Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

קיאה ספורטאז' אורבן חדש - בחינה, החלטה, רכישה וקבלה

discoTD5
שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אמנם מאוחר - אבל, מתחדשת!

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארתי עם המערכת המקורית.

135,000 + אגרת רישוי.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואאוו. תתחדשו, באמת רכישה קורצת.

כמה שאלות ברשותך.

1. האם יש גם גיר ידני?

2. קראתי באחת המבחנים (לא מוצא איפה) ש1.6 רועשת יותר מה-2.0. בגלל יחסי העברה שונים. האם בבין ערוני הסל"ד באמת גבוהה ומציק?

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא

2. ככה כתבו. אני לא הרגשתי את זה. לגבי הסל"ד - לא.

צאו מהקטע של ג'יפ עם מנוע 1600. תחשבו על סטיישן. טיפל'ה יותר כבד מגירסת הסדאן.

מאזדה 3 שוקלת 1376-1385 ק"ג (סדאן / 5 דלתות), אימפרזה שוקלת 1340 ק"ג, קורולה שוקלת 1290 ק"ג והספורטאז' שוקל 1397 ק"ג.

תפנימו את הנתונים מהשורה שלמעלה, ואז תשאלו שוב.

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מטוס ליד הג'ימני שלי, ככה או ככה.

היום: ג'ילי גיאומטרי C

בעבר: סיוויק 2002, פיקנטו 2011, בורה 2001, פאביה 2011, ייטי 2013, ג'ימני 2000, גטס 2008, ג'ימני 2008, סנדרו 2016

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא

מאזדה 3 שוקלת 1376-1385 ק"ג (סדאן / 5 דלתות), אימפרזה שוקלת 1340 ק"ג, קורולה שוקלת 1290 ק"ג והספורטאז' שוקל 1397 ק"ג.

אני מבין את הנתונים. הסיבה שאני שואל היא כי היום אשתי עם ג'וק ידני והוא עם יחסי העברה קצרים. 5 הילוכים. ההילוך החמישי קצר והסלד גבוהה בבין עירוני. קראתי שגם בספורטאז' 1.6 ביחס ל2.0 המצב שונה. לא יודע עד כמה אבל בפרוש כתבו שונה. לכן גם שאלתי. יש לך מושג על כמה עומד הסל"ד במהירות שיוט של100/120 קמ"ש?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא

על פניו שאתה משווה נתוני משקל הכל טוב ויפה...

השאלה איך בא לידי ביטוי עיניין הגובה והגודל שמשפיע על האוירודינמיות של הרכב הזה מאשר הרכבים שציינת שזהים פחות או יותר במשקל.

שורה תחתונה האם אתה מרגיש הבדל בתזוזת ותגובת הרכב מאשר במשפחתומטיות שהצגת?

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן - לא. כולן עגלות. אבל בנסיעות בגוש דן זה מספק לחלוטין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה נשגב?

חברת ליסינג קנתה x רכבים בשביל השכרה או ליסינג תפעולי וכמה יחידות מוצאות עצמן נמכרות גם באפיק הזה של 0 ק"מ מליסינג.

לא קונים את זה להשכרה, אלא אם ההנחה יותר גדולה מאשר נניח בפלואנס, שאז זה ממש שוד.

רכבים כאלה בעיקר מוצאים דרכפ לאפס קמ מעודפים. לכן לא ברור לי איך יש כבר עודפים ומדוע למכור את הרכב הככ מבוקש בהנחה גדולה לליסינג כבר עכשיו.

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. לא

אבל באותו כסף ניתן היה ״להביא״ בעצם את אותו רכב (יונדאי ix35), עם מנוע 2000 עגלתי פחות וחסכוני יותר - אלא שמליסינג 0 ק״מ.

שאלתי אותך בעבר ולא קיבלתי תשובה ברורה (לא שאתה חייב לי משהו - פשוט אני בהתלבטות דומה לעתיד הקרוב ואודה לעצה מבעל נסיון) - מדוע להעדיף את הקיה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכבים כאלה בעיקר מוצאים דרכפ לאפס קמ מעודפים. לכן לא ברור לי איך יש כבר עודפים ומדוע למכור את הרכב הככ מבוקש בהנחה גדולה לליסינג כבר עכשיו.

אתה טועה, רכבי 0 ק"מ זה לא רק מעודפים שנרכשו רגע לפני תום 12 החודשים מיום היצור אלא גם רכבים מבוקשים בליסינג שנמכרים גם באפיק הזה. יש גם וגם.

תחיה ותראה שלא תראה כמויות גדולות מהספורטאג' הזה ב-0 ק"מ כי הוא לא יהיה זמין כמו רכבים אחרים בסגמנט המשפחתיות.

Heaven is where the police are British, the cooks French, the mechanics German, the lovers Italian and it is all organized and run by the Swiss

Hell is where the chefs are British, The mechanics French, the lovers Swiss, the police German, and it is all organized and run by the Italians

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל באותו כסף ניתן היה ״להביא״ בעצם את אותו רכב (יונדאי ix35), עם מנוע 2000 עגלתי פחות וחסכוני יותר - אלא שמליסינג 0 ק״מ.

שאלתי אותך בעבר ולא קיבלתי תשובה ברורה (לא שאתה חייב לי משהו - פשוט אני בהתלבטות דומה לעתיד הקרוב ואודה לעצה מבעל נסיון) - מדוע להעדיף את הקיה?

העסקה של היונדאי ב 137.0 אלף שקל היא עסקה מצויינת. חבל שהם מתעוררים מאוחר. הם היו יכולים לשבור את הכללים בדיוק כמו שטלקאר עושים עכשיו.

השיקול של אישתי ושלי היה:

1. העדפנו את העיצוב של הקיאה.

2. היתה מעורבת כאן גם עסקת טרייד אין, שבליסינג 0 ק"מ לא היתה יכולה להתקיים באותם התנאים.

3. לצרכים שלנו, יותר נכון של אישתי שהאוטו הוא שלה, אין שום יתרון למנוע הגדול יותר.

אם מוכרים את הספורטאז' מליסינג 0 ק"מ, בכ - 10.0 אש"ח פחות - זו עסקה 'פצצות' לדעתי.

עריכה אחרונה על ידי discoTD5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עידן - לא. כולן עגלות. אבל בנסיעות בגוש דן זה מספק לחלוטין.

אכן כך.

האם ידוע לכם אם את הספורטאג' הזו ניתן לקחת בליסיניג מהעבודה ומה שווי שימוש?

עידן.

אם מצאת רכב טוב - זה פשוט פצצה של רכב. הוא לא הכי טוב בכלום. הוא הכי טוב בהכל ביחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1215 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...