Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחירון לנדרובר דיסקברי 3

guytlv
שימו לב! השרשור הזה בן 3053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם, ברשותי לנדרובר דיסקברי 3, HSE1, שנת 2006 במצב מצויין (123000 ק"מ על השעון), אני חושב להעמיד את האוטו למכירה. בדקתי בשני מחירוני הרכב הנפוצים ביותר - לוי יצחק ויד 2. הפערים הם עצומים - לאחר שקלול, יצא שבלוי יצחק המחיר עומד על 118000, בעוד שביד 2 המחיר עומד על 81000 (!)

המחיר בלוי יצחק גבוה ב- 46% מהמחיר ביד 2!

א. כיצד ניתן להסביר פער עצום שכזה?

ב. איזה מחירון "תופס" היום? איך מתמודדים עם הפרש שכזה? האם אוכל להתעקש על מחיר לוי יצחק, או שיד 2 הוא בהחלט משהו שיש להתחשב בו?

ג. מה הסיכוי לקבל היום מעל המחירון (בהתחשב בסוג הרכב ובמצבו המעולה)?

ד. עד כמה הרכב הזה מבוקש היום? האם למישהו יש נסיון במכירה או קנייה של רכב מהסוג הזה?

תודה רבה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבודו של מחירון יד 2 במקומו, אבל לך לפי לוי יצחק.

אם האוטו שלך במצב טוב, שמור, מטופל (עם היסטורית טיפולים), היד סבירה (לא יד 11) לשנתון, אין סיבה שלא תקבל קרוב למחירון לוי יצחק.

מעל מחירון אני משער שלא תקבל.

יש לי חבר שקנה לאחרונה אחד כזה יד ראשונה עם ק"מ מצחיק משנת 2007 באיזור מחירון נקי (ללא שיקלולים) אחרי שהיו כמה דברים לסדר באוטו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על התגובה. האם בד"כ הולכים לפי מחירון לוי יצחק? האם אתה מציע לי ללכת לפי לוי יצחק משום שאני המוכר, וכך אוכל לקבל יותר כסף במכירה, או שזהו הנוהג? במילים אחרות - אם הייתי הקונה, האם היית מציע לי ללכת לפי יד2?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מעניין מה שהקונה ינסה למכור לך, ולא מעניין יד 2, המחירון שלפיו נקבע ערך הרכב (גם לענייני ביטוח) הוא לוי יצחק.

עכשיו מגיע השאלה האם מישהו יסכים לשלם לך את הסכום הזה?

נראה לי שכן (אם מדובר על דגם 7 מושבים והמפואר) תקבל קרוב מאוד למחירון, בזמנו חיפשתי כזה רכב וכולם היו אם ק"מ בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בוקר טוב,

גם אם היית הקונה הייתי אומר שלך שמחירון יד 2 הוא נחמד אבל המחירון שהוא הבנצ'מארק לעיסקאות הוא מחירון לוי יצחק.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחירון לוי יצחק קובע!

עבור על יד 2 באתר וראה מכוניות דומות לשלך וראה באיזה מחיר מוצעות.

לא נראה לי שדיסקברי 3 מקבל מחירון ,90 אחוז מהרכבים בארץ לא.

תכלס תרשום מחיר וחכה לתגובות בטלפון,אם אין טלפונים שבוע מפרסום

ההודעה ,בדרך כלל רשמת גבוה מחיר.

מוכר רציני מבחינתי הוא אחד שרושם מחיר,גם אם גבוה.

רושם מחיר ומפרט במילים וחובה תמונות נורמאליות,אפילו מהטלפון החכם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף מחירון לא באמת קובע. זה שוק חופשי. מחיר הרכב נקבע לפי כמה קונה אמיתי מוכן לשלם.

מחירון לוי יצחק סובל מעיוותים קשים בגלל בעלי אינטרסים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למוכר הייתי מייעץ להתחיל ב 118 - מן הסתם,

לקונה מומלץ להתחיל להתבכיין כבר מ-81,000 - מן הסתם,

את המחיר אתם תקבעו בסוף בינכם, ומה שברור לכם זה הטווח.

The first one to get angry loses

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איטרס או לא אינטרס,לוי יצחק הוא אמת המידה בארץ,מבלי לפגוע באף אחד.

יד 2 יכול ומציג מחירי מכירה בפועל כשהרבה מהמחירון שלהם מבוסס על דגמי

ליסיג והשכרה זולים יותר ומורידים את המחיר בפועל,לא לשכוח שליסינג ורכבי חברה

וכו ,יש יותר בלוחות. מחיר התחלתי הוא של לוי יצחק ומקובל גם על חברות הביטוח.

גם תלוי כמה מהר אתה רוצה לקנות,השוק הוא שוק של קונים היום ולא להיפך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדיון הזה נפל לי כפרי בשל :)

אני בדיוק עומד לפני רכישה של רכב מסויים מהסוג והשנתון שבהודעה המקורית. גם הוא במצב מצויין. המוכר מבקש ללכת לפי המחירון של לוי יצחק, ועל שום מצבו הטוב של הרכב, הוא מבקש תוספת של עוד 10%. הפער בין יד2 המשוקלל למחיר הסופי שהוא מבקש, הוא ענק - כ- 60%. אני מאוד מעוניין ברכישת הרכב, אבל הדרישות שלו נראות לי מוגזמות בעליל. אני חושש להיפגע בבוא היום בו אני אצטרך למכור (שלא לדבר על ההוצאה העכשווית הגבוהה). מצד שני, אני חושש לפספס את הרכב.

מה אתם אומרים? מה אתם הייתם עושים במקומי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמו ש-ramoni אמר, אף מחירון לא באמת קובע.

אתה נכנס לאתר יד2, ובודק כמה מבקשים אנשים על רכב פחות או יותר דומה לשלך (שנתון, מנוע ואבזור). אם תהייה הכי גבוה מכולם, מן הסתם לא ירצו להתקשר אליך, גם אם יש לרכב נתונים טובים. העובדה היא שמעט מאד מוכנים לשלם מחירון (ובוודאי מעל), על רכב טוב ושמור. ואני לא מדבר על קומץ מאנשי הפורום שיודע להעריך מכוניות טובות - עם ישראל לא מוכן לשלם מעל מחירון, אלא אם הרכב נדיר, או אם יש דרישה גבוהה (מאזדה מיאטה, ועוד דגמים שכאלה).

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיביק - לא שאלו על לנדקרוזר. שאלו על דיסקברי 3.

adept007 - אני לא יודע אם האוטו שווה 10% יותר ממחירון, אבל זו לא תהיה העסקה הראשונה שאני שומע עליה שתיסגר במחירון.

מחירון יד 2 והפער ממנו לא רלוונטיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה! בעניין אחר - האם אני צריך לחשוש מבעיות אמינות בדגם הזה? האם בעיות האמינות שקראתי עליהן, מאפיינות את הדגמים המוקדמים יותר? האם האחזקה היא אכן כמו שקראתי איפשהו "בור ללא תחתית"?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3053 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...