Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיוויק טורר או אוריס סטיישן (אופציות נוספות לסטיישנים?)

Aviran_n
שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מחפש רכב לעבוד איתו. אני לא צריך לסחוב משקל גדול, אבל צריך את הנפח.

מכרתי השבוע את הסיוויק האצ'בק 2012 הידנית שלי, הבחירה הטבעית הייתה סיוויק טורר אבל נדירה כמשומשת וכחדשה יקרה ביחס לאבזור (בערך 140K לרכב ערום לגמרי על הכביש). לאחרונה קנינו במשפחה ראב4 אז עלה הרעיון של האוריס סטיישן מאותו הבית. הרכב יחסית מאובזר, הכיסא נוח משל רוב הטויוטות בהן ישבתי, והמחיר זהה לסיוויק טורר, אבל עם הרבה הרבה יותר אבזור וכנראה גם חיסכון נוסף משמעותי בדלק.

אחרי שיטוט באינטרנט הבנתי שמתקרב אלינו דגם חדש (מתיחת פנים), יש מידע כלשהו על תאריך תחילת שיווק של הדגם החדש?

מצאתי כמה וכמה מקרים באינטרנט של אנשים שטוענים לאמינות לקויה באוריס והרבה טרטורים למוסכים, יש בסיס לזה או שמדובר בסתם מקרים בודדים או ניסיון להשמיץ את הרכב?

בנוגע לסטיישנים אחרים שהתנסתי איתם:

פוקוס - הייתה לי 2014 חדשה מהעבודה הקודמת שלי, הרכב מעולה מכל הבחינות לטעמי למעט הגיר הזוועתי שגורם לי לפסול אותו. זה בנוסף למחירי שוק גרועים כמשומש.

I30CW - הייתה לי גם לכמה עשרות אלפי קילומטרים מהעבודה הקודמת, לא חסכונית, לא חזקה, ופשוט לא עשתה לי את זה.

אם יש הצעות נוספות לרכבים שנראים טוב, בעלי תא מטען גדול, וצפויים להיות אמינים ונוחים, אשמח לשמוע.

תודה,

אבירן.

עריכה אחרונה על ידי Aviran_n
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ההורים קנו לפני 2-3 שנים סובארו b4 סטיישן שישבה אצל היבואן והיית שייכת לשנתון הקודם וקיבלו הנחה משמעותית

כמה משמעותית? לא זוכר מעל 40k אם אני לא טועה אז הייתי מברר אצל היבואן בהתחשב בזה שכבר לא קיים דגם בארץ שמחליף אותו אולי נשארו לו כמה בנמל מעבר לזה שמומלץ גם לחפש אחת יד 2 כי המנוע בוקסר מרגש מאוד בסלד גבוה והתחושה שמועברת גורמת לך להבין בוקסרים מעבר לתיבה המסרסת הרציפה מה שאומר שנכון האוטו מלא בכח אבל כל ילד יעבור ינצח אותך ברמזור מה שדי בטיחותי בהנחה שאתה קונה את הרכב בעקבות גדילת המשפחה לאוטו יש גם הנעה כפולה ככה שהאחיזה יותר ממעולה שוב מאוד בטיחותי ולמרות שלא נהגתי שאר המושבים ממש מפנקים וההורים טוענים שאחרי בדיקת ההונדה סיוויק החדשה (בכל זאת נאמנות זה נחמד) והתאכזבות בטענה שאין כל שינוי מההונדה סיוויק 2000 שלהם (אני שואל : למה לשנות נוסחה מבריקה?)

באופן כללי הרכב מעולה מלא בכח יחסית חסכוני בזכות התיבה וממש נח

הייתי בודק

למען הסר ספק אני לא מעריץ וגם לא עובד אצל סובארו

סתם מופתע לטובה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאגאן 1.2 ליטר בנזין ואו 1.5 טורבו דיזל , שני המנועים עושים עבודה טובה מאוד עם הגיר הרובוטי.

Hyundai Tucson Prime 2.0– הבחירה של האישה..

Kia Niro Plug In - כי שומרים על הסביבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך גם את קיה סיד סטיישן.

אני לא איזה מומחה גדול וקטונתי מלדעת לענות על כל השאלות שלך, אבל הקיה סיד סטיישן נראה כמו אחלה רכב לעבוד איתו. את גיסי בכל אופן, הוא משרת בצורה טובה ועושה רושם שהוא בסה"כ מבסוט עליו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

על פי מה שהבנתי בסוכנות, אוריס מעודכנת תגיע במהלך יולי. זו מתיחת פנים קוסמטית בלבד כשהמנועים שודרגו במעט בגלל תקני זיהום אוויר. כל זה נכון לגבי ההאצ'בק והם לא יודעים אם יש השפעה על גרסת הסטיישן.

שאלת לגבי פאביה סטיישן, אז זו מכונית מקטגוריה קטנה יותר, כך שאם חשוב לך תא מטען ואין לך בעיית תקציב, לא הייתי יורד קטגוריה.

בשוק יש המון אפשרויות למשפחתיות סטיישן ומלבד אלה שפסלת יש את אסטרה, סיד, מגאן, אוקטביה, 308 וקרוז. אני הייתי הולך על ה-308SW. הכי נוחה, תא מטען גדול, מנוע חסכוני ובמקביל גם חזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שואף לצמצם את התקציב.

ירידת הערך של רכב חדש בשנה הראשונה היא ענקית, אני מנסה להימנע מלספוג את זה.

לפאביה ספייס יש תא מטען של 505 ליטר, נראה לי סביר, אבל עדיין לא ראיתי רכב כזה כדי לדעת עד כמה הנפח הזה נציל.

יש פאביה ספייס 1.2TSI ו1.6TDI - מי עדיף?

השיקולים המובילים כרגע הם:

נפח תא מטען

אמינות

צריכת דלק

עלויות אחזקה סבירות

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3305 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...