Jump to content

NFS

 • הודעות

  198
 • כאן מאז:

 • פעילות אחרונה

צפיות אחרונות בפרופיל

צפיות הפרופיל האחרונות חסומות ואינן מוצגות בפני משתמשים אחרים.

הנקודות של NFS

נהג צעיר

נהג צעיר (3/14)

27

מוניטין

 1. סבבה, אז טוב להקדים קצת שנפגש ונתראה באור יום לגבי המארגןKALMANGAR, יגיע?? כי רשם בהתחלה שהוא לא מתכוון להגיע 😐. והאם יהיו בעלי עסק /מכירות במקום ??? כמו שיש בתערוכות.. רוצה לדעת למה לצפות .. 🤠
 2. היי, המפגש לא יהיה משעות הצוהוריים המוקדמות?? רק מאחרי 18 ?? (שכבר אין ממש אור). והאם יהיו שם יבואנים /מכירות מיוחדות/מבצעים של מוצרים מבתי עסק או מותגים מסויימים..?
 3. האם שמעת אותו עובד 'תקין' בעבר? יש מצב שישנה בעיה באחד הרכיבים.. לכן אני מציע - נסה לחבר סאב אחר, תראה אם הוא עובד .. כל באב בסיסי אמור לעבוד עם מגבר שמוצי לפחות 100rms. אם לא יכל להיות שיש בעיה במגבר, לכן נסה לחבר מגבר אחר.. אם תקפוץ למתקין יכל לבדוק זאת במקום בפשטות.
 4. היי, ישלי כמה דגמים של JL אם אתה מעוניין. 10". גם לתיבה צרה (TW).
 5. היי מה'פ בגרסא נמוכה ולא נתמכת כבר בהרבה אפליקציות, חושב שקודם נסה לשדרג ל7 מינימום ואז תוריד/ תתקין עליה.
 6. היי, לא יודע מה הדיבייט, אלה 2 רכבים קצת שונים במהותם. אני בעל asx, מה שאני יכל להעיד: רכב עם כח, מנוע2 שמאיץ יפה , אומנם קצת יותר כבד ממזדה.. מתלים נותנים תחושה טובה ובולמי זעזועים מספקים שיכוך ומענה טוב לתנאי דרך ומהמורות. בעניין הספייס, הרכב קטן לטעמי , מושב אחורי לא מרווח דיו ל3 מבוגרים, לכיסאות ילדים גם לא. תא מטען, גם הוא בעל מידות צנועות מדי וחבל (עומק כ60סמ הבסיס רוחב 100סמ גובה 45, בואו נגיד שלהכניס הרבה לא ניתן, לעומת רכב פרטי ממוצע עם עומק של מטר ורוחב גם מטר+, זה הבדל מהותי. ( תבדקו נפח בליטרים..) לי יש קושי בלהכניס עגלה + תיק.. לגבי הנסיעה, זה הצד הכייפי, הישיבה בגובה, המרווח מהכביש, אין חשש מגובה פסי האטה, עליית מדרכות, חנייה על מדרכה וכל מפגע של עד20סמ.. שלוליות הצפות לא עלינו.. בדגם שלי רמת איבזור גבוהה , גג פנורמי לאלה שאוהבים, ובכלל רכב מהנה. זהו לא גיפ'! לא הייתי נכנס איתו לחולות ונהרות.. (אין 4*4). צריכת דלק לא משהו, מנוע 2.0 .. 8-10L/100km, תלוי בנסיעה ופקקים.. לסיכום חויית הרכב הגבוהה עושה את שלה. בנתיים לא יורד לפרייבט 'רגיל'..
 7. אכן נשמע מוזר.. נסה לבדוק אם בהשמעה מ youtube, spotify השמעה באיכות 'נמוכה' האם יש שמע כלל? *וניגון קבצים מהתקן usb key ? והאם המכשיר מחובר גם ב rca במיקרה?
 8. דיי, נו ! לא נכון, 🤪 מהה לזרוק תאלפיין ולהביא משו סיני!?? בזמנו חיברתי fiio x5 כדיגיטל לביט ולא זוכר שהיה שמים וארץ. אבדוק שוב!
 9. היי אפשר לדוש קצת יותר בעניין!? מעניין אותי לדעת ואת שאר החברים.. האם ה מערכת joying הסינית בחיבור optic ל bit1 נשמעת טוב או יותר טוב נגיד מ HU של פיוניר או קנווד למשל בחיבור אנלוגי סטנדרטי ל bit1 ?? האם יש הבדלים מיוחדים?
 10. היי, למכירה חומר בידוד מבית Kilmat, חומר בוטיל איכותי !. אם אין לכם בידוד ברכב אז כנראה שאתם שומעים רעשים ולא רק מוזיקה... לטיפול בוויבראציות במרכב הרכב , הפחתת רעשי כביש, בידוד דלתות לקבלת סאונד ללא הפרעות לקבלת אקוסטיקה ,וטיפול בתא המטען... בהזדמנות רק 300₪ לחבילה ! 12- יח' של (500 x 390 mm). מאיזור המרכז, 055 2704321
 11. היי, מערכת בילט אין מהסוג שיש לך כוללים סט קומפוננט מיוחד 3way ולפעמים יש יותר מרק שני אלמנטים לכל צד, ברכבי volvo היוקרתיים יש אלמנטים של Dynaudio, אם זה לא המצב אצלך אז שווה להחליף, גם המגבר הוא קטן ומותאם לאלמנטים הנל, משו כמו 30w לערוץ, זא' אם תרצה לשדרג אתה תחליף תהגברה - חובה , ואז למצא קומפוננט שיהיה מתאים לך/ שתאהב, בא נגיד שרק אלה יעברו תתקציב שציינת , לא בהרבה, לשם העניין סט איכותי עולה 1000-1500₪, הגברה תואמת גם סביב 1000₪+ , פחות מזה לא כדאי להחליף כבר, עלזה תוסיף עלות התקנה שיכולה להיות סביב 700+ .. בנוסף צריך איזה מתאם pre out /line בכדי להתחבר ליחידת הראש כשאין יציאת rca, זה המגשר. אם מתקין מנוסה ומקצועי יעשה את העבודה אין לך ממה לחשוש באמת. כולנו עברנו אתזה ברכבים משומשים ו' חדשים 0קמ '. הצעה לדוג; https://exsound.co.il/collections/components/products/cdt-hd-6-2-bel# https://exsound.co.il/collections/components/products/rs-audio-pulse-165-2# יש אלמנטים שיכולים לתת נוכחות באס יפה. https://exsound.co.il/collections/amplifiers-5/products/zapco-st-105-bt# הגברה כזאת תתן לך אפשרות להשתדרג גם בעתיד במידה ותחליט להוסיף אלמנטים /סאב. תחשוב על ההשקעה הזו כמשהו שילך איתך כמה שנים קדימה (3-10) בלי צורך לחשוב על להחליף שוב.. כדאי לעשות התקנה ולבנות תבסיס מערכת בצורה מושכלת ומיטבית ולא לחסוך כל שקל כי אחכ זה ישתלם לך , תאמין לי ;).
 12. זה כיוון חיובי בהחלט והשינוי בסאונד יהיה לדעתי מורגש מאוד, אני ללא ספק כל דאק אפילו בסיסי כזה ייתן יותר דגש בגבוהים בנמוכים ונקי /ללא עיוותים מורגשים, ככל שהמערכת+אלמנטים אצלך איכותיים יותר- כך איכות הסאונד תורגש ותקבל פירוט וניו אנסים רחבים ומפורטים יותר. גם כשאני בדקתי ללא dac ועם אחד היה שינוי מהותי מקצה לקצה . (למשל ,x5, fiio E17)
 13. היי, כן ישמה השפעה בעבודה עם התקן BT, ישנם כמה פרוטוקולים וקודקים שונים ותלוי בחומרה +תמיכה של המכשירים, ואם בא לך לחפור ולהעמיק בעניין תקרא תמאמר; https://habr.com/en/post/456182/ אני מציע שתקרא גם מה שדובר בשירשור הנל;
×
×
 • תוכן חדש...