Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שאלה בקשר לאחריות של היבואן / מוסך מורשה

BURZUM
שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, ברשותי רכב עבודה FORD TOURNEO CONNECT

עדיין לא עשיתי לה אפילו טיפול ראשון , הרכב ב- 12,000 ק''מ

לפי היבואן שמן מנוע המומלץ לרכב זה הוא 5W/30

לפי מיטב הבנתי השמן הזה פחות טוב מהשמן 10W/40 לדיזל

כמו כן, מה שמדאיג אותי שבדקתי במוסך מורשה והם משתמשים בשמן "פז אנרג'י" ואני ממש חושש לחיי הרכב.

השאלה שלי היא כזו: האם עפ''י האחריות של הבואן אני אהיה מחויב להשתמש בשמן שהם מציאים לי במוסך מורשה או שניתן להביא שמן משלי? אם ככה אז אני אביא רק שמן מובחר, לא 5W/30 הדליל ולא מתאים לאקלים חם, ורק של חברה מובילה ולא של "פז".

מישהו יכול להיעץ לי?

Seat Leon FR 2.0 (190bhp) DSG 2019

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם תשתמש בשמן מנוע שלא הומלץ ע"י יבואן הרכב וחס וחלילה תהיה איזו בעיה עם מנוע הרכב, הוא יוכל להתחמק מהאחריות וזה מעוגן בהסדרים עם הממונה על ההגבלים העסקיים.

הצעתי לך הנה לפנות בכתב אל המחלקה הטכנית של היבואן בבקשתך להשתמש בשמן מנוע שציינת.

אם תקבל אשור לכך, בכתב, אז שמור אותו והשתמש בשמן המנוע שברצונך.

(איזהוא חכם?, הרואה את הנולד.)

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7069 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...