Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שטיפה ראשונה עם ONR בשיטת המטליות

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אחרי שהתחדשתי לי בקצת ONR .החלטתי לפנק קצת את האוטו שהיה יחסית מטונף .כמובן ששחכתי לצלם לפני אבל

לא נורא .בנוסף לזה השתמשתי גם במרסס גן שהאמת ממש לא חסכוני היה לי 2 ליטר ובקושי הספיק

כמה תמונות

IMG_20150522_175919.jpgIMG_20150522_175859.jpgIMG-20150522-WA0004.jpg

בנוסף לזה יש לי 2 מטליות של הקוראני הכתומות והאחרות ששוות לחרא יהיו בקרוב לגנטים בלבד .

הרכב היה בסך הכל עם רמת לכלוך בינונית+

IMG_20150317_140443.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עושה רשם שהאוטו ממש נקי והשטיפה הראשונה בשיטת המטליות הצליחה לך :)

יש לי שאלה קטנה, אפשר קישור למגבות הצהובות?

HU : Pioneer AVH-X5750BT AMP1 : Soundown Sax 100.4

AMP2 : Celestra FA475X Sub : Hertz ES300 Comp : Rainbow GL-C6.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אז זהו הוא רק "נראה" ממש נקי אבל המצב בכלל לא כזה .

יש המון גינגים שצריך להוריד ובכלל רוצה לעשות טיפול טוב שכולל פוליש פילר + אוטם טוב שיגן על הצבע מכל הזוהמה שיש באויר בקריות

הצהובות ממש חרא אין מה להמליץ... אם כבר הכתומות של הקוראני שעולות 20 שקל ליחידה .

ויש את האתר הזה שהזמנתי ממנו לאחרונה ןמחכה שיגיע המשלוח

http://www.microfibertech.com/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את האמת אתה צודק =) יצאתי טמבל שלא ניסיתי לסובב את הקצה של השפריצר בדיוק גיליתי שאפשר לסובב וזה יוצר ריסוס טוב מאשר זרם חזק .

כמעט ושחכתי אין לי פלסטלינה לפרויקט הקטן שאני מתכנן .אשמח שמישהו ימליץ לי על פלסטלינה טובה יחסית עם דרגת אגרסיביות בינונית על מנת "לחתוך " קצת יותר .יש לי את הסינית הכחולה אבל היא מעפנה לפעמים נראה שהיא עושה יותר צרות מאשר מנקה .

שיפופו אפשר אפשר למצוא יחס דילול לQD ? לא מוצא :?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון כמו שכתבת אתה צריך ריסוס עדין ביותר שהטיפות של המים שיוצאות יהיו קטנות מאוד כמו של המתזים העדינים שיש בגינות הציבוריות - ממליץ לך להסתכל בשרשור של scipopo על שיטת המטליות.

אגב המגבות הצהובות טובות להסרה של ווקס או מריחת ווקס נוזלי וכדומה ובכלל לא לשיטה הזו

אתה צריך את הירוקות של הקוריאני, רק הן יעשו לך עבודה טובה ונקייה אני משתמש בזה כל שבוע כמעט.

יחס דילול ל QD הוא 60 מ"ל של ONR לליטר, 2-3 שפריצים על פאנל או חצי פאנל (אל תכביד מדי אחרת המגבת תספוג ים) וניגוב זריז.

כמובן גם את זה אני עושה עם המטלית הירוקה

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקרון כמו שכתבת אתה צריך ריסוס עדין ביותר שהטיפות של המים שיוצאות יהיו קטנות מאוד כמו של המתזים העדינים שיש בגינות הציבוריות - ממליץ לך להסתכל בשרשור של scipopo על שיטת המטליות.

אגב המגבות הצהובות טובות להסרה של ווקס או מריחת ווקס נוזלי וכדומה ובכלל לא לשיטה הזו

אתה צריך את הירוקות של הקוריאני, רק הן יעשו לך עבודה טובה ונקייה אני משתמש בזה כל שבוע כמעט.

יחס דילול ל QD הוא 60 מ"ל של ONR לליטר, 2-3 שפריצים על פאנל או חצי פאנל (אל תכביד מדי אחרת המגבת תספוג ים) וניגוב זריז.

כמובן גם את זה אני עושה עם המטלית הירוקה

לצערי זה מה שיש לי כרגע לא הבנתי לגבי 2-3 שפריצים על מה מדובר?

את הQD זה בשביל מסכך לפלסטלינה שאני יעשה . יש לך המךצה על פלסטלינה סבירה עד 50-60 שקל 200G

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשביל סיכוך לפלסטלינה אתה צריך 15-20 מיל ONR לליטר, זה לא דילול QD, כשאתה אומר דילול QD הכוונה היא להברקה של הרכב לאחר שטיפה כי זה למה שזה נועד בעקרון, הדילול לקוויק דיטייל לאחר שטיפה הוא 62 וחצי מיל לליטר אם נעמוד על הדיוק, זה כדי לתת את ה"הברקה" הסופית של אחרי השטיפה והסימנים של המים אם נשארים לאחר מכן.

לפעמים כשהרכב אינו מלוכלך אני מעביר 2-3 שפריצים על כל פאנל, לדוגמא מכסה מנוע או דלת וכו' ואז מנגב עם מטלית ירוקה של הקוריאני.

תן על המטלית גם איזה שפריץ אל תעביר אותה יבשה על הפח

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בכיף NZXT (אחלה מארזים)

לגבי המרסס אני חושב שמהאיביי / BANGOOD?

עם המחיר הזה של הפלסטלינה עדיף שתקנה בארץ או שתקנה את הספגו של NANOSKIN, הרבה יותר איכותי יעיל ונוח לעבודה, אם נופל לרצפה לא צריך לזרוק לפח

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חחח נכון באמת אחלה מארזים.והשם הוא דניאל אם יותר נוח .

קניתי מהאתר שאני נתתי פה מאיזה חבר פורום שהמליץ על המוצר .

לגבי פלסטלינה בארץ זה אותו מחיר ועוד רק 100 G

הייתי בטוח שספוג לעבודה הזו לא מומלץ ופחות טוב מאשר פלסטלינה ייעודית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3323 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...