Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיאה ספורטאז' אורבן חדש - בחינה, החלטה, רכישה וקבלה

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כי יש טענה, שלא מומלץ להתקין קודנית ועלוקה, כי זה מקור לבעיות (והחלופה היא מערכת איתור חצי פעילה).

אני פשוט מניח שאתה מבין בזה יותר ממני, כדי לומר כמה זה קריטי, אבל כנראה שבסופו של דבר זאת באמת העדפה אישית.

אז באמת לא משנה, אני מתנצל ששיגעתי אותך, תודה רבה על העזרה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עניין אותי הקודן, ולא ה 30 שקלים החודשיים שהתקזזו עם הנחה בביטוח.

יותר עניין אותי כשראיתי איך מתקינים כספת (פשוט פירקתי אחת מרכב אחר לאחרונה, וראיתי את העליבות והקדיחות ברכב), ולא רציתי כספת באוטו.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תתחדש, רק עכשיו ראיתי את הפוסט.

קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...

בשעה טובה הגיעה אלי הספורטאז לפני יומיים, ותהיתי אם אתה מצליח לתפעל את הזיהוי הקולי לשם הוצאת שיחות. עד עכשיו היה לי פוקוס טורר ששם זה עבד פיקס. וכאן זה נראה עם רק 20% מהיכולות שגם הן לא עובדות. (הכי בסיסי - לא ניתן לאחסן שמות ולהוציא שיחות לפי שם). נראה שהוא מאפשר רק לקרוא את כל ספר הטלפונים ואז הוא מנסה לזהות מתוך הרשימה של מאות אנשי הקשר שלך לפי השם שאמרת (וכמובן שלא מצליח). בפוקוס אתה פשוט מזין ברכב שם (בדיבור) ומספר עבור החיוג הקולי.

בנוסף, עם כל הכבוד ל-564 ליטר בגאז על הנייר, הוא מרגיש פחות שימושי מה-470 ליטר שהיה לי בפוקוס טורר (סטיישן), אז הזמנתי עכשיו תיק גג (עוד 480 ליטר), שמתחבר למוטות של משענות הראש (כדי שלא יהיו רצועות בפנים הרכב). להפתעתי המשענות מקדימה לא ממש נשלפות - ובלחץ פיסי מתון נשלף בקושי צד אחד שלהם (הצד עם הלחצן) - האם יש איזה עניין שהם לא אמורים להישלף?

לפי הלינק הזה הם אמורים להישלף בקלות (כפי שאכן נשלפים בקלות במושב האחורי)

http://www.c-suvs.com/seat-2442.html

עריכה אחרונה על ידי eranl99
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

אהלן חברים.

בהצלחה לדיסקו עם הרכב החדש.

גם אני הזמנתי את הקיה 1.6 דרך מבצע חבר (7000 ש"ח הנחה פלוס שדרוג למערכת מולטימדיה,חישני רוורס,מצלמה אחורית ואיתוראן SAVE מתנה).

ההתלבטות שלי היא בנוגע למערכת ההגנה.

הבנתי שהכי קל לייבואן לזרוק לך את האיתוראן ולתת לך לשלם מנוי חודשי במקום להתקין ברכב קודן-עלוקה-כספת.

אני מאד מתלבט בנושא מהסיבה שברגע ומישהו לקח לך את המפתח הגישה שלו להשתלט על הרכב פנוייה.

לעומת זאת הקשת קוד ופריצת הכספת מקשה על הגנב.

אשמח לשמוע את דעתכם בנושא וללמוד מהם היתרונות/חסרונות בין שתי מערכות המיגון.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התובנות הפשוטות שלי - אחרי שראיתי איך מתקינים כספת וקודחים בחלקי ברזל של האוטו - אעשה כל מאמץ שלא להתקין את זה במכוניות שלי.

זה לא באמת כספת כמו שאנחנו חושבים - קופסא סגורה אטומה, אלא פלאך (פלאח?) מתכת שמונע גישה נוחה למיגון.

בקיצור - לא בבית ספרי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 8 חודשים מאוחר יותר...

עברה שנה מאז קיבלנו את האוטו בה האוטו נסע - 10,126 ק"מ.

כאמור בשמונה מאות העמודים הקודמים מדובר ברכב של אישתי, ואני נוהג עליו ממש מעט. עם זאת כל פעם שאני עולה על ההגה של האוטו אני נהנה ממנו מאוד.

הרבה מים עבור בנהר הקולורדו בשנה האחרונה, ובינתיים הגיע לארץ הספורטאז' החדש.

אני בכל זאת מעדכן על הספורטאז' הקודם, כי נמכרו ממנו איזה 10,000 יחידות והן ללא ספק ייצרו עניין גם כמשומשות.

בשנה זו האוטו היה נטול תקלות לחלוטין, פשוט כלום.

הבוקר לקחתי אותו למוסך לטיפול שנתי בעלות של 520 שקלים. בגלל עדר הקיאות שאני מחזיק (ריו וסיד) יש לי הנחה קטנה במוסך, כך שזה יצא פחות מ 500 שקלים.

שורה תחתונה אישתי מאוד מרוצה ממנו, כלומר אני נהנה משקט מוחלט בגיזרת הרכב שלה. WIN WIN.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהחלט נשמע כמו רכישה מוצלחת.

תמשיך להנות מהשקט, זה של הרכב וזה של האישה ;)

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 1205 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...