Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ליסינג תפעולי - בשימוש של 10 חודשים . יורד 22% במכירה השניה או 12%?

Sasy Levy
שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז ככה:

אם אני קונה רכב 2014 משומש 5000 ק"מ בלבד שהוא ליסינג תפעולי 10 חודשים .(קל אוטו)

עכשיו מוכרים לי בהנחה של 11% . סעיף 22 תת סעיף 1

במכירה שלי בעוד 3 שנים נניח :

רשום במחירון יצחק לוי שאני צריך להוריד 22 % מליסינג תפעולי בעבר , ואז הערה: "בשימוש עד 12 חודשים -12% הפחתה"

אז כמה זה:22 או 12 במכירה שלי? סעיף 22 תת סעיף 3

תודה

8247533135.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון... מאד לא פשוט..

מכרתי היום רכב.

אבל על הבסיס .על הנייר...נסה להבין אם זה 22 או 12 במכירה השנייה...

מחר בבוקר מתבצעת העסקה.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם נימכר לפני תום ה 12 החודשים הראשונים, אז גם אם תמכור שוב אחרי שלוש שהים ההפחתה נשטרת 12%. אם נמכר מהליסינג למשל אחרי 15 חודשים אז ההפחתה היא 22% וכנל גם במכירה הבאה מתי שתהיה. זה פירוש ראשי למחירון יצחק לוי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה

הייתם הולכים על טויוטא קורולה החדשה ממרץ 2014 היתה בליסינג.

5000 קמ. דגם sun כמובן. ב100000 שח.

בעוד 3 שנים היא תהיה שווה לפי המחירון 76000 אחרי הפחת ליסינג ובעלים.

בכמה אוכל למכור אותה אז כשהשוק כבר יהיה רווי מכאלה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון של הקורולה גבוה מאוד, כעסקת יד שנייה לדעתי היא כמעט תמיד לא כדאית כי בדר''כ יש אלטרנטיבות יותר טובות באותו הסכום, או שוות לה בסכום נמוך יותר. למשל אם תוסיף 7 א' ש''ח תוכל לקנות קיה סיד או פורטה חדשות לגמרי מליסינג 0 ק''מ. השאלה היא מה הצרכים שלך מהרכב? ואגב אך אחד לא יודע בכמה תוכל למכור אותה עוד 3 שנים ומה יהיה מצב השוק והמחירון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני התהדרתי ב"רכב מהשכרה עד 12 חודשים" והקונה המאושר לקח אותה ממני לפי הפחתה מקסימלית של השכרה.

בפעם האלף זה לא פורום חיזוי עתידות. תראה מה קרה בכמה חודשים מסכנים: דאצ'יה נכנסה ואנשים מתנפלים על הסוכנות. קיה ספורטאז' 1600 חדש עולה כמו קורולה. כלמוביל השיקו מתחם חדש למכוניות משומשות ואת SWITCH. אה כן, ומישהי שילמה 30K על יאריס בת11.

אי אפשר לדעת. אולי ימצא הפראייר שייתן לך מחירון על קורולה כי השמש זורחת לה מהבגאז', ואולי תיתקע איתו כי זה "ליסינג, פויה".

הסאן רוף מקורי, החור שאתה הולך לעשות בגג לא.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחירון לא רלוונטי.

תיקח הפחתה מקסימלית + 10% מרווח, וזה המחיר שבו תמכור.

אני מכרתי עכשיו רכב שמור ומתוקתק ב-30% מתחת למחירון, כשאני עצמי קניתי ב-20% מתחת למחירון.

במקומו קניתי רכב אחר ושילמתי 25% מתחת למחירון, ואלוהים יודע רק בכמה אני אמכור.

אם אתה באמת רוצה לדעת סכום בסיס, אז תסתכל ביד2, מי מוכר רכב דומה, במחיר הנמוך ביותר, עם הנתונים הגרועים ביותר - וזה יהיה המספר שבו תמכור.

היום אנשים לא רוצים להתעסק עם קנייה ומכירה ומוכנים להפסיד סכומי עתק עבור התענוג של מפתח תמורת מפתח - והתוצאה היא מעבר חד של העסקאות אל השוק המוסדי. אנשים בתקציב של עשרות אלפי שקלים, מראש לוקחים מימון כלשהוא ורוכשים רכב כמו זה שאתה לוקח, או רכב קוריאני משפחתי עם 0 ק"מ.

במכירה שלך בעוד 3 שנים, אתה תתחרה עם עוד כמה אלפי מכוניות בוגרות ליסינג, שזה בדיוק אותו כתם שיש לך על הרישיון, אבל הן עדיין יד ראשונה. אתה יד 2. הק"מ יהיה קצת יותר גבוה, אבל המחיר יהיה נמוך, הם יתנו אחריות, מבחר, מימון, תחושה של אמא ואבא לרכב - דברים שלך אין ולא יהיו.

הקלף היחיד שיש לך זה המחיר...קח את זה בחשבון כשאתה עושה חישובים של אחוזים :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...