Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מומחי אמזון?

Charge
שימו לב! השרשור הזה בן 2331 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 64
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

משיטוט בשעה האחרונה באמזון ראיתי כמה מוצרי אלקטרוניקה במחצית המחיר מהארץ (מגבר/DAC USB).

מה קורה אם המוצר מגיע תקול?

שולחים אותו חזרה לאמזון?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פה שרשור רץ על הזמנת מגבר מאמזון - תעבור עליו

וגם בפורומים של HT

תבדוק, מישהו הזמין, קיבל תקול, המשלוח חזרה לאמזון היה 1600 שקל

אני לא זוכר מה אמרו לו בדיוק, או לזרוק את המגבר ולקבל חדש או שהם שילמו על המשלוח.

סיפור אישי, עם SSD של סאנדיסק שהלך לעולמו אחרי מספר חודשים, קיבלתי זיכוי מלא (עלות 64 דולר) על המשלוח לא קיבלתי כי היה עוד דברים בהזמנה.

בנוסף נפתח RMA מול סאנדיסק העולמית - והתקבל אחרי שבוע במשלוח UPS עד הבית כונן חדש.

אגב, לא כל המוצרים ב USA הם 110

הזמנתי בחודש האחרון: asus chromebox שהוא 100-240 וגם מטען לסוללות של sanyo, גם כן 100-240

נדרש רק מתאם.

שורה תחתונה, אני מאוד בעד אמזון כשמדובר במוצר רציני, יש תמיד עם מי לדבר כשיש בעיה הפתרונות לשביעות רצוני.

בשביל שטויות מסין או למוצרים נדירים... תמיד שווה לבדוק גם איביי וגם אליאקספרס (או שאר הסינים)

עריכה אחרונה על ידי sh33p
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השילוב של אמזון + חברות שילוח (במידה ואין משלוח ישיר לארץ) הוא מהנוחים שפגשתי.

לא פעם, ההתלבטות בין נסיעה לעיר אחרת לבין הקלקה במחשב הוכרעה לטובת ה״קליק״.

כמובן, עליך להיות צרכן חכם ולהשוות וכיו״ב.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב, לא כל המוצרים ב USA הם 110

הזמנתי בחודש האחרון: asus chromebox שהוא 100-240 וגם מטען לסוללות של sanyo, גם כן 100-240

נדרש רק מתאם.

מוצרים עם ספק ממתג יהיו 100-240 וולט, אבל חובה לוודא שאכן מדובר בספק מסוג זה ולא בספק מסורתי עם שנאי.

כמוכן צריך לשים לב לסוג התקע - בהזמנה מאנגליה זה עלול להיות התקע האנגלי הגדול, ויש להסיף לעלות גם מתאם או כבל המתאים לשקע הישראלי (או האירופי, במקרה של מוצר ללא הארקה).

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמת שמהניסיון שלי אמאזון אפילו טובים יותר כשמדובר במימוש אחריות וכו'. הם פשוט בלי יותר מדי שאלות מזכים או שולחים חדש, כיף יותר לקנות שם מאשר בארץ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

אבקש עזרתכם וסליחה על ההקפצה.

חשקה נפשי במוצר שעולה כ-125$.

באמאזון ישנה תוספת של 20$ משלוחה, דהיינו 145 מול איביי (אותו המוצר בדיוק) ששם המשלוחה חינם.

האם עדיף לי ללכת על איביי ללא העלות הנוספת, ולהסתכן בקריעה במיסים שונים ו\או עצירת המוצר במכס, או ללכת על אמאזון ששם אני משלם יותר, אבל עם ראש שקט- ואם הבנתי נכון, לא אצטרך לשלם שקל יותר ממה שהוצג לי מול העיניים (לא חישבו מע"מ במה שהוצג לי משום מה)?

תודה לעונים.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם באמאזון לא צויינה מקדמת מיסים הרי שמבחינת רשויות המס היא בדיוק כמו באיביי.

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתרון של אמאזון, לדעתי ומניסיון אישי - הוא השירות.

עד כה השירות הטוב בעולם בתחום הזה. נקודה.

וזה דבר מאד חשוב בעיקר כשמדובר ברכש מעבר לים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

השאלה היא אם מדובר באמאזון או חנות שמוכרת דרכה.

לפי התאור - לא מצוינים מיסים ישראליים - מדובר במקרה השני. ואז זה תלוי במדיניות החנות המוכרת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מדובר במקרה השני.

לא הבנתי את המשמעות של ההערה לגבי מדיניות החנות המוכרת. אשמח אם תוכל להסביר לי את כוונתך בבקשה.

קח בחשבון שאין לי כל כך ניסיון עם הזמנות יקרות באינטרנט- זו הפעם הראשונה במשהו כמו 8 שנים שאני רוכש משהו יקר מ-75$... כך שאני לא יודע איך כל עניין המיסים ברשת עובד בדיוק (לא מניסיון לפחות).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באמאזון יש שי אפשרויות רכישה:

1. מאמאזון עצמה - תגבה מקדמת מס (שתוחזר אם המדינה לא תגבה אתו) ושירות הלקוחות הוא השירות המעולה של אמאזון.

2. בדומה לאיביי - רכישה מחנות המשתמשת בפלטפורמה של אמאזון לפרסום ושיווק. במקרה זה במקרה של בעיות ההתנהלות היא מול החנות - לטוב ולרע. כמוכן, מרבית חנויותאלה אינן מטפלות בנושא המיסים כמו אמאזון, אלא משאירה זאת לחברת השילוח ולמקבל.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עזרת לי, תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

מקפיץ, שוב- מקווה שלטובת הכלל הפעם.

רוצים אתם לאמור, שאם אני מזמין את הסט מברגות הזה, כל מה שאני אשלם זה את המחיר שמופיע לי (המחיר 119 כולל מיסים באנגליה, המחיר בקופה הוא רק 99)?! ווידאתי שהכתובת היא של ישראל, ווידאתי את זה שוב, לא ראיתי הודעת שגיאה כמו שאני מקבל לרוב מאמאזון קום ("יש בעייה עם המוצר-לא שולח לישראל". ראבאק, הבעייה עם המוכר ולא עם המוצר...), אחרי כל האישורים הביא אותי כבר לעמוד התשלום, ללא תוספת משלוח, ללא כלום! זה יהיה המחיר הסופי?! ואמאזון ידאגו למיסים (אם יהיו) של הארץ על הקנייה? משום מה אני מאד סקפטי.

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם המוכר אינו אמאזון - ולפי התאור זה המצב - אתה בהחלט עשוי להדרש לשלם מס בכניסה לארץ.

ד"ר - הלינק שלך מוביל לאיזה דף שגיאה של viglink, אבל זו מחלה של מרבית הקישורים בשרשור הזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...