Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חנייה על המדרכה עם 4 גלגלים (אין חנייה ברחוב)

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חייל חזרתי הביתה הורדתי את הכיסוי של הרכב ואני מוצא על השמשה בקדמית דוח

בסך 500 שקל הדוח משטרתי לא של הערייה לא מודבק סתם השוטר דחף אותו מתחת לכיסוי של הרכב

הסיבה לדוח חנייה על המדרכה עם 4 גלגלים

נכון אני יודע שמגיע לי תכלס דוח על החניה הזו

אבל ברחוב של אין חנייה ואחרי השעה 5 בערב אין איפה לחנות ואני לא אחנה את האוטו ברחוב הבא

וכול בוקר עובר לי ליד הבית פקח שאני הייתי רואה אותו ב7:30-8 בבוקר ולא רשם או אמר לי משהו על החנייה

אני חונה ככה מעל שנה כבר ואני לא נימצא במהלך השבוע בבית

השאלה שלי האם אני יכול ללכת להישפט עם טענה שאין לי חנייה ברחוב? אני מזכיר שהדוח של המשטרה ולא של הערייה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אתה יכול ללכת להישפט (אני חושב שהתכוונת לשאול האם כדאי לך ללכת להישפט עם הטענה הזו)

* הסיכוי שלך לזיכוי על הבסיס הזה (בהנחה שלא מסומנת חנייה על המדרכה ויש תמרור בתחילת הרחוב) שואף ל-0.

* השופט במשפט אינו כבול לקנס המקורי

מכאן תעשה את החשבון שלך האם כדאי או לא כדאי ללכת להישפט.

ואגב למה שלא תחנה באמת ברחוב הבא?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

* אתה יכול ללכת להישפט (אני חושב שהתכוונת לשאול האם כדאי לך ללכת להישפט עם הטענה הזו)

* הסיכוי שלך לזיכוי על הבסיס הזה (בהנחה שלא מסומנת חנייה על המדרכה ויש תמרור בתחילת הרחוב) שואף ל-0.

* השופט במשפט אינו כבול לקנס המקורי

מכאן תעשה את החשבון שלך האם כדאי או לא כדאי ללכת להישפט.

ואגב למה שלא תחנה באמת ברחוב הבא?

אני לא אחנה מהסיבה הפשוטה שאמא שלי לא תראה את הרכב ולא תוכל לדעת אם קרה משהו

וגם אני לא מתכוון ללכת רחוב שלם עכשיו בגלל חנייה

ובעצם אין לי אופציה ללכת לתחת משטרה ולדבר עם מישהו על כך שאין חנייה

ואין שום תמרור שמותר להחנות על המדרכה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה צודק, יותר חשוב שאמא שלך תראה את הרכב מאשר להתחשב בהולכי הרגל ולא לחסום להם את המדרכה ועוד יותר חשוב שלא תלך חלילה רחוב שלם (!!) בגלל חניה.

אתה צודק, אתה איש חשוב מאוד(הרבה יותר מכולם) ושכולם יקפצו לך!

אם אתה לא יודע שאסור להחנות על מדרכה ואין כל צורך בתמרור שאוסר על כך, כדאי שתחזור ללימודי התיאוריה.

לעשות את העבירה ידעת (ואני בטוח שאתה יודע שאסור להחנות על מדרכה) ועכשיו אתה בוכה על זה שקיבלת קנס?

ידעת לעשות עבירה, תדע גם להתמודד עם ההשלכות שלה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא אחנה מהסיבה הפשוטה שאמא שלי לא תראה את הרכב ולא תוכל לדעת אם קרה משהו

וגם אני לא מתכוון ללכת רחוב שלם עכשיו בגלל חנייה

סבבה, אז תכין 500 שקלים לכל מקרה כזה ותיקח בחשבון שיבואו עוד, וכשייפול האסימון לשוטר כלשהו שזה עניין קבוע אתה תקבל דו"חות בקצב גבוה, מה יותר קל מללכת למקום הקבוע שבו מחכה רכב על המדרכה, לתת דו"ח שאפשר לומר שהוא עבירת בריונות ולהמשיך ביום שלך?

לרוב החיילים אין כסף לשים באופן קבוע על דו"חות כאלה.

ובעצם אין לי אופציה ללכת לתחת משטרה ולדבר עם מישהו על כך שאין חנייה

הבעיה שלך היא אחרת, עדיין לא הבנת שזה לא עניין של המשטרה / עירייה ולא מעניין אותן אם יש או אין לך חנייה, אין תקנה או חוק שקובע שצריכה להיות לך חנייה במרחק יריקה מהבית.

ואין שום תמרור שמותר להחנות על המדרכה

מה שאומר שכדאי לך לשלם וללמוד להבא.

אם אתה לא יודע שאסור להחנות על מדרכה ואין כל צורך בתמרור שאוסר על כך, כדאי שתחזור ללימודי התיאוריה.

אני חושב שהוא כתב שאין תמרור כדי להבהיר שהוא במצב שאין לו כמעט סיכוי לזיכוי במשפט.

------------------------------------------------

אני אצטרף גם לתום, זה פשוט פינוק, ולפינוק יש מחיר, לפעמים זה 500 שקל

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדו"ח על פניו מוצדק ואני במקומך הייתי יורד מהרעיון להישפט. יחד עם זאת, שלח מכתב לעיריה, כתוב בו שאתה גר ברחוב וכי קיימת בו מצוקת חניה על בסיס קבוע, ציין שהשתדלת לצמצם את הפגיעה בהולכי הרגל למינימום האפשרי, למדת את הלקח ולא תחנה עוד על המדרכה, והכי חשוב: אתה חייל ומבקש שיתחשבו בך לפנים משורת הדין.

הסיכוי שזה באמת יעזור לך הוא אינו גבוה, אבל לנסות לא עולה כסף.

AUTOBIANCHI A112 JUNIOR '84 | FIAT BRAVO SENSATION '11 | RENAULT CLIO ESTATE '14

לא תמצא רוטס HR במחיר זול יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד כמה שידוע לי אם המדרכה רחבה ויש מספיק מעבר להולכי רגל עם עגלה בבטחה (מעל 130 ס"מ), הדו"ח לא צריך להיות 500 שח אלא פחות.

בעניין מקום עם מצוקת חניה ידועה, ואי אכיפה באיזור מפאת זאת, אולי יש מה לעשות בנידון, ואם אתה אומר שזו מדיניות עירונית, אולי תביא אישור לכך מגורם עירוני. ואז זה יכול לשמש אותך בערעור על הדו"ח

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידיעתך לוקה בחסר.

חניה עם 4 גלגלים - 500 ש"ח.

חניה עם 2 גלגלים ונותר מעבר של מעל 1.3 מ' - 250 ש"ח.

חניה עם 2 גלגלים ונותר פחות מ-1.3 מ' - 500 ש"ח.

קהילת אוהדי ווסטהאם יונייטד בישראל - https://www.facebook.com/groups/whuil/

'פטישי ישראל' - https://www.facebook.com/WHUIL/

טוויטר - https://twitter.com/AmitDim

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה שרשמתי זה מתוך התנסות אישית, אמנם לא מול המשטרה, זה תלוי במדיניות אכיפה, לפעמים יש ספק לגבי הגדרת מדרכה, יש מקומות בהם מצוקת חניה בהם מתירים לתושבי המקום, או בשל ארועים שמתקיימים מאפשרים זאת.

צריך לבדוק כל עניין לגופו. אם נותר מעבר מעל 130 אלו נסיבות מקלות בכל מקרה.

אני לא מתווכח איתך על הגדרת החוק, כי אני מאמין שבהגרת החוק כפי שהיא אתה צודק. לפעמים הגיון מנצח למרות מאמר החוק, הרי חניה חוקית לחלוטין במקום בו מצוקת חניה תמידית ומוכרת הינה בגדר "גזירה שאין הציבור יכול לעמוד בה".

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ אם התפיסה שלך הייתה נכונה בת"א היו חונים רכב על רכב על רכב.

זה לא שאין חנייה במרחק קילומטרים, הבחור פשוט לא רוצה ללכת מרחק אפילו 100 מטרים

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^ גם בת"א יש הקלות אכיפה בלילה בגלל בעיות חניה לתושבי המקום. :) אז הגישה כנראה הגיונית למישהו באיזשהו מקום

עד כה אני מתחבר לדיעות שלך באופן מלא, אז אל תהרוס חחח :)

התפיסה שהצגתי היא נכונה ברמת הרעיון אך ברור שיש לה גבול, הרי בסופו של יום, חוקי החניה מטרתם לשמור על הסדר הציבורי ולמנוע מטרדי חניה שעלולים לסכן את העוברים ושבים.

אני לא מכיר את האיזור עליו מדבר הבחור, בדרך כלל ההקלות באכיפה הן בשעות הפחות צפופות, ובמאפייני חניה שאין בהם מסוכנות.

אם יש חניון מסודר במרחק 100 מטר מהבית שלו, כנראה שאין לו קייס כלל (לא שאילו היה טוען את שרשמתי מישהו היה נעתר לו באופן מיידי. זה גם לא מה שטענתי לעיל, יש מקרים של רצון טוב שכשאתה נופל על אוזן קשבת, ומקלים בגלל כל מיני נסיבות מקלות)

יום טוב :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הבנת את מה שהתכוונתי, כתבתי שאם התפיסה שלך הייתה תקפה לגבי פות"ש (כלומר הוא רוצה לחנות מתחת לבית ואין מספיק חנייה), בת"א היו צריכים להתיר חנייה לרכב על רכב בקומות (מכיוון שכבר עכשיו יש עצימת עיניים או היתר על חנייה על המדרכה).

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3337 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...