רדיוס 100FM ואני רוצה להציג לכם דרך חדשה ופשוטה להאזין למוסיקה ברכב

שבוע שעבר השקתי אפליקציה חדשה לרדיו - עד כאן שום דבר מרעיש :)

אני אוהב להאזין למוסיקה ברכב ואני עוד יותר אוהב לזפזפ בין התחנות. ולכן שמתי דגש על התממשקות עם המערכת ברכב.

לאחר ההורדה של האפליקציה לסלולרי שלכם, ברגע שהיא תרוץ ברקע תוכלו להאזין לעשרות ערוצי מוזיקה ברכב ולשלוט בזיפזופ של הערוצים דרך הכפתורים בהגה או דרך האפליקציה. היא מותאמת לCarPlay & Android Car

והכי חשוב, אין המתנה כאשר מזפזפים בין הערוצים (ממש כמו בFM!) אז אני מזמין אתכם להנות ולשמוע מוסיקה באיכות גבוהה, בלי פרסומות 24 שעות!

חפשו בחנויות האפליקציות "רדיוס 100FM"

IMG_4469.PNGIMG_4745.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשמע מעניין, ונבדוק תנושא :-)

יודע מה איכות השידור של הערוצ /ים ?

= !It's Not just a 0~1-Signal, It's the Sound-Quality =

--HU-Alpine.W650~DSP-BIT1*[AMP: JL_Audio-E.4/300 @SP_JL_C5-650 &Hertz-165XL]

[(2X AMPS: JL-MONO_XD-600.1@ 2X SUBS: JL_10W3v3-(4]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבירם שלום,

כבוד לראות נציגות שכזו מגלה עניין בפורום אודיו לרכב.

היות והאפליקציה חינמית, היות ומדובר בגוף אותו כמעט כל ישראלי מודרני אמור להכיר, אתיר את השרשור הזה.

תסלח לי על שימוש בסלנג\שפת רחוב - אפליקציה חזקה!

התרשמתי לטובה, סוף סוף מאגר אלקטרוני איכותי עם זמינות של שידור FM בזמן אמת, מרשים!

הממשק הגרפי פשוט, נוח. גם יפה וגם אופה.

רצים לי מספר רעיונות בראש לגבי שימוש באפליקציה זו וברשותך בנושא זה אמשיך איתך בפרטי.

בזמנו אהבתי מאוד להשתמש באפליקציה בשם 8TRACK אך לצערי הם הפסיקו את שידוריהם במאגר כתובות הIP של ספקים ישראלים.

יפה מאוד!

בתודה ובכבוד רב,

אדי גכט

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

תודה אדי, אני משתמש סמוי בפורומים הנ"ל כבר שנים רבות :) ורציתי לחשוף את השירות הזה שהוא חינמי ונטול פרסומות (בכל הערוצים מלבד הערוץ של התחנה עצמה כמובן)

כשבנינו את האפליקציה רציתי לעשות משהו שאין בארץ, מוסיקה בקלות בלי בלאגנים והכי כיף שתעבוד לך עם ההגה.

אני ממש שמח לשמוע שאתה נהנה ממנה! ונמשיך מכאן בפרטי. :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2703 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...