Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

CG Speed Wipe vs ONR QD

שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

המחיר לגלון מאמזון הוא 270 לסליק סינתטיק ו300 לספיד וויפ.

כשבאתי להזמין לפני חודש המחיר היה... 160 ש"ח כולל משלוח עד הבית :( משום מה הם משחקים הרבה עם מחירי משלוח של גלונים שונים, לא יודע את הסיבה.

לגבי פגיעה בווקס וכו' אכן לא פוגעים אבל משנים בחלקם את התנהגות הווקס שמתחת (לטובת הקוויק דיטיילר).

למי שרוצה לבדוק שינסה אופטימום אינסטנט דיטיילר או כימיקל V07 על ווקס טרי ויראה איך לאחר שבוע התנהגות המים משתנה או נעלמת. בגלל זה QD לדעתי טוב לקיץ בעיקר כי כמה כבר שוטפים בחורף.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

עדכון קטן:

שטפתי את הרכב היום אחרי שבועיים וחצי, ניסיתי את הדיטיילר של הגייז במהלך הייבוש.

מסקנות: וואו! חצי שנה יש לי את הרכב בערך ובחיים לא היה לי כל כך קל לייבש את הרכב. אני מזמין גלון :) (באמת המחירים קצת קפצו אני יחכה שאולי ירדו אבל עדיין זה יוצא יותר זול מבארץ).

ממליץ מאוד להשתמש בדיטיילר שלא מצריך באפינג, עושה את החיים מאוד מאוד קלים, מפחית סיכוי לסווירלים וגם עושה ריח נדיר.

עדכון נוסף: ניסיתי את השמפו Carpro Reset. הדילול שהשתמשתי הוא 20 מ"ל לדלי של 10 ליטר.

השמפו בעל slickness מאוד גבוהה, יכולת ניקוי מעולה וקצף סביר (לא כמו הסיטרוס או מר פינק).

ניסיתי במשך הזמן את השמפואים: מר פינק, סיטרוס, vo7, meguiars wash and wax, meguiars gold.

השמפו עדיף לפי דעתי על פני כל השמפואים הנ"ל בשיטת שני הדליים.

למחפשי מסיבות הקצף הוא פחות מומלץ.

2016 Mini Cooper S - Pure Led

Maximum Go Kart Feel = 100% FUN

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי השמפו - הוא על בסיס אלקליין ומיועד לציפויים.

כשמו כן הוא, הוא מחדש את האפקט ההידרופובי שעם הזמן הולך לאיבוד בחלק מן הציפויים, ומחזיר את התנהגות המים.

הוא לא מיועד לשימוש שוטף, במיוחד על רכבים ללא ציפוי, הוא עלול להחליש את ההגנה במהירות.

השמפו לא עדין.

שים לב.

"יאללה בירי".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב לשמוע.. בדילול נמוך יותר הוא יהיה טוב? או שלוותר? במילא נשאר לי מבקבוק הניסיון 25 מל וזהו.

יש לך שמפו אחר שאתה ממליץ לשימוש שבועי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמםו carpro reset הוא נייטרלי מבחינת חומציות.. ואכן קראתי שהוא פחות מומלץ על ווקס, מזל שיש לי carpro hydro2 שיחזק קצת את ההגנה למרות שלא ראיתי היחלשות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השמםו carpro reset הוא נייטרלי מבחינת חומציות.. ואכן קראתי שהוא פחות מומלץ על ווקס, מזל שיש לי carpro hydro2 שיחזק קצת את ההגנה למרות שלא ראיתי היחלשות.

שגוי, במקרה של השמפו הזה הדילול קובע את רמת החומציות, ובשביל שהוא יסיר לחלוטין כל דבר, זה צריך להיות באיזור 8-9 אחרי דילול במטרה של הסרת שמנים וכדומה.

ניתן לדלל אותו רק בשביל הסרת לכלוך וכדומה ואז הוא יהיה ניטרלי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רשמתי שדיללתי 20 מל ל10 ליטר כלומר 1:500 והיצרן המליץ על 1:400 אז השתמשתי ברמת חומציות ניטרלית לא?

asto אודה לך אם תנקוב בשם של שמפו לשימוש שבועי שהוא טוב לפי דעתך.

עריכה אחרונה על ידי SportsCar

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה אני תמיד מחזיק קופסא של סטיקים שניתן לקנות מכול בית מרקחת..

בגדול למיטב זכרוני, רק באיזור ה-1:700 הוא נהיה מאוזן (היה לי דוגמית שלו לפני שנה בערך).

*בנוגע להמלצה, ובכן הקריטריון שלי לשמפו טוב אומר שהוא חייב להיות מאוזן, ובלי שום דבר ווקסים וכדומה בפנים, אני לא אוהב לבחור שמות של מוצרים, אבל מכיוון שאתה מבקש אז אני אמליץ על odk jet.

עריכה אחרונה על ידי AstoDriver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה יודע שאני לא סתם מבקש ספציפית שם, אני מבקש בשביל לקנות.. :)

*דרך אגב לאחר השטיפה לא ראיתי שהתנהגות המים נהרסה למזלי, כנראה משטיפה אחת הוא לא מחליש אוטם.

מקסימום נמרח חודש הבא מנזרנה ולא עוד חודשיים ;)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה שמסקרנת אותי:

מה הקטע בקוויק דיטיילר שעוזר לייבוש, איך בדיוק הוא עוזר לייבוש?

אף פעם לא הבנתי את זה.

לרסס קוויק על הרכב לאחר השטיפה כשהוא עדיין רטוב ולעבור עם מגבת.

איפה זה עוזר לייבש כאן?

אני פשוט מייבש את הרכב, ועובר עם קוויק דיטיילר לאחר מכן (לרוב ה v07 מעורבב עם ה bsd), לא מצריך ממני מעבר חוזר עם המגבת - פשוט 2-3 ריסוסים על פאנל מעבר עם מגבת ירוקה של הקוריאני והרכב יבש.

מספיקה לי מטלית אחת כזו לכל הרכב ואולי חמישי מהבקבוק על כל הרכב (אני ממלא את של כימיקל בערבוביאדה) .

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שתי סיבות שבגללם משתמשים בqd לייבוש.

1. רצוי להוסיף לחות למטלית ניגוב על מנת למנוע שריטות.

2.ההשפעה שלו על התנהגות המים ובכך למנוע סימני מים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את מה שאסטו אמר, הקוויק דיטיילר הזה גורם לאחר ריסוס החומר על המגבת או המשטח עם המים גם סיכוך וגם ברגע שעוברים עם המגבת ייבוש זה אינו מצריך שעה מעברים על אותו אזור אלא ניגוב קליל וזהו. ממליץ לך לנסות, אתה תופתע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא שוטף בשמש ומייבש מהר את הרכב, משפריץ תמיד QD על המגבת עצמה - אף פעם לא מצאתי סיבה לבזבז כביכול עוד חומר על הרכב בזמן הייבוש הרי גם ככה לאחר הייבוש אני מרסס קוויק כדי להוריד את השאריות של המים שנשארו / מריחות או סימנים כלשהם.

ננסה בשטיפה הבאה נראה אם יש שינוי כלשהו.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני פשוט לא שוטף בשמש ומייבש מהר את הרכב, משפריץ תמיד QD על המגבת עצמה - אף פעם לא מצאתי סיבה לבזבז כביכול עוד חומר על הרכב בזמן הייבוש הרי גם ככה לאחר הייבוש אני מרסס קוויק כדי להוריד את השאריות של המים שנשארו / מריחות או סימנים כלשהם.

ננסה בשטיפה הבאה נראה אם יש שינוי כלשהו.

טעות חמורה,

אתה למעשה נותן למים ליצור אבנית על הרכב, בנוסף לזה, טיפות המים הופכות למינרל שמפקיד את עצמו על הרכב, אתה בעצם פוגע בכול מה שעשית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2878 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...