Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סרטון משחקיות של ה GTA החדש שוחרר היום

שימו לב! השרשור הזה בן 3937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 72
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

מעבד

amd phenom II X4 965 3.4ghz

לוח אם

gigabyte GA-790xt-usb3

כרטיס מסך

sapphire HD 5850 1GB GDDR5

ראם

kingstone hyperx 1600 ,mhz שתי סטיקים של 2GB

הארדיסק

seagate Barracuda 7200.12 ST31000528AS 1TB 7200 RPM 32MB

ספק כח

seasonic 80 plus gold

מקווה שלא שכחתי שום דבר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דרייברים מעודכנים.

אני בספק, כל זה יושב במארז thermaltake v5 והמשחק פועל באותה צורה בקיץ ובחורף.

כל שאר המשחקים שניסיתי חוץ מהיטמן החדש עובדים על הגרפיקה המקסימלית חלק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המשחק לא מתונן רשמית לצאת למחשב, מאיפה הבאת את הדרישות מערכת ? :roll:

מתוכנן, פשוט אחרי הקונסולות.

אלו דרישות מוערכות, וצירפתי קישור למקור בהודעה הקודמת.

"you know how they are, they are babies, their mind is made up before anyone says anything."

South park, S23E07 PC babies.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה5850 מסתבר לא הכרטיס הכי יציב בשוק. גם אצלי, כשהמחשב היה די חדש, VI לא רץ עד לא רץ בכלל. באופן מקרי גם שלי של ספייר. אני מחליף כנראה לכרטיס חדש, לא סגור איזה. רוב המעבדים כפולי/מרובעי ליבה ממזמן אינם צוואר הבקבוק במחשבים למיטב הבנתי. אני אישת מקווה לפתור את זה בכרטיס מסך והארד דיסק.

Mazda diesel rat in the making

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכשיו אני מבין למה הוא כבר לא נמכר בשום מקום, כשקניתי את המחשב הוא היה אחד הכרטיסים החמים בשוק, זה היה ממש קצת אחרי שה5860 יצא ועלה איזה אלף שקל יותר תמורת קצת יותר מהירות ליבה.

אני כבר מזמן רוצה להחליף את ההארדיסק, הוא החוליה החלשה אצלי במחשב.

בKSP יש כרטיס מסך עם 6GB זיכרון, כולה 5.5K שקל. :lol: יסחוב GTA?

עריכה:

במידה ואני מחליף לכרטיס אחר, הVSYNC יפסיק לתקוע לי משחקים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע להגיד, אבל בחנתי קצת כרטיסי מסך לאחרונה, אני חושב שההשקעה הנבונה ביותר תהיה GTX 760. באה"ב הוא עולה 250$. שעם מיסים מקומיים משאיר עודף מ1000. אני אישית בדילמה האם להשקיע את האקסטרה 100$ אל מול GTX560TI, שפשוט נחשב לעדיף על ה660, אבל לא על ה760 (שמבוסס בכלל על 670, מעניין אם יצליחו לעשות לו טיונינג לביצועים של ה670...)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תקן אותי אם אני טועה, כרטיסי NVIDIA מיועדים לעבוד עם מעבדי INTEL וכתוצאה מכך השילוב בינם לבין AMD לא הכי מוצלח.

ATI דווקא כן מיועדים לעבוד עם מעבדים של AMD.

משהו שקשור לזה שNVIDIA שייך לאינטל RADEON שייך לAMD.

פעם ראשונה שאני מסתכל על מחירי חומרה בארץ מול חו"ל, זה פאקינג חצי מחיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למען האמת, זה נראה לי סוג של אגדה אורבנית. לא מצאתי לזה סימוכין ואני מכיר כמה חברה שעובדים עם intel/radeon. הטענה ששנעתי היא שהבעיה נובעת לא פעם מבחירה של לוחות אם בינוניים לצרכי מחשבי משחקים כדי להוריד עלויות. אני תוהה אם זו הטעות שעשיתי. אם אני אראה שהכרטיס החדש עושה אותן בעיות, אני נשאר אם הברירה האחרונה, שהיא להחליף את הלוח אם והמעבד לצערי.

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא עדיף לרכוש עוד RADEON ולחבר בקרוספייר?

אפשר למצוא 6850 בקצת יותר מ100$ או 7850 שהוא כבר 2GB בפחות מ200$.

ככה לא תשאר עם כרטיס מיותר בסופו של יום.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא GTA4 הוא המשחק שהכי נשען על הCPU מכל המשחקים הרציניים שקיימים . לפי מה שהבנתי הוא פשוט המרה גרועה מאוד מקונסולה למחשב, שנותת לCPU לעשות עיבודים שאמור לעשות הGPU, והוא חלש פי כמה כשזה מגיע לעיבודים שהGPU מתמחה.

המשחק לא כולל גרפיקה יוצאת דופן ושום דבר בסגנון אבל כבד להחריד .

וממש אין לך מה להתפלא שלא תוכל להריץ אותו על המקס' עם המעבד שלך ו5850 אגב ...תשמור את VIEW/DETAIL DISTANCE שניהם על 30-40 , ותמנע מהפאץ' האחרון שהפך אותו לכבד בהמון .

ולא כדאי בכלל ההצעה למערך כרטיסים ... כשיגיע הזמן ותרצה תקנה מערכת חדשה .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המחשב שלי עושה בעיות כבר די הרבה זמן, אני לא מופתע שמחשב שהורכב מחלקים שהיו ברובם בינוניים ועבד קשה מאוד מתחיל לחרחר. סה"כ כחדש הוא עלה לי 5000 עם הרשיון ווינדוס. לאחרונה המהרתי אותו והחלפתי זכרונות לחדשים, ויש שיפור, אבל עדיין, עיקר הפאן שלי הוא משחקים וCAD ופשוט אי אפשר לעבוד עם workflow (איך לעזאזל מתרגמים את זה?) נורמלי. דווקא במשחקים יש לו מצבי רוח, והוא לפעמים עובד כמה שעות טובות בשקט, ולפעמים נתקע אחרי רבע שעה של משחקים כמו DOTA שניסיתי קצת.

בינתיים אני עובד בעיקר עם הלפטופ, ומשחק רק לעיתים רחוקות. אני עדיין בחלק שמיני של AC3, לא סיימתי עדיין את CRYSIS 3, ואלוהי המשחב יודע כמה משחקים וויתרתי עד עשכיו. למזלי הבלגאן התחיל רק כשכבר ממש טחנתי את MASS EFFECT 3 בשחקן יחיד ומשחק מרובה משתמשים. אני עדיין לא קונה קונסולה כי אני מחכה כבר לדור הבא. בינתיים אני משחק הרבה באייפד ודי נהנה, בעיקר מריל רייסינג 3.

האמת? המשחקים שאני הכי מחכה להם כרגע זה wildstar שנראה ממש כיף, project CARS שיכול להיות ממשב מגניב ו-destiny שנראה פרוייקט ממש מעניין של באנג'י. בשביל האחרון לא יהיה מנוס אלא לרכוש קונסולה (למרות שהמחירים לא יהיו בשמיים בחו"ל, בארץ? לכו תדעו...)

Stay tuned

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...