Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבחן דרך: סיטרואן קקטוס - היציאה הכי טובה של סיטרואן מאז הברלינגו

פבל
שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 114
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

גם אני לא התחברתי לעיצוב, שזה מה שהכי "מדליק" ברכב הזה. מצד שני יש את הניסאן ג'וק, ועם נתוני המסירה שלו אי אפשר להתווכח. כנראה שככה זה במדינה חובבת שופוני :roll:

אני גם לא מנבא לשלל הפלסטיקים שלו עתיד מזהיר בשמש הישראלית הקופחת, יהיה מעניין לראות איך שלל משטחי הפולימרים האלה יזדקנו במהלך השנים.

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

זה רכב לחובבי שופוני, אבל עם טעם.

שילוב הצבעים הזה לא מחמיא במיוחד אבל הרבה יותר מעניין להסתכל על הקקטוס מאשר על הג'וק.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שופוני? הרכב הזה הוא הכי אנטי שופוני שבנמצא. העיצוב שלו מקורי ומעניין - ואנשים יכולים לחפוץ ברכב כזה בגלל העיצוב והמסר.

האם גם רנו טווינגו המקורית בצבעים נועזים היא שופוני, לשיטתכם?

ומה עם פיאט 500?

לדעתי, שופוני מדבר למגזרים מסויימים, במשחק בו המציגים והקהל יודעים מה מצופה מהם. אודי עמוסות לדים, בימרים, יונדאי ולוסטר, מרצדסים, אמריקאיות גדולות ושאר מכוניות שהופעתן אינה גורמת לסביבה לחייך אלא מנקרות עיניים במידה כזו או אחרת.

האם זה בהכרח רע? לאו דווקא. גם מאזדה מיאטה וטויובארו נופלות למסגרת הזו, גם אם לא נתכוונו לכך מלכתחילה.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

שופוני = למשוך תשומת לב, שיסתכלו עליך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

קהל שונה, מטרה זהה.

מה זה משנה איך תקרא לזה, אחד עושה פוזות על החבר'ה מהשיכון והשני מרשים את ידידיו אניני הטעם העיצובי.

בשני המקרים זה לא רע, אבל על הראשון צוחקים ואת השני מעריכים (לפחות כאן).

עריכה אחרונה על ידי SlowRide

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קהל שונה, מטרה זהה.

מה זה משנה איך תקרא לזה, אחד עושה פוזות על החבר'ה מהשיכון והשני מרשים את ידידיו אניני הטעם העיצובי.

בשני המקרים זה לא רע, אבל על הראשון צוחקים ואת השני מעריכים (לפחות כאן).

בזה בדיוק העניין. אחד עושה פוזות, השני לא בהכרח בא להרשים מישהו.

עם רגל בחוץ... :beerchug:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אבל זה גם עובד הפוך, בעל ג'יפון הנישה החדש והלא-שגרתי קנה אותו כדי לעשות פוזות על כל בעלי הספורטאז' מול בית הקפה, והילד מהשיכון סתם אוהב לדים, ניקלים ומדבקות NOS בלי קשר לתגובות של הסביבה על זה.

בכל אופן, מה שהתכוונתי בהתחלה זה שהקקטוס אכן מושך תשומת לב (שזה לא רע) אבל להבדיל משיקוצי הקטגוריה (ע"ע ג'וק) הוא מעוצב בטוב טעם, לפחות לדעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הרכב היום בצבע צהוב. במציאות אפילו ניראה גרוע יותר מבתמונות. לפי העיצוב, מתאים לאותו קהל הלקוחות של הג׳וק.

כיצד לחסוך דלק? להאיץ לאט, לצבור תנופה לקראת עליות, לחזות מהלכים של נהגים אחרים בכביש, לא לעבור על המהירות המותרת, להמנע מגז-ברקס אלא לגלוש כמה שיותר ולהתאים נסיעה לתנאים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לחסוך במד סל"ד בלוח שעונים דיגיטאלי. בדיחה.

אני לא הייתי שמח להכנס כל בוקר לרכב שנראה מבפנים כמו מזוודה.

אבל בעיצוב החיצוני הם השקיעו במיקום ההגנה מפגיעות, גם בתי הגלגלים וגם הטמבונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

למה בדיחה? אין בזה צורך אמיתי וכל הרעיון של הרכב הזה הוא תמציתיות ומינימליסטיות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי את הקקטוס בצהוב, לבן ושחור. במציאות השחור נראה יותר טוב אם כי הצהוב הכי מוצלח לפי דעתי.

האם אני לקוח פוטנציאלי - לא

האם הייתי רוצה לבצע נסיעת מבחן - מאוד!

שובר שיגרה מעולה על הכביש

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבפנים כל הקונסולה המרכזית (מזגן) נראית כמו מתוך ברלינגו ישן. בעצם C15. לפחות בתחושה שלי מהתמונה.

אהבתי איך שהוא נראה בירוק.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי עכשיו על הכביש אחת, בדיוק בצבעים כמו בתמונה שבתחילת הפוסט. אמנם היה די חשוך, אבל אין ספק שהיא יפיפייה! במציאות יותר מאשר בתמונות. יציאה מוצלחת של סיטרואן. כל הכבוד להם!

If you wanna turn, turn, don't brake

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3038 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...