Jump to content

AUDIO SYSTEM

 • פרסום הודעות

  4
 • תאריך הצטרפות

מוניטין

1 נייטרלי

אודות AUDIO SYSTEM

 • דירוג
  ספונסר פורום
 • תאריך לידה 30/11/1980
 1. איזה אירוע !!! אני בטוח שייזכר עוד שנים רבות , נוכחות גדולה של חברי הפורום , אז מה היה באירוע ? תחרות SPL ותחרות SQ שנשאה פרסים למנצחים, אוכל , שתייה , מוזיקה , חברים טובים , מערכות סאונד ורכבים מעניינים , כולם הגיעו לכבוד התחביב המטורף שמשותף לכולנו - אהבה למוזיקה. היה כיף לפגוש חברים ישנים וחדשים כאחד. תודות : תודה לאדי גכט הידוע בשם הבמה Lanosforce J , אדי יזם ודחף את קיום האירוע , לא הניח לרגע עד שראה את האירוע מתממש לנגד עיניו , אז תודה בשם אודיו סיסטם על ההשקעה , היוזמה , התכנון והמחשבה שבלעדיהם לא היינו זוכים ליהנות ממפגש פורה כל כך. תודה ל חבריי היקרים דודו ודוד מצוות ארט סאונד שעמלו ללא הפסקה כדי לארח את כולנו , השקיעו המון בהקמת האירוע ודאגו שכולנו נרגיש שם בבית . תודה לדייוויד על מדידות ה SPL – ותודה רבה לכל חברי הפורם שהגיעו , היה כייף ומרגש לראות היענות כזאת מצדכם , כן ירבו אירועים כאלו בעתיד. ניפגש באירוע הבא !
 2. חברים יקרים , אני שמח לבשר לכם כי סדרת ה-Mille החדשה מבית HERTZ כבר כאן , בואו להתרשם ממוצרים מדהימים בטכנולוגיות מהפכניות. להשיג בחנויות המורשות. הנחה מיוחדת לחברי הפורום תתפרסם בהמשך !
 3. שלום לכולם , אנו שמחים להצטרף לפורום אודיו ולהציג את עצמנו , לחברתנו אודיו סיסטם בע"מ יש ותק של 12 שנים בתחום האודיו , מוצרי אקוסטיקה ומולטימדיה לרכב , חברתנו יבואנית רשמית ובלעדית של מותגים רבים ובניהם audison , Hertz, Connection , Rainbow , Dynamat, Massive audio ועוד.. היום אנחנו מעוניינים להציג בפניכם כמה מוצרים מהפכניים מבית elettromedia : BitPlay HD - נגן מדיה ברזולוציה גבוהה 24BIT/96Khz מבית audison הראשון מסוגו בעולם Audison Prima : סדרה חדשה של מגברים , רמקולים ומתאמים ל -OEM Integration HERTZ MILLE – ספינת הדגל של HERTZ , רמקולים וסאבוופרים שיוצרו בטכנולוגיות מהפכניות . לפרטים נוספים אודות המוצרים ניתן להקליק על הבאנרים המופיעים בראש הדף ! אשמח לעמוד לרשותכם בכל שאלה ועניין . [email protected] כמו כן תוכלו לבקר בדף ה facebook שלנו ולהתעדכן במוצרים החדשים . https://www.facebook.com/AudisonIsrael https://www.facebook.com/pages/Hertz-Audio-Video-Israel
 4. שלום רב לכולם. נרשמתי לפורום כדי להסביר את השתלשלות האירועים במקרה הנ"ל. לאחר שהותקן המגבר ברכב של הלקוח , קיבלנו טלפון מיוסי שהסביר כי יש בעייה והמגבר לא מוציא סאונד , בנוסף שאל יוסי האם ישנה סיבה לכך, ניסינו להסביר ליוסי מעט על המגבר ועל הבעיות שיכולות להיגרם כתוצאה מאי הכרת המגבר, הרכב של הלקוח לא היה אצל יוסי ולכן לא יכולנו לסייע בטלפון ללא השהיה ביקש דרור מיוסי לטפל אישית בלקוח ולמנוע מיוסי טרחה מיותרת, דרור ביקש אישית מטכנאי המעבדה לצאת להיפגש עם הלקוח בדרך ( הלקוח סירב להגיע מאוחר יותר למעבדה), הטכנאי פגש את בעל הרכב וביקש לבדוק את ההתקנה, בעל הרכב הפציר בטכנאי כי הוא לא מוכן שיבדוק את ההתקנה והוא רוצה מגבר חדש ועכשיו. לאחר תחנונים מצידינו לבדוק את ההתקנה הרשה בעל הרכב לטכנאי לבדוק את ההתקנה. טכנאי המעבדה מסר לנו כי חוטי הרמקולים וכן חוטי החשמל לא היו מחוזקים למגבר כראוי, מכל מקום החליט דרור ללא עיכוב לפגוש את בכל הרכב במיידית ולהחליף את המגבר התקול בחדש. בפגישה עם דרור הוסבר ללקוח שהמגבר שהוא מקבל חדש לחלוטין ואף נפתח מאריזתו המקורית לייד הלקוח, הלקוח בחן את המגבר על כל צדידיו ולא מצא שום פגם כך שסביר להניח כי נפגם בעת הובלתו למתקין או אצל המתקין, הלקוח ביקש את האריזה של המגבר והוסבר לו שזה בלתי אפשרי מכיוון שהאחריות ההחלפה בחדש שאנו מקבלים מהיצרן באיטליה היא בתנאי שאנו מחזירים את המוצר באריזתו המקורית( עם המספר הסידרתי שעך האריזה ותואם למגבר). אני רוצה לציין שלקוח התנהג בצורה לא הולמת כלפי הטכנאי וכלפי דרור ואיפלו איים להעלות את הנושא הנ"ל ולהכפיש את שמנו. כמתחייב מצידינו עשינו הכל כדי לרצות את הלקוח ולתת את השירות הטוב ביותר, כדרך שאנו נוהגים בה שנים. לגבי יוסי, אנו עובדים כל יום באיזור אחר ולכן לא יכולנו להגיע אליך באותו היום ולהביא לך את הכבלים,למרות כל זאת ניסה דרור לתאם איתך פגישה אפילו באמצע הדרך כדי שלא תאלץ לחכות לשבוע הבא אך אתה סירבת בטענות שווא שאתה בחדר כושר או סתם עייף, אני רוצה לציין שעיניין זה בודאי שאינו מעיד על טיב השירות של חברתנו. הודעה למנהלי הפורום: אני חושב שבעלי הפורום אינם צריכים לתת במה לטענות מסוג זה ולשמש ככלי לסחיטה ואיומים וכל זאת מבלי לשמוע את הצד השני.
×
×
 • Create New...