Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חצי שנה עם סובארו XV 2.0 פרימיום

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בר, הדגם שלך הינו הדגם לאחר מתיחת הפנים.

הרכב קיבל בידוד טוב יותר ומערכת מולטידמדיה של הלגאסי החדשה, וכמה שינויים עיצוביים.

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

LEGACY 1.8, קראתי גם על הבעיה במבחן הארוך טווח של וואלה אבל לנו עדיין אין את הבעיה הזאת. אעדכן אם כן. (כרגע עברנו חצי מהמרחק שכתוב בוואלה)

ch2856, אני מאוד אוהב את המראה שלו, נראה יותר "קרבי" והמנופחים (יונדאי, קיה...)

bar72, תודה?

התכוונתי ה- RS...

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

bar72, אכן הRS חמוד מאוד!

לא עידכנתי על הXV מ-2 סיבות, הראשונה היא שקצת שכחתי, השניה היא שפשוט אין שום דבר מיוחד.

הרכב 19 חודשים על הכביש, עשה 22000 ק״מ ועדיין לא ראה שטח.

בתקופה הזאת עבר טיפול שנתי במוסך מורשה אילן בסון במודיעין בעלות של 800 ש״ח וזהו. שום טענות חדשות.

מערכת המולטימדיה עדיין זבל טהור ואפילו יותר מזה. אם מציעים לכם את אותה המערכת, תבקשו רדיו טייפ או אפילו שתשב לך להקת גמדים ותנגן. רק לא המערכת הזאת

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

^צודק לגבי המערכת הסינית.

וזה בדיוק השינוי המהותי בדגם החדש. מערכת מקורית של היצרן בגודל 6.2 ו 7" (תלוי ברמת הגימור) והיא עובדת מצויין (מניסיון בלגאסי החדשה)

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

גם אני אוסיף כמה מילים על הרכב אחרי שקיבלתי אותו לפני שבוע (0 ק״מ מליסינג).

מדובר בגירסה 2.0i

נתחיל מצריכת דלק:

בנסיע רגוע מהרצליה לרמות שברמת הגולן (לא עברתי 120 קמ״ש)

6.4 ליטר ל-100 ק״מ.

זוג + 3 ילדים + בגז׳ מלא + מזגן.

הרכב מאוד נוח. אחרי שעתיים נסיעה לא הרגשתי עייפות.

בידוד רעשים טוב. 120 קמ״ש מורגשים על כביש 6 כ-80.

כאמור סה״כ אני מאוד מרוצה מהרכב (בעבר היה לי הונדה סיביק היברידי).

גם בבגז׳ נכנסים יותר דברים (פה והלאה אני משווה לסיוויק).

לגבי חסרונות:

יש פחות תאי איחסון בפנים. משענת יד קצת קצרה ואין לה אופציה לזוז קדימה כמו בסיווק.

שליטה מההגה קצת פחות נוחה או שאולי צריך להתרגל

... זהו בינתייים :)

בדרך מצפון בדקנו גם יכולות שטח קצת (היה פקק בכביש 65 ו-waze כיוון אותנו דרך איזשהו כפר ערבי. היה מעניין :)

עוד משהו: קוטר סיבוב יותר קטן - יותר כל לעשות פרסה.

יש לי גם שאלה:

לפעמים אני שומע צליל קצר כפול. לא הבנתי מה הוא אומר. מישהו יודע?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הי,

אצלי אין כזה צליל, אולי זה ההבדל מפרימיום? ;-)

נכון, תא המטען אינו גדול אך נוח להטענה ויש לו גובה, אנחנו העמסנו בו אוהל+שק"ש+מזרונים דקים + ציוד לארבעה אנשים.

המנוע "נפתח" אחרי כמה אלפי ק"מ ומרגיש הרבה יותר בריא - קצת הפריע לי הנושא בהתחלה.

צריכת הדלק שלי פחות טובה - עניין של לחץ על הדוושה כנראה :-)

האם הצלחת לגלות כיצד מבצעים נעילה אוטומטית של הדלתות במהירות XX קמ"ש? או שאין את זה בכלל?

תהנה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם אעדכן מהיום. היום עברתי דירה והסובארו שימשה כרכב הובלה. אני מאוד אהבתי את הריצפה השטוחה שנוצרת עם קיפול המושבים.

המסילות על הגג באמת נוחות והרבה יותר פרקטיות ממה שנראה לי בקיה. פירקתי את האנטנה והעברתי היום מזרון על הגג.

לגבי הבקשה על פירוט הטיפול, יש לי בקושי זמן בתקופה האחרונה (כאמור שיפוצים ומעבר דירה) ותמיד כשפגשתי את אבא שלי שכחתי. אני אנסה לזכור

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מערכת המולטימדיה יש לי מסכנה מוחלטת, לעולם לא לרכוש או לקבל מהיבואנים עדיף להתקין לבד...

גם בסוזוקי קרוסאובר התקינו מערכת כושלת לחלוטין של PIONEER, ממש ברמה ירודה,

עדיך ללכת ולהתקין לבד לאחר שרואים ובוחרים את המוצר המתאים.

תהנה מה XV

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקשר למערכת, אחרי פניה של נציג סובארו פה בפורום המתקין זימן אותי לבדיקה והמערכת הוחלפה בזהה אם כי נאמר שאחרי עידכון תוכנה. את האמת? אם הקודמת הייתה מקבלת ציון 1/10 אחרי העדכון היא ב2/10. נתקעת פחות טם כי בנסיעה מידי פעם אני צריך לנתק ולהחזיר את הדיסק און כי כדי לשחרר את הנעילה שלה

Renault Clio RS EDC 200

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני מת על היכולות של הרכב. הובלתי איתו סכך (הפסים על הגג באמת שימושיים), הייתי איתו בשטח (רך יחסית, אני לא ג'יפאי) בפסטיבל בלון אדום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו התחילה לשווק את ה xv והפורסטר עם המערכת המקורית והטובה.

מישהו מבעלי ה xv יוכל להתייחס לרמת הרעשים של הרכב? הכוונה לרעשי מנוע וכביש. האם האוטו שקט ברמת העיקרון??

Mazda CX5

Škoda FABIA

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי גם שאלה:

לפעמים אני שומע צליל קצר כפול. לא הבנתי מה הוא אומר. מישהו יודע?

תזכורת לחגור?

You can always count on Americans to do the right thing - after they've tried everything else.

W. Churchill

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סובארו התחילה לשווק את ה xv והפורסטר עם המערכת המקורית והטובה.

מישהו מבעלי ה xv יוכל להתייחס לרמת הרעשים של הרכב? הכוונה לרעשי מנוע וכביש. האם האוטו שקט ברמת העיקרון??

למעט כאשר מאיצים בחוזקה ואז יש צליל אופייני של הגיר, שעולה לסל"ד קבוע ונשאר שם - במקום "להחליף" הילוך, שהרי מדובר על גיר רציף וזה אופן פעולתו, אין רעשי כביש או מנוע מיוחדים. איזה צמיגים יש אצלך? איזו רמת גימור?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...