Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

תיקון סראונד בחיפה ו/או האזור

mitsugli
שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

הי,

ביררתי בעבורך ישירות מול היבואן.

להרץ מילה אין בארץ סראונדים חליפיים תואמים.

הודות לכך גם לא ניתן להציע מעבדת תיקונים שתספק לך סראונד מקורי של הרץ מילה.

באיזה דור\דגם של הרץ מילה מדובר? יתכן ויש עדיין מלאים משומשים\ישנים\תצוגה אשר יהוו פתרון טוב יותר עבורך מאשר לתקן רמקול ניזוק בחלפים לא מקוריים.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מקס - מברר בנושא ואחזור לכאן עם תשובות.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוף, עדכון

סדרת ML 165 לא נשאר כלום בארץ, נאדה.

יש 1600.2 ואת הסדרה החדשה.

אם כן מעניין אותך האפשרות של לשדרג מידבאסים אנסה לעזור לך באופן פרטי, מדובר בסט ייחודי ואולי אפשר למצוא פתרון חליפי לתיקון בחלקים לא מקוריים.

אני כאן בכל מקרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסדר גמור מקס - שלחתי לך את כל המידע בפרטי.

לא משנה מה תחליט או תעשה - אשמח לראות כאן עדכונים של חבר פורום מרוצה או לא מרוצה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, לא כדאי לנסות התקנת טבעות סראונד תואמות חליפיות בסכום של כ 300 ש"ח .

ואם באמת יורגש הבדל תהומי, אז לעבור לרמקולים / מידים חדשים בסכום של 1000 +.

ה + בתיקון מידים, שבהם דקויות השמיעה יותר סלחניות.

זה לא עוצמות סאב, אשר בו טבעת הסראונד בולמת ומאזנת עוצמות, ומונעת מריחה.

וזה לא דקויות הטוויטר - אני הייתי מנסה.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי אייל,

לא אומר אם כדאי או לא כדאי כשמדובר במוצר היי-אנד שעבר תהליך שלם של מחקר ופיתוח בכדי להגיע למדפים כמו שהוא, ברגע ששינית לו סראונד - שינית בעקרון את המוצר.

מה שאני אומר זה שהתיקון יוציא את המוצר מהמצב המקורי שלו - בד"כ כאשר רוכשים מוצר היי אנד, בדיוק כמו ברכב קלאסי - אתה לא תאהב את הרעיון שיש בו חלק לא מקורי (רוב בעלי המכוניות הקלאסיות הינם כאלו) גם אם אתה יודע טוב מאוד שהרכב יסע טוב כמעט באותה המידה ואולי אף לא תרגיש הבדל.

המטרה היתה לנסות לבדוק בעבור מקס, פותח השרשור - אם ניתן לתקן או להשיג עבורו חלפים מקוריים בעבור הרמקולים שלו ומעבדת שירות אבל לצערי האפשרות הזו לא קיימת.

לכן, הצעתי אופציה נוספת והיא שדרוג\רכישה מחדש.

וגם ביקשתי מפותח השרשור לעדכן מה הוא בחר בסופו של דבר וזה בהחלט כולל תיקון הקיים על בסיס חלפים תחליפיים - ולא משנה במה בחר - לעדכן אם מרוצה או לא.

פתוח לחלוטין, כנה לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדי, זה יותר דיון פילוסופי מעשי, גם אני לפעמים מעדיף להעיף ולהתקין חדש.

אבל - גם על הסראונד יש בלאי ושינויי מצב לאורך זמן.

דין טבעת חדשה, שונה מטבעת ברמקול שנמצא בשימוש בין שנתיים, יש שינוי .

אנחנו לא מחליפים טבעות סראונד כל שנתיים לשיחזור הצליל המקורי הראשוני, ההבדל לא רציני.

רוב איכות הרמקול, הוא הממברנה המנוע והעכביש.

ובנוסף המיד יותר סלחן, ואפשר למצוא טבעות סראונד די טובות ותואמות..

לכן לדעתי, צריך גם לשקול את הרעיון להחלפת סראונד.

ובמיוחד כאשר ההפרש מאוד גדול בעלויות הרמקולים החדשים, או קושי למצוא

רמקולים חדשים שאנו אוהבים.

וכרגיל כייף לראות את ההשקעה שלך בפתרונות לחברים.

אייל.

עצמאי בשטח - 1 מטר מהצד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברור ועניין הפרשי המחירים כאן לא ידוע לי כרגע אבל כאן אני בטוח שיהיה פער משמעותי בין תיקון לשדרוג כי מדובר בליין היי אנד של מותג לא זול במיוחד גם ככה.

אבל זה כיף שיש יותר מאופציה אחת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2871 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...