Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שמן גיר לטויוטה קורולה 2008 רובוטית

Avi NeimaTov
שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש כאן ברשותי קורולה 2008 רובוטית ברצוני לדעת אם יש שמן גיר מקורי לרכב כפי שרשום בהוראות יצרן ולא שמן של פז ומה העלות שלו ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 48
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בוקר טוב,

http://www.justmotor.co.il/products/706554/%D7%A9%D7%9E%D7%9F-%D7%92%D7%99%D7%A8-%D7%A8%D7%92%D7%99%D7%9C-%D7%A8%D7%95%D7%91%D7%95%D7%98%D7%99-TOYOTA-LV-75W

זה השמן שאתה צריך, מקורי, אם תצארך עזרה בהלחפה אשמח לעזור לך.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני ממליץ עליו ורק עליו, לא שום דבר אחר.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להחליף גם למרות שאומרים לי שלא צריך , איך אני מחליף לבד ברכב הזה , אני חיב מוסך? אולי זה יפתור לי את בעיות החריקה , במוסך מורשה רוצים הרבה כסף על החלפת שמן גיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה בהחלט יכול לבד ולא חייב מוסך, אם יש לך את הפרטים והכלים הדרושים.

הכנופיה תשמח לעזור לך בהחלפה יש לנו את הכלים והידע הדרוש.

בדקתי בספר רכב גם לתיבה אוטונטית לץיבה הרובוטית לא כתוב שיש צורך בהחלפה אלא רק בדיקה בכל טיפול.

אני לא מאמין בשמנים לכל החיים ויש צורך בהחלפה מתישהו.

כל כמה זמן זה אני ישאיר לאיתמר הוא המומחה שלנו לשמנים ולטיוטות.

רועי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני צופה שתהיה לך בעיה במילוי השמן, הפקק מילוי ממוקם במקום לא הכי נוח, יחיסת צמוד לרדיאטור אם זיכרוני לא מטעה אותי.

אם אתה קונה בקבוקים של ליטר אני משאר שתצטרך בין 4 ל 5 בקבוקים כאלו כל בקבוק כזה עלה לי בזמנו באזור ה 130 שח במוסך טויוטה שהסכים למכור לי, כמובן שתצטרך להחליף גם פילטר גיר.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין אם לאחר החלפת שמן גיר בתיבה רובוטית מומלץ לבצע כיול ולימוד הגיר מחדש? למרות שהשמן לא משפיע על אף אחד מהחלקים כמו עווי הקלאץ והמנועים שמעבירים את ההילוכים ועל המיסב לחץ וכו'.

זה כמו שחסידה תבלע צפרדע, תכניס אחרי זה את המקור שלה לת$ת ולצפרדע תיהיה סירקולצייה, כך החסידה לא תיהיה רעבה לעולם.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הגיוני שרק 2 ליטר, אפילו בפיגו 107 נכנסו כמעט 3 בקבוקים של ליטר עד שהגיע לנקודה העליונה והתחיל להישפך מהחור המילוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני אבדוק בחשבונית כמה ליטר קניתי בדיוק ואלך למחסן לבדוק כמה נשאר יש מצב שאני טןעה ולא זוכר טוב, בכל זאת זה היה לפני כשנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נכון, 1.9 ליטר. גם בסטארלט, יאריס וסליקה זו הכמות על אף תיבות הילוכים שונות.

איתמר

"מדינה מפותחת היא לא מדינה בה העניים נוסעים ברכב פרטי אלא מדינה בה העשירים נוסעים בתחבורה ציבורית"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כרגע בדקתי ואכן נשאר לי בדיוק ליטר אחד סגור :), טעות שלי חברים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 2995 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...