Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום חצי שנה עם סובארו XV 2.0 פרימיום

In Flames
שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השבוע קיבלנו את הxv מנוע 1.6 גיר אוטומטי , ברמת גימור הפשוטה הכוללת :ציפוי עור להגה ולידית ההילוכים .המערכת המקורית 6.2" הכוללת מצלמת רוורס, שליטה מההגה ודיבורית בלוטוס. המערכת טובה משמעותית ממערכת הקודמת.

הרכב מאוד שקט בנסיעה יומיומית , אעדכן בהמשך. אורן

Citroen Cactus Pure Tech 110 S&S manual gear 2017

Subaru XV 1.6 Lineartronic Auto 2015

[h=2][/h]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 91
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

תזכורת לחגור?

:) אם אתה שוכח לחגור, אז אתה מקבל כאלא צילצולים שפעם הבאה אתה לא תשכח :)))

התקשרתי לסובארו - הם אמרו: "תביא את הרכב- נבדוק"

לא ניראה לי שאסע בשביל זה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט כאשר מאיצים בחוזקה ואז יש צליל אופייני של הגיר, שעולה לסל"ד קבוע ונשאר שם - במקום "להחליף" הילוך, שהרי מדובר על גיר רציף וזה אופן פעולתו, אין רעשי כביש או מנוע מיוחדים. איזה צמיגים יש אצלך? איזו רמת גימור?

מסכים עם האמירה. היום נסעתי במהירות מעל 120. עד 120 זה סביר (היה לי סיוויק היברידי 2007 - מאוד שקט)

מעל 120 כבר שומעים רוח. גם צריכת דלק עולה. במהירות 130-140 זה 7 ליטר על 100 ק"מ.

אגב, מחשב דרך (צריכת דלק) של הרכב מראה רק מספרים זוגיים. אף פעם לא תראו 6.7 אלא 6.6 או 6.8 ליטר ל 100 ק"מ.

במה חסכו היפנים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היום הייתי בשטח. וואללה! כייף! אומנם אף פעם לא היה לי רכב שטח אבל כן היה לי רכב ליסינג ;)

עברתי מסלולים מאוד (ברמה שלי) קשים. אישתי אמרה שזאת היתה פעם אחרונה שהיא נוסעת איתי בשטח :)

חשבתי שאני מצלם, אבל בבית הסתבר שהמצלמה ברכב התקלקלה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ועוד שאלה,

אני רוצה להרכיב וו גרירה גדי שלא יפגעו ברכב בחניות (אנחנו גרים במרכז. וברכב הקודם שלי היו סריטות לא מעטות).

בסובארו רוצים 4500 ש"ח. ניראה לי מוגזם.

איפה כדאי להתקין?

האם צריך איזשהו אישור לזה ממשרד התחבורה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

טוב,

אחרי ~3 חודשים אוסיף כמה מילים. האוטו (XV 2 ל') טוב. הייתי נותן לא ציון 80.

החיסרונות הם: א' שליטה מההגה מעצבנת. הכפתור של הווליום לא נוח בטירוף. במקום שני כפתורים +/- עשו כפתור מרובע ששולט גם על העברה קדימה/אחורה. אז לפעמים אני לוחץ בטעות על העברה. בסופו של דבר אני בכלל לא משתמש בו.

ב' מסך מולטימדיה לא נוח (אולי זאת הבעיה של כל המסכים). הוא איטי וגם ללחוץ על הכפתור הנכון לא פשוט במיוחד בזמן הנסיעה.

ג' הייתי מצפה לביצועים יותר טובים מהמנוע 2ל'. הסיווק שלי (היה לי 8 שנים סיווק היברידי 1.3ל') היה יותר זריז.

ד' אין כמו הונדה - מרגישים את זה בכל מיני דברים קטנטנים. למשל: לנקות עדים מהחלון. בסיביק היה כפתור אחד. פה אני צריך לעשות 3 פעולות.

הי נזכרתי בעוד משהו: במוד של מנואל מעבירים הילוכים בעזרת לחצנים מאחוריי ההגה. זה לא נוח! איך אפשר להעביר אם ההגה מסובב? היה יותר נוח לטעמי אם זה היה על ידית ההילוכים.

בקיצור הייתי מצפה ליותר מהיפנים.

אבל כאמור האוטו סה"כ עונה על הצרכים שלנו. האישה מפסוטית ואני על אופנוע :)

80. לא יותר ולא פחות.

עריכה אחרונה על ידי pe4kov
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי את אותו הרכב, אז הרשה לי להגיב:

טוב,

אחרי ~3 חודשים אוסיף כמה מילים. האוטו (XV 2 ל') טוב. הייתי נותן לא ציון 80.

החיסרונות הם: א' שליטה מההגה מעצבנת. הכפתור של הווליום לא נוח בטירוף. במקום שני כפתורים +/- עשו כפתור מרובע ששולט גם על העברה קדימה/אחורה. אז לפעמים אני לוחץ בטעות על העברה. בסופו של דבר אני בכלל לא משתמש בו.

תעשה דיאטה לאצבעות. לא לי ולא לאשתי יש בעיה עם הכפתור, שהוא דווקא מאוד נוח, עם MUTE באמצע.

ב' מסך מולטימדיה לא נוח (אולי זאת הבעיה של כל המסכים). הוא איטי וגם ללחות על הכפתור הנכון לא פשות במיוחד בזמן הנסיעה.

לא יודע על מה אתה מדבר, אולי יש לך את המסך הישן יותר? מגיב מהר, פונקציית ה- PAUSE לרדיו גאונית. חלוקת המסך בין סלולר למדיה מעולה (אני לא מכיר עוד מסך שעושה כזו חלוקה נוחה), הטענה היחידה שלי היא לאיכות הדיבורית.

ג' הייתי מצפה לביצועים יותר טובים מהמנוע 2ל'. הסיווק שלי (היה לי 8 שנים סיווק היברידי 1.3ל') היה יותר זריז.

היברידי אומר כח זמין בסל"ד אפס. אתה מודע לזה? ביחס למנוע 2 אטמוספרי, הוא נוסע יפה מאוד.

ד' אין כמו הונדה - מרגישים את זה בכל מיני דברים קטנטנים. למשל: לנקות עדים מהחלון. בסיביק היה כפתור אחד. פה אני צריך לעשות 3 פעולות.

שוב - יש לחצן יחיד שמפעיל את זה, והוא גם די גדול... על מה אתה מדבר? אין כמו הונדה? הונדה היא קרש (צפוף) על גלגלים. [זו דעתי על הסיוויק דור קודם, לא נהגתי בנוכחי]

הי נזכרתי בעוד משהו: במוד של מנואל מעבירים הילוכים בעזרת לחצנים מאחוריי ההגה. זה לא נוח! איך אפשר להעביר אם ההגה מסובב? היה יותר נוח לטעמי אם זה היה על ידית ההילוכים.

הפלאפים מאחורי ההגה עובדים כל הזמן, לא צריך מוד מנואל (ידני) כמו שאתה קורא לזה, בשביל זה... וזה מאוד נוח.

בקיצור הייתי מצפה ליותר מהיפנים.

אבל כאמור האוטו סה"כ עונה על הצרכים שלנו. האישה מפסוטית ואני על אופנוע :)

80. לא יותר ולא פחות.

בכלל, אני לא מבין, אם אתה מבין, מה רכשת. אם אתה לא יורד מהכביש (אשתי לקחה את הילדים לחוף געש בחופש, הרכב הפגין יכולות נאות מאוד ב- offroad), אז למה לך בכלל 4*4? תקנה CRV ודומיו, יהיה לך "עונדה" ותהיה מרוצה. ואם אתה כן יורד מהכביש - אז ההבדל עצום. לסובארו חסרונות אחרים, למשל תא מטען קטן יחסית, היעדר מיזוג לאחור. לציון שלך לא אתייחס, כי אם אחרי כל התלונות שלך אתה מעניק לו - 80, המצב שלו טוב :-)

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סליחה, הוא באמת לא מבין מה הוא רכש.

יש כפתור ענק של דיפרוסט. השליטה מההגה - והשליטה הקולית אגב - מעולות. להשוות רכב אטמוספרי להיברידי זו חובבנות. GUESS WHAT גם טורבו 1.4 מאיץ טוב יותר מ- 2.0 אטמוספרי. SO?

העמדתי אותו על טעויות למען קוראים עתידיים.

לכתוב אין כמו הונדה כי.... האמת לא ברור למה, נשמע בדיוק כמו עונדה. אם אתה הבנת למה הונדה (ואיזה) עדיף, ועל מה, אשמח לשמוע.

זה בדיוק כמו VAG FAN רק של הונדה, שכנראה מצטער שלא חיכה כדי לרכוש CRV.

עריכה אחרונה על ידי bar72

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חודש הבא נחגוג שנתיים עם הXV מפתיחת השרשור. אני אנסה להשיג את פירוט הטיפול השני ולעלות לפה.

אנחנו (ובעיקר אבא שלי) מרוצים מאוד וזה עוד בלי לרדת לשטח

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברשותי סובארו XV 2.0i החל מינואר 2015 ולמען האמת זהו רכב מעולה! אני (בניגוד לרוב) כן משתמש ביכולות השטח שלו. הייתי איתו במדבר יהודה, דרך בורמה, הר חורשן ( רמת עבירות בינונית) ואני יכול להגיד בפה מלא שמדובר ברכב שנותן כיסוי מלא לשטח רך. מרווח גחון של 22 ס"מ עוזר המון לביטחון וחלפתי לא פעם ( ולא פעמיים) מעל אבנים גדולות שבתחילה חששתי שאשמע רעש או גירוד מהגחון ושום דבר, הרכב הזה בולע כל מה שאני זורק לו. חוץ מזה רכב כביש מצוין . אני לא ממכורי הגדג'טים למיניהם והאוטו (בשבילי לפחות) מספיק מפנק. ספות נוחות ורכות. מזגן חזק וחבר'ה תאמינו לי קחו פניה חדה פעם אחרת במהירות עם הרכב הזה. ברגע הראשון אתם חוששים אבל עם הניסיון והכרת הרכב אתם מבינים שיש פה מכונה שכיף לזרוק בסיבובים. התנהגות כביש לא פחות ממדהימה. ה 4X4 כמובן עוזר פה. ממליץ ביותר על ה XV. למבינים בלבד. בהצלחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ברגע הראשון אתם חוששים אבל עם הניסיון והכרת הרכב אתם מבינים שיש פה מכונה שכיף לזרוק בסיבובים. התנהגות כביש לא פחות ממדהימה. ה 4X4 כמובן עוזר פה.

אז זהו שפחות. הייתי צריך להגיע דחוף מבית שמש להדסה בלילה, נסעתי דרך כביש נס הרים ואני חייב לציין שהרכב גבוה מידי בשביל "לזרוק בסיבובים". פיתחתי מהר מאוד בחילה והאטתי את הקצב.

לא מדבר על קצב של הקליאו מהסמלון אלא גם יחסית לאוקטביה ליסינג. אין מה לעשות, מתלים קשיחים לא פותרים מרכז כובד גבוה.

מצד שני, זאת לא המטרה שלו ולשם הוא כוון

Renault Clio RS EDC 200

רכב ספורטיבי זה כמו קונדום. עדיף שיהיה לך ולא תרצה להשתמש בו, מאשר שתרצה להשתמש בו ולא יהיה לך.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3049 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...