Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הבטחה בapr

itzikevo
שימו לב! השרשור הזה בן 3400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

תוכנת ניהול המנוע apr מבטיחה שיפור בביצועים בלי לפגוע באמינות הרכב. ייתכן ?

אנשם שמשווצים בזה שיש להם כבלים באוטו ומנפנפים

בזה בצידי הדרך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 39
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

APR היא חברה רצינית שעובדת בשיתוף פעולה הדוק עם קבוצת פולקסווגן.

בחו"ל ניתן אפילו לקנות לדוגמה גולף עם שיפורי תוכנה של APR ישירות מהיצרן!

הבלאי הנוסף כתוצאה משיפור בביצועים הוא בהחלט מינורי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן אלעד.

הסיפור על האפשרות לקנות בחו"ל רכב משופר מהיצרן ע"י APR התגלה כשקר גס.

כנ"ל הסיפור על שיתוף הפעולה בין APR לבין פולקסווגן -אינו נכון בעליל.

פולקסווגן העולמית אינה מתירה לשום חברה חיצונית לנגוע ברכביה או במחשביה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תיקון קטן אלעד.

חידשת לי לגמרי.

פות"ש - שכח מ-APR, רק GIAC! :wink:

וזה אלדד לא אלעד...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אלי למה אתה שוב מדבר עלינו ועל דברים שאתה לא מבין בהם? אתה נציג APR? באיזו זכות/סמכות או ידע אתה כותב את השקרים הללו? אתה לא דובר אמת ואני מציע לך לחזור בך מהר ולערוך את התגובה שלך.

אם לא תעשה זאת- אאלץ להביך אותך בהוכחות שלא משתמעות לשתי פנים.

שא ברכה וניפגש מאוחר יותר במשרד.

בזכותך אנחנו נדבר הרבה היום על שיתוף הפעולה ארוך השנים בין VW לבין APR

עריכה אחרונה על ידי Dudi@PIT-STOP

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק בקשה אחת קטנה לפני שאני עונה.

אלי, הניסיון מלמד שאתה והחבורה נוהגים לירות לכל הכיוונים ומרחיבים את מעגל ההכפשה ככל שאתם נלחצים יותר ויותר לפינה.

כל מה שאני מבקש ממך (ומהנהלת הפורום) זה לשמור על ענייניות הדיון. דיברת על שיתוף/אי שיתוף פעולה בין APR לבין VW - בוא נדבר על זה ועל זה בלבד.

תיקון קטן אלעד.

עד כה, טענת במפורש ש:

1. זה שקר שאפשר לקנות רכב משופר APR ישירות מהיצרן

2. שאין ולא היה שיתוף פעולה בין VW לבין APR

3. ש VW לא מתירה לאף חברה לנגוע ברכבים ו/או במחשבים.

נתחיל ברשותך בטענה השניה שלך - אי שיתוף פעולה בין APR ל VW ונבחן היכן השקר הגדול.

האמת היא שרק בסעיף הזה אפשר למלא דפים שלמים אבל לנוחיותך ולנוחיות הקוראים, בחרתי מספר מצומצם של דוגמאות בולטות:

- רכבי קונספט ורכבי תצוגה -

כבר 10 שנים APR בונה ל VW רכבי קונספט ורכבי תצוגה. נזכיר רק את הבולטים שבהם:

- STAGE 3 PASSAT CC המיוחדת כל כך שנבנתה ע" APR והוצגה ע"י VW בביתן שלה בתערוכת SEMA

http://www.goapr.com/media/photos/72157608733723892/

- R-GTI- המפורסמת שנבנתה גם היא ע"י APR בהזמנה מיוחדת ע"י VW

http://www.goapr.com/media/photos/72157608709445515/

- Golf GTI Reifinitz שהוצגה ב WORTHESEE ואשר VW בעצמם התקינו בה עוד במפעל שלהם בגרמניה מערכת סטיג 3, מערכת יניקה ומערכת פליטה - כולם של APR

http://www.goapr.com/media/photos/72157626737988367/

3010699830_09ec54ddaa_s.jpg 3009864679_fee2444d2a_s.jpg 6350037079_c9d30ed1b2_s.jpg 5787156603_198a6fc437_s.jpg 3007578089_92567fea15_s.jpg

מספיק? אני חושב שהנקודה ברורה אבל אם בכל זאת לא תסתפק בזה - רק תבקש ותקבל עוד המון דוגמאות.

ממשיכים לטענה הראשונה - "אי אפשר לקנות רכב משופר APR מהיצרן"

גש בבקשה לגוגל ותקיש בחיפוש Golf GTI V50 ולעצלנים - בבקשה: http://lmgtfy.com/?q=what+is+golf+gti+v50

למי שלא יודע, GTI V50 היא גירסת ביצועים מיוחדת שנבנתה ע"י VW ונמכרה בסוכנויות VW באסיה. הגולף הזאת צויידה כבר במפעל בתוכנת APR stage 1, במערכת יניקה ובמערכת פליטה - כולם מתוצרת APR

הרכבים הללו יצאו מהמפעל עם השיפורים הללו ונמכרו בסוכנויות VW וכמובן - עם אחריות יצרן מלאה.

vwgolfgtiv50-722821.jpg 090225_GolfGTIV502ppFINAL_Page_1.jpg photo.jpg

לנוחיותך, להלן חומר קריאה על GTI V50 - הגולף הרשמית היחידה שיוצרה ונמכרה עם שיפורים מתוצרת APR והכל באחריות יצרן ובדגם רשמי של VW!!:

http://www.worldcarfans.com/109040318411/vw-golf-gti-v50-released-in-asia

http://www.autoevolution.com/news/volkswagen-golf-gti-v50-launched-5561.html

http://www.goapr.com/news/2009/03/31/golf-gti-v50/

אני חושב שגם הנקודה הזאת ברורה אז נעבור לטענה השלישית: VW לא מתירה לאף אחד לגעת - האמנם?

מעבר לכל מה שכתבתי כאן והדוגמאות שהובאו - ישנן סוכנויות VW רבות בארה"ב ובעולם שבהם ניתן לרכוש רכב חדש עם תוכנת APR ולא לאבד את האחריות (בתנאי שכל ההתקנות נעשות בסוכנות עצמה).

לצערנו זה עדיין לא נעשה בארץ אבל במדינות רבות ובעיקר בארה"ב - זה אפשרי. שם יש סמכויות נרחבות יותר לסוכנות והם רשאים לבצע שינויים ולהרחיב את מסגרת האחריות שתכלול גם אותם.

אין אף חברה זולת APR שיכולה לטעון לכל אלו ביחד וזה לא מקרי.

אין אף חברה שמשקיעה כל כך הרבה במחקר ופיתוח תוכנות וחלקים לרכבי הקונצרן ולא בכדי APR כמעט תמיד מנצת ב VW TUNER CHALLENGE

אין אף חברה שעובדת בשיתוף פעולה צמוד כל כך עם היצרן. מבין כל חברות השיפורים - APR הינה היחידה שבונה ומריצה את רכבי AUDI במירוצים כקבוצה רשמית של AUDI!!

כשאודי חזרו להתחרות בארה"ב עם ה R8 LMS היו להם שתי אופציות: לבנות קבוצת מירוצים משלהם או למנות חברה שתבנה ותריץ עבורם את הרכבים - נחשו מה הם עשו? רכבי ה R8 של APR קיבלו מדבקות רשמיות של AUDI RACING התחרו ואף ניצחו בכמה קטגוריות. יש עוד חברה בתחום שיכולה לטעון לשיתוף פעולה כזה?

לסיכום, מה בדיוק התברר כשקר גס? שיתוף הפעולה בין APR ל VW או אולי ההודעות של של אלי מאי אנד איי?

אלי, זכור כי אף אחד לא יצא גדול ע"י זה שניסה להקטין אחרים אז בבקשה ממך, נודה לך אם תפסיק, פשוט תפסיק לשקר בכל הקשור אלינו וב APR ובכלל, אולי עדיף שתתעסק ותגיב רק על דברים שקשורים אליך ולמוצרים שלך, לא הגיע הזמן כבר?

אני אמנם שמח על ההזדמנות לחשוף את הקוראים למידע הזה אבל הייתי בהחלט מעדיף לעשות את זה אחרת ולא לנקות אחריך ובפעם השניה, אתה מוזמן להגיב ולענות לי בכייף ואפילו לעקוץ רק תיצמד לנושא שהקפיץ אותך מלכתחילה על השרשור הזה - שיתוף הפעולה בין APR ל VW

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאפו על התגובה העניינית!

בהחלט עושה רושם חיובי על הסדנה ועל המוצר.

אתה מוזמן לקרוא ויש הרבה

עוד קצת חומר על המוצר......

http://audirevolution.net/forum/index.php?PHPSESSID=7mc3aevvhc9u57nfoih1r52d20&topic=2924.0

http://audirevolution.net/forum/index.php?PHPSESSID=7mc3aevvhc9u57nfoih1r52d20&topic=3213.0

אי.אנד.איי אוטוספורט

ברוך הירש 11 בני ברק

03-5702345

http://www.eanda-autosport.co.il/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי, אתה עף לכל הכיוונים כי כבר אין לך איך להגיב עניינית.

פותח השרשור דיבר על ניהול מנוע, אתה מוסיף קישורים של משהו אחר,מוציא דברים מהקשרם, מבלבל בכוונה על מנת להסיט את האש ממך. נוכלות לשמה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מתחיל לאהוב את השירשור הזה....

HU: alpine 9855. FRONT: tw:TangBand 25-1719S - woofer:hertz mlk 6.5 . SUB: DC AUDIO .LEVEL 3 "12". FRONT AMPS: celestra fa475.woofer amp: Celestra fa2150 SUB AMP: dc audio 2.0k. dsp: audison bit one

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחדד את דברי עוד יותר :

כל אחד מכם ,קוראי הפורום הנכבדים ,מוזמן לפנות במייל ישירות לחברת פולקסווגן העולמית -גרמניה ולשאול אותם האם הם מתירים לכם להתקין ברכבכם תוכנה מתוצרת APR או מתוצרת כל חברה אחרת .... אני מניח שהתשובה ברורה לכולם -חד משמעית -לא !

יתרה מכך - אם תוכנת APR אכן הייתה מוכרת ע"י הייצרן ומותרת להתקנה ברכבי VW , אולי יסביר לי ידידי המלומד ,מדוע במקרה תקלה ,דואגים נציגי PIT -STOP להסיר את תוכנת APR מהרכב ולהחזיר את הרכב למקורי לפני כניסתו למוסך ?

התשובה ברורה : אם יתגלה שברכב הותקנת תוכנת APR או כל תוכנה אחרת שאינה מקורית , תבוטל האחריות על הרכב באופן מיידי וכל הסיפורים על "שיתוף הפעולה " -לא רלוונטי אלינו ולא יעניין כאן אף אחד .

כשלקוח מתקין תוכנה ברכב חדש ,עליו להיות מודע לכך שבמקרה של תקלה ,יהיה עליו להחזיר את הרכב חזרה למקורי טרם כניסתו למוסך . אם לא יעשה זאת -לא יעזרו לו כל הסרטונים והתמונות היפות שפרסם כאן עמיתי והוא עלול לאבד את האחריות על הרכב.

הפרסום הנ"ל מנסה להציג את תוכנת APR כלגיטימית בעיני נציגי VW בישראל -אינו נכון,מעוות את המציאות ועלולה להטעות את הצרכן הישראלי.

עריכה אחרונה על ידי E&A-AUTOSPORT
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כצפוי, מסך עשן אחד גדול!!

אלי ואביחי, אתם סתם וכצפוי מתחמקים ויורים לכל הכיוונים.

מעולם לא טענתי שבארץ מותר לשדרג תוכנה באחריות, אדרבא! הבעתי צער על כך שבארה"ב זה מותר ופה זה אסור, תקרא את מה שכתבתי!!

אתה כותב שאני מנסה להציג את APR כלגיטימית בעיני VW ישראל? מאיפה לך החוצפה הזאת? אתה מסוגל בכלל לכתוב אמת? אתה עוד מעז לרמוז על הטעיית הצרכן הישראלי? זה מעולם לא נכתב ומעולם לא נאמר ואתה צריך להתבייש בעצמך.

אני מצטער (לא באמת) ש"כל הסיפורים על שיתוף הפעולה לא מעניינים אותך" - הם נכתבו כאן כתגובה לדברים ה"לא נכונים" הקודמים שלך שבהם להזכירך, טענת שאין ולא היה שיתוף פעולה שכזה (שקר גס קראת לזה זוכר?) ומה עם ההצהרה האומללה שלך שאין דבר כזה לקנות רכב משופר APR ישירות מהיצרן? זוכר גם את זה? GTI V50 זו סתם עובדה משעממת אני מניח, הרבה פחות מעניין מללכלך על המתחרים.

אביחי, צר לי שאתה מפזר פה עשן ומנסה להכפיש בדברים מן העבר שאינם קשורים לשרשור ושהם בעצמם, דברי שנאה ופיקציה אחת גדולה. זה לא נכון וזה כבר לא רלוונטי ב APR.

כתבתם פה דברי שקר, הוכחתי לכם שאתם טועים (ואני עושה עמכם חסד פה) ומטעים ובמקום לחזור בכם ולהתנצל - אתם ממשיכים לדרדר את זה מטה.

כל הכבוד לכם, באמת כבוד גדול להיות בחברתכם. רק תזכירו לי שוב מה בכלל אתם (נציגי חברה מתחרה ל APR) עושים בשרשור שמישהו פתח ושאל על APR?

לשפר בלי להתפשר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אביחי, אתה מניפולטור וחרטטן גרוע.

בארץ נהגו למכור בסוכניות סובארו רכבים עם קיט שיפורים של PRODRIVE (הכולל צנרת, ניהול וכו') שהינו מאושר ע"י סובארו העולמית! ונמכר בין היתר גם דרכה ישירות (בכל העולם חוץ מכאן) ממש כמו APR.

אמממה, בא שר התחבורה דאז שאול מופז והוציא תקנה שאסור למכור רכבים בארץ עם שיפורים, אפילו אם הגיעו מהחברה.

אז אביחי, תשלח בבקשה מייל לסובארו העולמית ותשאל את אותה השאלה שביקשת לשאול ונראה מה תהיה התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3400 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...