Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

שרשור היכרות Audio System LTD

AUDIO SYSTEM
שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שווה תמיד לבדוק ולעשות שיעורי בית - אודיסון בארץ סה"כ נמכרים במחירים סבירים ביותר בהתחשב בעלות המוצר בחו"ל, עלויות שילוח ומיסים ואז גם לקחת בחשבון אחריות על מוצרים ברמה שכזו וגב טוב מהיבואן.

עד יום ראשון אעלה לכאן מידע נוסף.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 65
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

BIT ONE HD

טוב, אודיסון החלו בפרסום של הדור הבא של הBIT ONE - פרוססור ספינת הדגל שלהם.

לא פחות מאשר 13 ערוצים ביציאות!

אתם יכולים להביט בתמונות שלו כאן.

גולת הכותרת

מוצר היי אנד לכל דבר ודבר, התווספו יכולות כוון ויכולות שליטה, התווספו עוד חמישה ערוצים, התווספו עוד פריסטים (הכפילו).

לאחר שקיבלתי העתק מהתוכנה לידיים שלי בכדי "לשחק" עם זה קצת הנה הדברים העיקריים אשר מהם התרשמתי בעיקר:

אקולייזר - וואו!

במקום אקולייזר גרפי שליש אוקטבה לכל ערוץ

אתם מקבלים שלושה סוגים של אקולייזרים שונים -

אקולייזר ראשי - פרמטרי חמישה ערוצים.

אקולייזר ראשי לכל כניסת מקור שמע - פרמטרי חמישה ערוצים.

אקולייזר לכל ערוץ - תשעה ערוצים פרמטרי ביחד עם שני מדפים - HP וLP כאשר ניתן לקבוע כל אחד מתשעת השנתות לכל תדר אשר תרצו ובQ שנע מ1 עד 10.

בפועל יש לכם 11 שנתות לכל ערוץ כפול 13 ערוצים ועוד חמש שנתות לכל כניסת מקור ועוד חמש שנתות כלליות לכל המכשיר - פשוט וואו!

קרוס אובר

הוספיו את האפשרות להשתמש בשיטת בסל בנוסף לבאטרסוורט' ולינקוויץ ריילי.

הוסיפו את היכולת לתת סלופ משתנה לכל קצה של קרוס בנד-פאס - חיכיתי לזה המון זמן!

קצב דגימה

כמובן 24/96

פריסטים

8 במקום 4 - לא יודע למה צריך כל כך הרבה אבל אני בטוח שרבים לא יסכימו איתי.

קולנוע ביתי

כן, יש תמיכה ב5.1 AC3 - למיטב ידיעתי לא מהכניסות האופטיות אלא רק בחיבור ליחידת ראש DVD

אבל האפשרות בהחלט ישנה ודיסק הכיול כולל בתוכו טרק ל5.1

זו בשורה של ממש למי שרוצה גם פרוססור היי אנד מרובה ערוצים אך גם יכולת לשמוע הקלטות ב5.1 אשר באמת מיצרות תלת מימד כמו למשל מחיאות כפיים מחלקו האחורי של הרכב וכך הלאה.

שליטה בווליום והנחתות

בביט 1 הנוכחי ההנחתות הן במסך נפרד ולא ניתן בכלל לאגד שליטה בין מספר ערוצים או לתת לערוץ בודד לנגן סולו.

הMUTE בכלל עובד באופן כללי לכל הפריסטים כאשר לא ניתן להפריד בין הפריסטים והשתקת ערוצים.

כל זה היסטוריה בביט 1 HD

בקרת קליפינג עם יכולת הגבלת ווליום ברגע בו מזוהה חריגה - אופצית LIMITTER

בקרות מרחוק

ניתן לשלוט בהשהייה ותזמון הדלקת מכשירים אשר מחוברים לרימוט של הביט 1 HD

ניתן לשלוט בווליום ישירות דרך הBIT PLAY

אינטגרציית OEM

ניתן לעשות דה-אקולציה

אקולציה דינמית

ניתן אפילו לפצות על השהיית ערוצים אשר קיימת בHU המקורי (אם קיימת)

ועוד ועוד

לעינכם הרואות -

ScreenHunter_232 Sep. 01 11.19.jpg

שיווק -

כרגע אודיסון החלו בפרסום של הפרוססור שלהם אך עדיין הוא אינו משווק לציבור הרחב אלא נמצא בשלבי בטא מתקדמים.

התמחור שלו, כרגע אין עדיין מחיר מוצהר או מחיר משוערך לצרכן הפרטי אבל צפו למשהו כואב, יתכן ואף יעלה פי שתיים מביט1 רגיל.

אבל אם מביטים ביכולות שלו אולי אפשר לאמר שסוף סוף יש מתמודד ראוי לסדרת 900 של אלפיין!

אני באופן אישי, מחכה לרגע בו אוכל לשים את הידיים שלי על אחד כזה.

B4 2010 - ANY-PHONE + MOSCONI AMAS2 + Audsion BitOne + Voce5.1K FullDA + MASSIVEBX4 +HatL1 + Morel CDM880 + Morel Hybrid602 + Micca COVO-S + Audison TH10 + Pioneer TS-X150

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום לכולם,

אהבתי מאוד לקרוא את מה שיש לך לומר על אודיסון , באמת חברה איכותית .

דווקא ראיתי שאודיסון והרץ הגיעו לזאפ והמחירים ממש טובים ביחס למה שהיו מוכרים עד עכשיו .

שווה לבדוק שם קודם...

זוכרים שרשמתי שחשוב לעשות שיעורי בית?

היתה לי שיחה עם דרור\אודיו סיסטם בנושא הזה ויש מידע חשוב אשר נרצה להעביר אליכם - אשתדל להוציא הודעה מסודרת עד יום ראשון.

לבינתיים אומר לכם לשים לב לכך שעל הרמקולים למשל יש אפס ימי אחריות לפחות אצל אחד המוכרנים, אמנם זה לא דבר מחשיד כי באמת על רמקולים מתקינים רבים לא נוטים לתת אחריות אלא אם כן הם אלו אשר התקינו אך כאן מצויין במפורש אפס ימי אחריות.

כרגע רק אומר כי מאחורי מוצרי אודיסון אשר פורסמו בזאפ (בעיקר רמקולים מסדרות פרימה, ווצ'ה ומגבר פרימה ארבעה ערוצים ממה שהספקתי לראות), אין ככל הנראה לא אחריות וגם לא שירות.

ביום ראשון אשתדל לחלוק עמכם את המידע המלא - אני רוצה לוודא וגם ביחד עם אודיו סיסטם שאין כל טעות או חוסר דיוקים כאשר נוציא עבורכם הודעה מסודרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שהעלתי את המודעה ואני לא רוצה לגרום אבל לאף חברה קפצתי ביום שישי לחברת BOMBUY וביקשתי לראות את המוצרים של אודיסון והרץ ( חשבתי אולי אין במלאי או שזה זיוף) דיברתי עם המוכרים של והם דווקא נותנים אחריות שנה על המגברים.

המוצרים שלהם של הרץ ואודיסון מקוריים ובמחירים ממש טובים , קצת קשה להתווכח עם זה.

נכון שזה לא היבואן הרישמי אבל זה באמת משנה? במיוחד שהם יצאו במבצע לחודש ספטמבר שנותן 10% הנחה נוספת על המחיר שלהם בזאפ...

שכל אחד יעשה את החשבון שלו בעניין הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה משנה - תמתין בבקשה להודעה רשמית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תגובה רישמית בנוגע למוצרי AUDISON אשר זמינים באתר ZAP

קודם כל אציין כי התגובה איננה עוסקת בבית עסק כזה או אחר ולכן אשמיט מתגובה זו את שמות בעלי העסק ואתמקד בעיקר.

בכדי לתת מענה מלא קודם כל אסביר מיהם אלטרומדיה ומיהם אודיו-סיסטם.

אלטרומידה

אלטרומידה הינם המשווק הראשי, המפיץ העולמי של מותגי העל אודיסון והרץ.

אלטרומידה עובדים אך ורק! מול משווקים בלעדיים עם הסכמי בלעדיות ואותם הסכמים הינם הסכמים טריטוריאליים.

אלטרומידה לפני כבערך 13 שנה בחרו לעבוד מול אודיו סיסטם אשר מנוהלת ע"י דרור.

אודיו סיסטם

משווק\יבואן בלעדי מטעם אלטרומידה עם הסכם טריטוריאלי לארץ ישראל.

למעט אודיו סיסטם אף גוף עסקי בארץ אינו מורשה ע"י אלטרומדיה לשווק מוצרים מטעמם!

אז איך מוצרים של AUDISON הגיעו לZAP?

לפני תקופה מסויימת אלטרומדיה עבדה מול משווק בלעדי מטעם בדובאי - כן, דובאי, לא טעות.

אותו משווק לא הצליח למכור חלק ניכר מהסחורה אשר רכש דרך אלטרומדיה ולבסוף הפר הסכם טריטוריאלי מול אלטרומידה כאשר מכר את שארית המכולה לגורם בתוך הרשות הפלסטינאית.

אותם מוצרים נמכרו במכירי רצפה ולאחר מכן הוברחו לתחום ארץ ישראל.

** כאמור - מוצרים אשר נמכרים לרשות הפלסטינאית אינם מותרים למכירה בגבולות מדינת ישראל.

אלטרומדיה באופן מיידי פדו חזרה את שארית הסחורה מאותו משווק בדובאי וסגרו עימו כל התקשרות.

המוצרים בZAP

בזאפ כרגע מציעים שני מוכרנים את מוצרי אודיסון הרץ - לא אמנה את שם, כלי מי שיכנס לZAP ויכתוב אודיסון מיד יוכל לדעת במי מדובר - זו לא הפואנטה.

מוכרן אחד מציע מוצרים במכירי רצפה.

השני מציע מכירים אשר תואמים את המציאות חלקם אף יקרים יותר מהמחיר המוצהר לצרכן ע"י אודיו סיסטם ואלטרומדיה לכן זול יותר, לרכוש דרך נקודות מכירה אשר עובדות עם אודיו סיסטם חלק מן המוצרים אשר מפורסמים בZAP.

אחריות

שימו לב, מקורם של רוב המוצרים בZAP נחשד אכן כמוברח מדובאי דרך הרשות הפלסטינאית והיכולת לאמת זאת הינה פשוטה - המספרים הסידוריים המוטבעים על כל אחד מהמוצרים הללו.

במידה ולא מדובר בזיוף וכנראה לא מדובר בזיוף - המספרים הסידוריים יצביעו אל הסחורה אשר הוברחה מדובאי.

הסיכויים אשר אחד מאותם מוכרנים יוכל לכבד אחריות היא רק במידה ויש להם מלאי משלהם או מעבדת שירות משלהם בכדי לתקן\להחליף את אותם מוצרים וכפי שראיתם על רוב המוצרים למעט המגברים אין כלל אחריות.

ואם זה לא מספיק גרוע אז אני מצטט (משמיט את שם העסק) תגובה מחווית שירות של קונה סט היי אנד אשר נאלץ בסופו של דבר להגיע לאודיו סיסטם ואלו הלכו לקראתו וסיפקו לו באופן מיוחד סט טוויטרים תואם לסט אשר רכש.

שימו לב לתגובה - תחילת ציטוט

תיאור חווית הקנייה:

שלום ,

ברצוני לשתף אתכם בחוויה שירות גרועה שעברתי ******.

בתאריך ה – 09.06.16 הגעתי לבית העסק *****ורכשתי קומפוננט של HERTZ דגם MPK165.3 בעלות של 1150 ₪ ( רצ"ב חשבונית מס קבלה מספר 2856 )

למחרת בבוקר הגעתי למתקין בעיר בראשל"צ כדי להתקין את הקומפוננט ורכיבים נוספים ברכבי , ההתקנה בוצעה ברכב מסוג מאזדה 3 , ההתקנה ארכה כמה שעות , מיד בסיום ההתקנה בעודי בחנות המתקין שמתי לב כי ישנם הבדלי שמיעה בין צד ימין וצד שמאל , המתקין הבחין כי הטוויטר אינו עובד , וכדי לוודא כי הטוויטר הינה הבעיה הוא הביא טוויטר אחר שניגן ללא בעיה על אותם החיבורים.

לאחר המסקנה כי הטוויטר הגיע פגום ( הרי לא עבד אפילו שנייה אחת ) בסביבות השעה 4 ביום ההתקנה ( יום שישי 10.06.16 ) התקשרתי *****אך לא היה מענה בחנות ( כנראה כבר סגרו את החנות ) ביום שני ( לאחר החג ) התקשרתי *****שהרגיע אותי וביקש ממני להגיע אליו עם הטוויטר לבדיקה , כמובן שהגעתי עם הטוויטר בצפייה לקבל טוויטר חדש , אך ******התעקשו שאשאיר את הטוויטר ( כנראה לתיקון ) כמובן שסירבתי , שילמתי ממיטב כספי עבור מוצר חדש ואין לי כוונה לקבל מוצר מתוקן , *****גם הציעו לי טוויטר של חברה אחרת ( מגוחך בעייני וחסר מקצועיות ) , המשכתי לדרוש טוויטר חדש אך נתקלתי בחוסר אכפתיות משווע

בסיכומו של דבר אני נמצא כרגע עם קומפוננט חדש שלא עובד ועלה לא מעט כסף , ממליץ לכולם להתרחק מחנות זאת כמו מאש , יודעים למכור המחירים זולים אך אין שירות , אין אחריות ואין יחס.

אני מתכוון לפנות בימים הקרובים לתביעות קטנות ולפתוח בהליך משפטי מול החנות .

סוף ציטוט

עכשיו אני מוסיף לכאן את תגובת המוכרן:

תחילת ציטוט

תגובת החנות:

הלקוח הגיע לחנות כשהוא מצפה שיחליפו לו את הטוויטר, שלטענו תקול.

הלקוח התקין אצל מתקין שהוא מכיר ויש לציין שהגיע כבר טעון משום מה.

לאחר ההתקנה, התבקש הלקוח להשאיר את הטווטר לבדיקה,

כמובן שאם היה זה טוויטר חדש, אשר לא הותקן והיה הלקוח מבקש להחליפו, לא הייתה כל סיבה לא להחליף לו.

הלקוח אשר היה טעון לא רצה להישאר בלי טוויטר, אז הצענו לשים לו טוויטר

זמני של אותה החברה, אך מדגם שונה שהיה פתוח, משום מה קיבל את הרושם שמדובר בטוויטר של חברה אחרת.

הלקוח מיהר לעזוב כשהוא מאיים לנקוט באמצעים ולא נתן לנו צ'אנס לבדוק מה קרה לטוויטר.

חשוב לציין! כאשר מתקינים סטריאו, צריך לדעת גם אצל מי להתקין, מתקינים לא מקצויים יכולים לגרום לשריפה,

ניתוק החוטים בתוך המוצר, שבר ועוד, קל מאוד להאשים את המוצר כאשר גורמים נזק.

נוסף בזאת, *****המחרים ללא תחרות בכל המוצרים, אנו מתנצלים אם ישנם מתקינים/מתחרים

הנפגעים מהמחירים הזולים.

כמובן ******הלקוח תמיד צודק ובמידה והלקוח ירצה להשאיר את הטוויטר לבדיקה,

נשמח להמשיך ולטפל בו בצורה הטובה ביותר.

סוף ציטוט

בסופו של דבר ההתקנה נבדקה והיתה תקינה ולאחר שסופקו הטוויטרים המקוריים של הסט ע"י אודיו סיסטם המערכת עבדה כראוי ולא נמצא פגם נוסף בהתקנה.

ללא כל קשר למאורע, הסבירות כי אותם מוכרנים יוכלו לקיים את האחריות היא אפסית מהסיבה שציוד זה לא הגיע אליהם מאלטרומידה או מאודיו סיסטם והמספרים הסידוריים אמורים להצביע על כך בבירור ולכן גם אלטרומידה לא יכבדו אחריות על אותם מוצרים היות והם נמצאים תחת הפרת הסכם טריטוריאלי מול אודיו סיסטם.

בקשה לגילוי נאות מהמשתמש YONATANLEV.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא, אני מלווה כל ספונסר שנכנס לפורום ומעבר לכך דרור באופן אישי הוא חבר וההיכרות שלי איתו הגיעה מחבר משותף אחר בשם לאון אשר כולם מכירים כאן היטב.

בפועל במשך שנים לאון נחשד כשותף עסקי של דרור והמשתמש הראשון שלו אף נחסם בחשד לפרסום.

בפועל לאון במשך כל אותן שנים עבד בכלל בתעשיית ההיי טק בחברה שהיא אחות לקבוצה לחברה בה אני עובד כבר כמעט עשר שנים.

לפני ארבע שנים בערך לאון עבר לעבוד ביחד איתי באותה חברה דלת ליד דלת והיום הוא בכלל עובד מטעמנו בניו יורק.

כמות השטויות, תיאוריות הקשר שרצו כאן לגביו, לגביי היו לא רק תלושות מהמציאות אלא גם הזויות.

גילוי נאות

אני עובד בתחום ההייטק

זו התעסוקה והפרנסה היחידה שלי.

אני לא רואה שכר ולא רוצה שכר לא מניהול הפורום ולא מהספונסרים.

אני עושה את זה מהלב וכתחביב בלבד!

בנוסף לכך אם אתה רוצה עוד קצת מידע, בומבאיי היתה למיטב ידיעתי חנות בשם רדיו גור, אותה חנות כבר נסגרה והיום מדובר במוכרן אינטרנטי בלבד.

ושוב, טורבו 106 אם אתה רוצה לרכוש את המוצרים של אודיסון אשר נחתו בזאפ עשה זאת יחד עם זאת תדע כי במקרה של תקלה הסיכוי שבאמת תקבל שירות או אחריות אשר יגמרו באותו המוצר עובד ותקין הם קלושים ובנוסף לכך גם הסבירות שאתה תרכוש מוצר שהגיע ארצה בדרך לא לגאלית הוא גבוה ועוד פעם, שוב, לפחות מוצר אחד שם נמכר במכיר גבוה מהמחיר המומלץ לצרכן, גם אם בפער זניח, אתה בהחלט יכול לרכוש אותו גם משם.

לגבי אודיו סיסטם

אודיו סיסטם בחרו להוציא קמפיין לקדם את סדרת פרימה ואת טכנולוגיית הFDA שלהם כאן, בפורום אודיו ואני רואה בזה כבוד גדול שדרור ראה לנכון לתת לי את האפשרות לקחת את המושכות על העברת המידע, במשך כל השנים לפני שהתחלתי לערוך את פורום אודיו הוא בחר אחרת.

ואני מקווה כי בחודשים הקרובים נראה כאן עוד ספונסר, יבואן ענק נוסף, אבל בין מוכנות לשיווק לבין מוכנות מוצר יש פערים והנושא מתעקב לצערי וכן, גילוי נאות, גם מהם אני לא מקבל שכר אבל אהנה להעביר את המידע שלהם ולקדם כך בדרכי שלי את התחום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום שוב,

עידכון :

אז קניתי באותו יום מחברת BOMBUY קומפוננט של Audison דגם APK 165 ורמקול קואקסיאלי APX6.5 .

כמו שכתבתי בתגובה הקודמת - הרמקולים מקוריים ובמחיר ממש זול יחסית ליבואן הרישמי (קיבלתי 10% הנחה נוספים עם המחיר המקורי באתר).

התקנתי את הרמקולים והכל עובד מצויין!

אני לא חושב שלקנות דרך יבואן מקביל זה דבר רע, זה דווקא פותח את השוק לתחרות, כמו שקרה עם עוזי רדיו ופיונייר.

נכון ש BOMBUY הם אתר אינטרנטי אבל יש להם גם אופציה לבוא ולראות את הסחורה, להתרשם ואפילו לקבל ייעוץ מקצועי מאוד , סה"כ חווית קניה טובה.

לגבי זה שהרמקולים הגיעו מדובאי דרך הרשות ואולי יש בעיות אז מבדיקה שלי הכל מקורי ועובד מצויין ! בנוסף קיבלתי אחריות לשנה כתובה בחשבונית!

חשוב לי להדגיש שאני לא עובד ב BOMBUY או קשור אליהם באיזשהו אופן אבל החבר'ה שם ממש אחלה וחשוב לי לתת להם את קרדיט גם לשירות וגם למחיר הטוב שקיבלתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סחורה מוברחת זה לא יבוא מקבילי. אין ייבוא במקביל - זו המדיניות של אלטרומדיה.

האחריות שקיבלת בחשבונית ברוב הסיכויים תהווה שיק ללא כיסוי.

עצור כאן בבקשה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צודק בהחלט,יבוא מקביל זה ממש לא דומה לסחורה מוברחת,ביבוא מקביל גם יש לך אמא ואבא,פה אין.

דרור הוא היבואן הבלעדי,ונוסף על כך אתם מוזמנים לבדוק את המחירים בחו"ל למוצרי אודיסון והרץ ותגלו שבארץ לא יותר יקר מבחו"ל ואפילו ההפך.

Bayerische Motoren Werke

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

לכל המעוניין - ישירות מהיבואן, הגיע לידיעתי כי הגיע לארץ מלאי מוגבל (מאוד) של הפרוססור החדש מבית HERTZ AUDIO

H8 DSP

המחיר לצרכן עומד סביבות 2400 שקלים למיטב ידיעתי.

IMG-20161025-WA0007.jpg

IMG-20161025-WA0006.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביט TUNE יש רק אצל היבואן למיטב ידיעתי וצריך לתאם דרך נקודת המכירה סשן שכזה אבל האפשרות קיימת והציוד נמצא - ראיתי ונגעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1517 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...