Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הילוך חמישי לא נכנס

elia888
שימו לב! השרשור הזה בן 7059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות פגישה לא מתוכננת עם תמרור מתחת לרכב... (קליאו 95)

ידית ההילוכים זזה ימינה ככה שראשון נכנס במקום של השלישי, שלישי בחמישי, וחמישי לא נכנס בכלל.

לדעתי לא הייתה פגיעה בגיר עצמו, אלא בחיבור(מוטטת??) של הידית למוט שמגיע לגיר.

קרה למישהו?? עוד רעיונות?

חייבים לפרק אגזוז כדי להגיע לחיבור?

אנו הולכים בדרך, כדי להבין את הדרך שבה אנו הולכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קרה לי פעם... אתה מזכיר לי נשכחות.

אצלי (אז זה היה גולף MK1) הבעיה נבעה מתיקון כלשהו שעשיתי לבד באוטו, סידרתי את זה על ידי כיוון מוט ההילוכים - יש בורג בתחתית המוט (לא היה צורך להיכנס מתחת לאוטו, אלא לפתוח את איזור המוט בתוך הרכב) ואיתו אתה מכוון את גודל כיוון תזוזת המוט (וכך את תזוזת גלגלי השיניים). אני לא יכול להבטיח שזה בדיוק אותו דבר גם בקליאו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למזלך, למע"צ ישנם המון בורות!

ולעניין - אני מציע לך להתייעץ עם מכונאי.

לא כדאי להתעסק עם העניין ללא הבנה מושלמת של המצוי שם.

וכידוע בצרפתיות, צריך בהחלט הבנה מושלמת של המצוי ע"מ לא להרוס.:wink:

בברכה,

שחף בן צבי.

בברכה,

שחף בן צבי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7059 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...