Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך - ב.מ.וו 125M

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

זה שאפשר לשבת 5 באוטו הזה אני רואה כבונוס.

לאילת לא הייתי יורד עם אנשים מאחורה בקיצור.

Sent from my iPhone using Tapatalk

ניראה לי שאתה קצת מתבלבל.

ה- 120 נרכש כרכב שני ל- 435 שמשמשת אותי, נכון שברוב הזמן הרכב הזה (הכוונה ל- 120) נוסע עם מקסימום שני נוסעים, אבל אנחנו לגמרי זקוקים לאופציה להסיע ארבעה נוסעים.

שני מבוגרים במידות ממוצעות יושבים מאחור בצורה סבירה, אבל אין שום ספק שהמאזדה 3 האצ'בק שהוחלפה בידי ה- 120 מרווחת בהרבה.

אוסיף ואומר שמכיוון שהמאזדה עדיין בבעלותנו, אני יכול לבדוק בכל רגע נתון את הטענה הזו ולא להסתמך על הזיכרון.

לסיכום - המושב האחורי לגמרי לא תאורטי (כמו ב- BRZ למשל), אבל אין ספק שהוא צפוף יחסית.

אם הרכב היה מקבל ציון 'נכשל' בסעיף הזה, הוא היה נשאר באולם התצוגה - למרות האהבה למותג.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 118
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מישהו עדיין קורא גליון אוטו?! זה הפך למגזין פרסומת לשעונים לפני כמה שנים...

הלכתי עם חבר לראות 135M שנת 2014, מפה לשם הוא קנה אותה ב-195,000 ש"ח. אוטו כמו חדש.

הוא עשה גם סיבוב ב-125M ואמר שהאחות הגדולה כמה רמות מעל וש-125M זה פשוט לא זה.

אז אם אתם לא מתעקשים על רכב חדש, יש פתרון :)

"If you can't explain it to a six year old, you don't understand it yourself."

- Albert Einstein

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמלוב מה רוצה האיש ה125M היא GTI למתקדמים ולא יותר מזה...מהנה

יותר ומרגישה חד יותר בנהיגה ומהירה כמוהה לפחות וזהו.

ה135 היא רמה אחרת קצת ואפשר להניח אותה לי הS3 בשורה אולי,גם במחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שמלוב מה רוצה האיש ה125M היא GTI למתקדמים ולא יותר מזה...מהנה

יותר ומרגישה חד יותר בנהיגה ומהירה כמוהה לפחות וזהו.

ה135 היא רמה אחרת קצת ואפשר להניח אותה לי הS3 בשורה אולי,גם במחיר.

מה נאמר כאן?? [emoji23]

Sent using LG V10

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אפשר יותר פירוט?

דווקא החידוד של משפחתית חזקה או הוט-האצ' תואם את מה שהרגשתי וכתבתי בפוסט אחר כאן.

וְאָהַבְתָּ לְרֵעֲךָ כָּמוֹךָ

מָה שֶׁשָּׂנוּא עָלֶיךָ אַל תַּעֲשֶׂה לַחֲבֵרְךָ

Don't know what I want ; But I know how to get it

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

היום יש רכבים עם דיפרנציאליים משוכללים וטכנולוגיות יעילות, שיכולים להפיק זמנים טובים יותר ממתחרות עם הנעה אחורית.

זה לא עניין של "אוטו".

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שי,

היום יש רכבים עם דיפרנציאליים משוכללים וטכנולוגיות יעילות, שיכולים להפיק זמנים טובים יותר ממתחרות עם הנעה אחורית.

זה לא עניין של "אוטו".

על זה אין ספק, רוב ההוט אץ מהדור האחרון (ליאון, סיביק, RS ...) יהיו, בסבירות גבוהה, מהירות ממנה מנקודה א ל ב, אבל זמנים לחוד ותחושות לחוד. ביום יום, על כבישים חלקלקים (ולא על מסלול), אני לא מצליח לראות איך הנעה קדמית (איכותית ככל שתיהיה) מפיקה יותר הנאה מרכבים עם הנעה אחורית.

אגב, לא קראתי את המבחן עדיין (אשמח אם מישהו יוסיף צילום מלא לכאן) אלא רק את הסיכום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על זה אין ספק, רוב ההוט אץ מהדור האחרון (ליאון, סיביק, RS ...) יהיו, בסבירות גבוהה, מהירות ממנה מנקודה א ל ב, אבל זמנים לחוד ותחושות לחוד. ביום יום, על כבישים חלקלקים (ולא על מסלול), אני לא מצליח לראות איך הנעה קדמית (איכותית ככל שתיהיה) מפיקה יותר הנאה מרכבים עם הנעה אחורית.

אגב, לא קראתי את המבחן עדיין (אשמח אם מישהו יוסיף צילום מלא לכאן) אלא רק את הסיכום.

עם זה אין ויכוח. אני לא הייתי מתלבט פעמיים.

רק שבכתבה לא דובר על הנאה, דובר על היכולת [זמנים נגיד]. כנ"ל מה ששי כתב ולכן הסברתי מה שהסברתי.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלופות מהירות ממנה באזור המחיר שלה יש ולא מעט, חלופות מהנות ממנה זה כבר משהו אחר,

אני ביום יום לא נוסע על מסלול ולא מתחרה נגד אף אחד (גם לא ביום יום אני לא מתחרה נגד אף אחד), פחות אכפת לי מהמהירות מנקודה לנקודה, יותר חשובה לי ההנאה, ואת זה זה היא מספקת בכמויות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2877 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...