Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ספייסרים או central hub rings - מתכת או פלסטיק??

שימו לב! השרשור הזה בן 3043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 30
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קוראים לטבעות האלה Spigot rings.

לכל נאבה של גלגל יש Center bore שידוע ורשום איפשהו (le google) במידה ומדובר בג'אנט המקורי.

לדוגמא ברנו קליאו הוא 60.1.

כשאתה קונה ג'אנט אתה צריך לחפש מה ה Center bore שלו, לדוגמא ב GM PORTAL הם רושמים, אפשר למדוד את זה אבל לא הייתי עושה את זה, תחפש את הדגם של הג'אנט ותברר, או פנה ליצרן, בדר"כ על הג'אנט רשום דגם או משהו, רק במידה ואתה לא מוצא כלום תמדוד עם קאליפר, לא עם סרגל! אתה צריך לדייק על הקשקש.

נגיד ומצאתי ג'אנט מתאים אחרי שבדקתי OFFSET תקין ו OCB (תבנית ברגים) שיש לו CB של 72.

אני נכנס לאיביי ומחפש spigot rings 60.1 72 , או 60.1-72, ואתה מסודר.

לא הייתי מרכיב כאלה מפלסטיק.

לא לקח את התרופות שלו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא היית מרכיב מפלסטיק? ביררתי בכמה פנצ'ריות כולם אומרים שיש להם מפלסטיק מחיר בין 100-150 "כולל מע"מ" רק אחד אמר שהוא יכול לחרוט ממתכת, עד כמה כדאי לסמוך על חריטה? בכל זאת מדובר פה בעבודה בדיוק של מ"מ

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרוב שמים מפלסטיק. אני גם אישית מעדיף ממתכת כי זה הרבה יותר עמיד.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

הבעיה עם הפלסטיק שאחרי הרבה זמן זה נסדק ונשבר כשרוצים לפרק את הגלגל, למשל במקרה של פנצ`ר. בשביל זה עדיף להחזיק סט ספייר.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה לא היית מרכיב מפלסטיק? ביררתי בכמה פנצ'ריות כולם אומרים שיש להם מפלסטיק מחיר בין 100-150 "כולל מע"מ" רק אחד אמר שהוא יכול לחרוט ממתכת, עד כמה כדאי לסמוך על חריטה? בכל זאת מדובר פה בעבודה בדיוק של מ"מ

חריטה זה דבר מאוד מדויק, בוודאי שבטווחים כאלה של גדלים. אבוי לה אם לא היתה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי היום 3 פנצ'ריות בבאר שבע מתברר שלאף אחד אין את מידה שאני צריך ומה שמדדתי היה נכון 63.4-65.1, בכל מקרה הזמנתי מipd קצת יקר אבל לפחות מאלומיניום ובמידה שאני צריך, אמור להגיע תוך שבוע ימים.

בנתיים אני אתלהב מהפלסטי דיפ הראשון שלי

IMG_20151216_214004.jpg

Hu: Stock HU+Grom mst4 Comp: Hertz Hsk165XL Amp: TRU S44 Mono: JBL BP1200.1 Sub: Hertz HX300+Hertz HX300

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יפה, רק שאם לא תשים לכה מעל שתשמור על הגוון הזה, מהר מאוד הוא יהפוך לאפור פחם. סתם לידיעה.

ולכן אתן לו בכל הכבוד את הזכות להרצות לי על מחזיקי כוסות וגגות שמש, לא יותר מזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם אתה מחפש לשמור על הגוון שיש בתמונה, אתה חייב לשים לכה או משהו בסגנון. אחרת זה ידהה ויהפוך לגוון אפור מת כזה.

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

עדכון:

קיבלתי את הטבעות מפלסטיק מאתר hcr שעוסקים בהם (שבוע וחצי עד שהגיע לתא דואר בבית)

הטבעות ממתכת עדיין בדרך, בנתיים אשתמש בפלסטיק עד שאחליף את הצמיגים (minerva f105?!*#) ביחד עם הטבעות.

2015-12-28 20.17.17.jpg

20151228_163417-01-01.jpg

20151228_111334-01-1-01.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה אולטרלגרה?! או רפליקה?

הרכב נראה מעולה!

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרפליקה נראית מעולה!

השלב הבא הוא הנמכה? 8)

ZOOM-ZOOM

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3043 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...