Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה אוקטביה החדשה 1.2 TSI -התרשמות ראשונית

BMW
שימו לב! השרשור הזה בן 3583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 54
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

קוד הצבע שלי הוא G0 לדעתי (זה נקרא כחול פנינה או DENIM משהו)

אתה יכול בבקשה להסתכל ברישיון הרכב ולוודא מה רשום תחת קוד צבע הרכב? באמת נהדר

יש רק דרך אחת לשחות 100 מטר בשביל להביא מדליה;

אתה מתחיל הכי מהר שלך, ואז לאט לאט אתה מגביר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לגבי מערכת הניווט שחסרה לך, אני חושב שבעידן הWAZE זה פשוט בזבוז להוציא על זה אקסטרה כסף. זה כמו לקנות היום MP3. אם המולטימדיה ממילא מגיעה עם ניווט מובנה אז טוב, אבל אם לא, הסמרטפון מספיק טוב, מה גם שהוויז טוב בהרבה לדעתי מIGO

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת ניקוז מים חדשה? נשמע לי כמו חור ניקוז סתום...

העניין עם השמן מפתיע. היה לי ב-GTI בק"מ הראשונים בגלל "מילוי" השמן לכל חלקי המנוע בזמן עבודה ומאז לא חזר. וודא גם אצלך שלא חוזר (עאלק יוצא עם מעט שמן מהמפעל - מי סיפר לך את זה?), אבל מלכתחילה למה זה קורה במנוע 1.2?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה קטנה - המערכת שלך תומכת בעברית? יש לי את הלאון ושם לא מציג פונטים עבריים, רציתי לדעת אם זה בכל הרכבים שלהם.

Fiat Uno 1994 - Mazda 3 2005 - Volkswagen Jetta 2011 - Seat Leon 2013 - Subaru XV 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חדש לא חייב להיראות כמו חללית כדי להיות יפה. לא מבין את סקודה, להשיק רכב חדש עם עיצוב סטייל שנת 2004. איך השכן יידע שקנית אוטו חדש? :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיטת ניקוז מים חדשה? נשמע לי כמו חור ניקוז סתום...

העניין עם השמן מפתיע. היה לי ב-GTI בק"מ הראשונים בגלל "מילוי" השמן לכל חלקי המנוע בזמן עבודה ומאז לא חזר. וודא גם אצלך שלא חוזר (עאלק יוצא עם מעט שמן מהמפעל - מי סיפר לך את זה?), אבל מלכתחילה למה זה קורה במנוע 1.2?

אין סתימה בחור הניקוז! הרכב היה בן חודש ושבועיים בערך כשזה קרה בפעם הראשונה וככה מאז ועד היום- זה התכן שלהם. למה? אין לי מושג.

העניין עם השמן לא מפתיע. זה קיים בהרבה מנועים חדשים שצורכים טיפה יותר שמן בחייהם הראשונים עד המילוי הראשון ואז הכל תקין (כמובן שאעקוב אבל לדעתי כבר לא יהיה חסר שמן)

מה הקשר למנוע 1.2? זה יכול להיות בכל נפח מנוע.

למי ששאל על תמיכה בעברית- אין כלל תמיכה בעברית במערכת המולטימדיה.

צריכת דלק ממוצעת עומדת כרגע על 1:14 משולב! (הגעתי גם ל-14.5) עם נהיגה לא רגועה בכלל, כולל האצות וגדישה בעקיפות וכדומה- צריכת דלק מצויינת לכל הדעות!

בנהיגה קצת יותר סבלנית ופחות נמרצת אפשר גם להגיע לתוצאה מרשימה אף יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הזמנתי בליסינג את ה-1.2 אלגנס השחורה. הוזמן בתחילת נובמבר, זמן האספקה הובטח לנובמבר-דצמבר בהצעה.

אנחנו כבר בסוף פברואר ורכב עדיין יוק... :(

מישהו אצלנו שהזמין את ה-1.2 אמביינט הלבנה כבר קיבל לעומת זאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים כנראה לא אבין מי שרוכש רכב ״קרבי״ (שחור עם חלונות מושחרים) עם מנוע דרדלה. לא היה כדאי כבר לקחת את ה1.4?

מחפש קבריו לא יקרה שתנייד 2+2.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האוקטביה הנוכחית בצבע "קפוצ'ינו", אז רציתי משהו אחר. אני ובת זוגי לא הצלחנו להסכים על צבע אחר, אז נשאר רק השחור. ה-1.4 אלגנס כבר נורא יקרה, ועלול לגרום למעט בעיות פוליטיות בעבודה מעבר לשווי מס הגבוה יותר שיחול. בנוסף ה 1.2 לא כל כך חלש. לא הייתי מתנגד לעוד קצת כח, אבל בין הליסינגומניות ה-1.2 זריזה למדי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני בחיים כנראה לא אבין מי שרוכש רכב ״קרבי״ (שחור עם חלונות מושחרים) עם מנוע דרדלה. לא היה כדאי כבר לקחת את ה1.4?

יש לי ידידה שהצעתי לה לצאת עם מכר אתיופי,היא אמרה לי:למה לצאת עם שחור אם המנוע דרדרלה?..:screwy:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3583 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...