Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ביטוח רפואי לחו"ל - הכרחי או לא?

Fkl0ster
שימו לב! השרשור הזה בן 3625 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אני עושה PassportCard בכל נסיעה לי ולאשתי (1.6$ לכל אחד לכל יום), כולל כבודה (עוד 0.4$ לכל אחד לכל יום) וכיסוי לסלולרי אחד (1.6$ ליום).

לא כולל ספורט אתגרי.

הפעם יצא לשנינו ל-4 ימים 78 שקלים כולל כל מה שאמרתי למעלה.

ל-8 ימים פעם שעבר יצא בערך 130 שקל.

ד"א אמרתי לנציג מראש שאנחנו מתכוונים לקחת שני מכשירי גלקסי 3, העצה שלו הייתה: תבטח רק מכשיר אחד, אם הוא ייגנב יש כיסוי, ואם ייגנבו שניהם אז יש כיסוי לאחד.

לא בדקתי את הפעלת הביטוח אף פעם, אבל לפי ההסבר שלהם אתה אוסף חד פעמית כרטיס דומה לויזה בנתב"ג, ואם יש צורך אתה לא צריך לשלם אלא מעביר את הכרטיס הזה שהם מטעינים לך.

מעבר לזה אם נגנב לך כסף הם יכולים להעביר לך כסף דרך הכרטיס הזה ואתה יכול למשוך ממנו וכו'.

הסוכנת נסיעות שמטפלת לנו בכל הנסיעות המליצה לעשות דרכם.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

1. למי פה יצא *להתאשפז* בחו"ל? תוכלו לשתף מה היו עלויות האשפוז ליום בכל מדינה?

2. לגבי סקי/סנובורד - זה מוחרג בביטוח של כרטיס האשראי לפשוטי העם. זה כלול בביטוח של כרטיסי פלטינום וחלק מכרטיסי הקורפורייט. בדקו בפוליסה ותראו.

3. מקס - הנציג הציע לך לעשות הונאת ביטוח. זה כמו לקנות 2 מכוניות זהות ולבטח אחת, ולחשוב ששתיהן מכוסות.

מעניין מה היה קורה אם היה נגנב מכשיר וחברת הביטוח היתה מקשיבה להקלטת השיחה ומגלה מה היה.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה הונאת ביטוח אם היה לוקח מספר סידורי או IMEI, והם לא לוקחים פרטים כאלה.

מבחינתם לא אכפת להם אם אני לוקח 7000 מכשירים זהים לחו"ל, יש ביטוח על אחד מדגם מסוים, ללא שיוך למכשיר ספציפי.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני חצי שנה אבא שלי טס ללטביה,בביקורת הדרכונים דרשו לראות ביטוח רפואי כחלק ממהמסמכים בטענה שזה החוק,

לא יודע אם רק שם זה חוק או בשאר המדינות גם ופשוט לא מקפידים על זה,אני לא היתי רוצה לעשות פרסה בגלל חיסכון של 2 דולר ליום.

HU:PIONEER 5850MP,COMP:RAINBOW DREAM LINE SLX265,AMP1:JBL 75.4,AMP2:BAZOOKA ELA60.2

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין שום חוק (שאני מודע אליו. אני לא מומחה במשפט הלטבי) שדורש ביטוח רפואי.

ואפילו עברתי ביקורת דרכונים בלטביה (בשדה התעופה בריגה) לפני ~שנתיים ולא דרשו ממני כלום.

יכול להיות שחשדו בו שהוא הולך להישאר ולא לצאת, ולבקש לראות ביטוח זו אחת הדרכים לראות אם הוא תייר שבא לכמה ימים או מהגר עבודה.

מסכים לגמרי עם עידן - לצאת ללא ביטוח בכלל זה טמטום מוחלט.

במיוחד כשבכל כרטיס אשראי בינ"ל יש ביטוח חינמי שרק צריך להפעיל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה חבר'ה. :)

ביררתי דרך כרטיס האשראי - היה מגיע לי יבטוח חינם אילו היה הכרטיס בינלאומי. מכיוון שלנפק כרטיס כזה לוקח 7-10 ימי עסקים, אבוד לי לטיול הזה. עשיתי ביטוח דרך קופ"ח שעלה לי 37 ש"ח.

:idea:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

37 שקל... כל הצריכת חשמל ואינטרנט שהושקעו בחשיבה ובשרשור הזה- שווה יותר מהסכום הזה...

היום:

Alfa Romeo MiTo 2010 Distinctive Move 1.4T 155HP

בעבר:

Minimum SIZE, Maximum FUN. Smart Fortwo 2004 0.7T:twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

80 ש"ח לארבעה ימים זה מופקע.

בהראל מבטחים ב2 דולר ליום:

http://www.harel-net.co.il/cal/pass_firstclass.html

ואם מוותרים על ביטוח לכבודה (מיותר - את התכשיטים ששווים מליונים תשאירו בבית. דברים כמו פלאפון ממילא לא יכוסו) אז 1.80$ ליום כלומר 7.20$ לארבעה ימים שהם 25 שקלים.

ביטוח מטען כולל אם המזוודה שלך הולכת לאיבוד בטיסה, או אפילו מתעכבת. בטיול שלנו לסקוטלנד שתי המזוודות שלנו לא הגיעו - הרמנו טלפון לביטוח (פעם ראשונה שזה קורה לנו), והם אמרו לנו שלכל אחד מאיתנו יש עד 250$ לקנות דברים בסיסיים.

קנינו, (או ליתר דיוק אשתי קנתה - אני קניתי תחתונים מברשת שיניים סכין גילוח קצף ודאודורנט) ע"ח הביטוח. 30 שעות מאוחר יותר המזוודות הגיעו תודה לאל.

אני לא מוותר על ביטוח מטען, בטח אם אני נוסע עם אישתי.

1. למי פה יצא *להתאשפז* בחו"ל? תוכלו לשתף מה היו עלויות האשפוז ליום בכל מדינה?

2. לגבי סקי/סנובורד - זה מוחרג בביטוח של כרטיס האשראי לפשוטי העם. זה כלול בביטוח של כרטיסי פלטינום וחלק מכרטיסי הקורפורייט. בדקו בפוליסה ותראו.

3. מקס - הנציג הציע לך לעשות הונאת ביטוח. זה כמו לקנות 2 מכוניות זהות ולבטח אחת, ולחשוב ששתיהן מכוסות.

מעניין מה היה קורה אם היה נגנב מכשיר וחברת הביטוח היתה מקשיבה להקלטת השיחה ומגלה מה היה.

נראה לי שאני אחד מחסרי המזל בטיולים בחו"ל. בקנדה סדקתי את עצם הזנב (יומיים אשפוז כולל שתי ביקורות לאחר מכן), ובגרמניה בפעם הראשונה חליתי בסינוזיטיס קשה. (ביקור במיון בבית חולים, ועוד ביקור במרפאה בעיר אחרת לביקורת - כולל צילום רנטגן ותרופות).

בשני המקרים אין לי מושג כמה זה עלה. נתתי להם את הפרטים של הביטוח, ובזמן שטיפלו בי הפקידה התקשרה למוקד של חברת הביטוח וסגרה איתם הכל.

אמא שלי שברה את הקרסול באנגליה אצל אחותי - ביקור במיון, כולל צילומים, גבס קל, ומין נעל פלסטיק כזאת כדי שתוכל ללכת בלי קביים - לא עלו לה כלום. הם גם לא רצו את הפרטים של הביטוח. אמרו שבמקרה של פציעה שמטופלת במקום הם לא גובים כסף :o

חברת הביטוח רכשה עבורה כרטיס טיסה נוסף כדי שבטיסה חזרה יהיה לה מקום ליישר את הרגל, כולל שירותי קרקע לנכים (כסא גלגלים ודייל צמוד גם באנגליה וגם בארץ).

כשאשתי הייתה בהריון היינו אמורים לטוס לאירופה. יום לפני הטיסה התחיל אצלה דימום, והרופא פסק שהיא לא יכולה לטוס. חברת הביטוח החזירה לנו את הכסף.

אז לא רק שאני טס אך ורק עם ביטוח - אני עושה ביטוח ברגע שאני קונה את כרטיסי הטיסה. אני רק לא מבין איך עם כל חוסר המזל הזה עדיין מבטחים אותי :)

היהודים עם אופטימי, לפני שיודעים מה הגודל הם חותכים.

גילוי נאות - אני חבר במועדון פיאט

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ארילו - מקרה ביטוח של 250$ קטן עלי. זה אמנם נחמד אבל לא בשביל זה עושים ביטוח.

עושים ביטוח נגד קטסטרופות. לדעתי לפחות.

אשפוז של שבוע בחו"ל עם כל ההוצאות הנלוות יכול להגיע לסכומים מבהילים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...