Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הפניקס,כלמוביל או שלמה ביטוח- יונדאי I10

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

קניתי רכב חדש השבוע מיונדאי. I10 2015 אוטומט.

קיבלתי כמה הצעות בקשר לביטוח והכי זולות היו מהפניקס (4000 ש"ח מקיף וחובה ושלמה ביטוח 3770)

ההתלבטות שלי היא מכיוון שכשאר הייתי בחברה וקניתי את הרכב הסוכן שם שטף לי את המוח כמה שווה לי לעשות ביטוח אצלו בכלמוביל מכיוון שהם עובדים עם יונדאי, הבעיה שהמחיר שהוא הציע לי היה ממש יקר, 4650 למקיף+ חובה, האם יש הבדלים אם אני עושה את הביטוח בחברה שעובדת בצמוד ליונדאי ? כי מבחנית ההצעות של הפוליסה הן ממש דומות. האם מישהו כאן בעבר עשה ביטוח בשלמה ביטוח ויכול להמליץ לי על החברה?

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב

אתה יכול לעשות ביטוח איפה שאתה רוצה,וכמה שפחות לכיס ושלא יפחידו אותך ואים זה לשביעות רצונך ואותו דבר בהשוואה לכולמוביל תעשה שם

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק גם את תנאי הביטוח. למשל - בד"כ סוכנויות של יבואן מכירות במוסכי היבואן כמוסכי הסדר - בהחלט הטבה. כמוכן כללי חדש תמורת ישן (דומני שכיום הם הכלל בביטוח רכב חדש לפי הוראות הפיקוח על הביטוח), היקף ביטוח צד ג' וכו'. יתכן שהבדלי המחיר משקפים מוצר שונה - ועליך לבחור את המוצר המתאים לצרכיך, כאשר המחיר הוא רק אחד השיקולים.

חשוב לדעת גם באיזה חברה מבטחת כלמוביל את הרכב - יש חברות עם רקורד יותר או פחות טוב מבחינת תשלום תגמולי ביטוח.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ההצעה של כלמוביל הייתה יקרה יותר, תבדוק גם בלי aig אני כבר שנה שנייה מבטח שם.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שענה sperial, כדי לקבל החלטה מושכלת יש להשוות את כל פרטי הפוליסות זה לזה.

לדוגמא, אחד התנאים המוצעים בדרך כלל על ידי חברת הביטוח ה"משווקת" על ידי היבואן היא שימוש בחלקי חילוף מקוריים (ולא חליפיים)במקרה תאונה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני רכשתי יונדאי I10 חדשה 2015. אני נמצא כבר 3 שנים אצל סוכן ביטוח פרטי, שההורים שלי אצל אותו סוכן ביטוח כבר למעלה מ-20 שנה. אני חייב לציין לטובה, שכל שנה ההצעה שהוא נותן לי היא הכי זולה ממה שקיבלתי בחברות ביטוח שונות כולל באתרים כללים-וובי ובביטוח בדואר. גם אצלי, יונדאי התקשרו וניסו למכור לי ביטוח בצורה ממש בוטה ולא הולמת ועשיתי לנציג שדיבר איתי בית ספר. אני ממליץ לך בשורה התחתונה, תבחר בחברת ביטוח/סוכן ביטוח שטוב לך. אני עברתי השנה תאונה שהוכיחה לי כמה טוב "שוקה" שלי. באותו הרגע הפנה אותי למוסך הסדר, קיבלתי רכב חלופי, טיפל בכל הבירוקרטיה מול חברות הביטוח, פשוט תענוג.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההבדל בין הסוכן שלך לבין הסוכן של כלמוביל: הסוכן של כלמוביל היה מפנה אותך למוסך של רשת היבואן.

לי היובשנתיים האחרונת שתי תאומות: בפעם הראשונה פגעו בי מאחור, הייתי מבוטח אצל הסוכן אצלו אני מבצע את ביטוחי הרכוש כבר די הרבה שנים. דאג לשלוח לי שמאי וטיפל בתביעת הצד הפוגע. חצי שנה אח"כ, לאחר שהעברתי את הביטוח לסוכנות של יבואן סוזוקי (היה הרבה יותר זול) אשתי פגעה ברכב אחר. הפעם בא לידי ביטוי היתרון של סוכנות היבואן: הופניתי שוב למוסך מרשת יבואן (שאני יודע שיש לו פחח מצויין) והטיפול הסתיים בקלות רבה גם עם השוקה של היבואן - הן בתיקון של הרכב שלי והן בפיצוי הנהגת שרכבה נפגע.

מה שאני רוצה לומר הוא שבחירת הביטוח צריכה להיות מושפעת על ידי הרבה מאד פרמטרים: כאלה שקל למדוד (מחיר, שירותים נלווים, גובה ההשתתפות העצמית, היקף ביטוח צד ג') וכאלה שקשה למדוד וצריך להסתמך על ניסיון שלך או של אחרים: טיב הטיפול על ידי הסוכן וזמן התשלו ם של חברת הביטוח במקרה תביעה, טיב מוסכי ההסדר וכו'). בסופו של דבר כל אחד מאתנו מדגיש רכיבים שונים, יש מי שבוחר על יסוד המחיר נטו, יש מי שמוכן לשלם תמורת מוצר שיותר איכותי בפרמטר זה או אחר.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה ההבדל בין הסוכן שלך לבין הסוכן של כלמוביל: הסוכן של כלמוביל היה מפנה אותך למוסך של רשת היבואן.

לי היובשנתיים האחרונת שתי תאומות: בפעם הראשונה פגעו בי מאחור, הייתי מבוטח אצל הסוכן אצלו אני מבצע את ביטוחי הרכוש כבר די הרבה שנים. דאג לשלוח לי שמאי וטיפל בתביעת הצד הפוגע. חצי שנה אח"כ, לאחר שהעברתי את הביטוח לסוכנות של יבואן סוזוקי (היה הרבה יותר זול) אשתי פגעה ברכב אחר. הפעם בא לידי ביטוי היתרון של סוכנות היבואן: הופניתי שוב למוסך מרשת יבואן (שאני יודע שיש לו פחח מצויין) והטיפול הסתיים בקלות רבה גם עם השוקה של היבואן - הן בתיקון של הרכב שלי והן בפיצוי הנהגת שרכבה נפגע.

מה שאני רוצה לומר הוא שבחירת הביטוח צריכה להיות מושפעת על ידי הרבה מאד פרמטרים: כאלה שקל למדוד (מחיר, שירותים נלווים, גובה ההשתתפות העצמית, היקף ביטוח צד ג') וכאלה שקשה למדוד וצריך להסתמך על ניסיון שלך או של אחרים: טיב הטיפול על ידי הסוכן וזמן התשלו ם של חברת הביטוח במקרה תביעה, טיב מוסכי ההסדר וכו'). בסופו של דבר כל אחד מאתנו מדגיש רכיבים שונים, יש מי שבוחר על יסוד המחיר נטו, יש מי שמוכן לשלם תמורת מוצר שיותר איכותי בפרמטר זה או אחר.

אתה ממש צודק. אני אוהב את שוקה שלי כי מכל הפרמטרים-שירות, מחיר, התנהלות מול הצד הפוגע יצא תותח בכל השנים שאני אצלו. ככה גם עם ההורים שלי.

כעת: יונדאי i10 שנת 2015, 1.0, ידנית.

בעבר: יונדאי אקסנט שנת 2005, 1.5, אוטומט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3346 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...