Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיכום ביניים - 18 חודשים - קליאו ספורט דור 2

Fitch
שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

Too late...

משה, לא מכרת אותה? אני זוכר שדיברת על מכירה לפני שנה+

פורסמה למשך 3 דקות עד שהתחרטתי והורדתי את המודעה.

עונה כרגע על כל הצרכים שלי, וכנראה שגם לשנה וחצי הקרובות.

מגאן 265

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 34
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

סקירה יפה למרות שקצת מגזימה בתיאור הרכב (זה לא רכב ברוטלי בכלל, זה רכב מאוד מהנה שכדי למצות אותו כמו שצריך צריך להשאר בחלק העליון של סקאלת הסל״ד).

זה היה הפחד שלי. אחרי רכבים עם 55,36,80 כ"ס, 172 כ"ס זה לא בא ברגל.

היום, כשההיכרות יותר קרובה, כמובן שהרכב לא "ברוטאלי".

כנראה לא הובנתי נכון.

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשום מצב אודי עם 150 כ"ס לא תרגיש חזקה יותר. זה עניין של אופי נהיגה, אצלי זה פשוט תפור עלי לחיות בסל"ד גבוה. מי שכמוני יהנה מאוד מהרכב.

אז ברור שהמצב קראטה וברוטליות שהוזכרו כאן הם יחסים מאוד, אבל אחרי שנתיים עם דור ראשון והיום עם דור שני אני בהחלט יכול לומר שאפשר לעשות הרבה כייף איתה במצבי קצה.

אבל שוב, זה סובייקטיבי וכל אחד מעדיף משהו אחר.

הימים הקשים חלפו :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סקירה מאוד נחמדה.

כאחד שגדל בבית רק עם מכוניות יפניות, עזב לגרמנית וחזר כמו "ילד טוב ירושלים" ליפנית אחרת, בהחלט הייתי חושב לפזול לכיוון הדגם הנ"ל.

אחרי שלוש שנים עם מכונית סדאן לא קטנה (ונעזוב את שאר הפונקציות), מכונית קטנטנה וחזקה כמו הקליאו, בהחלט הייתה יכולה לספק אותי. מה עוד שהעיצוב הסולידי מאוד מאוד מושך אותי, כאחד שלא אוהב למשוך תשומת לב מיותרת בכביש.

מה הסיכויים למצוא אחת כזו ללא תאונות, יד ראשונה ועם פחות מ-10K לשנה? עדיף כבר למלא לוטו :).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחלה סיכום!

מקס,אתה צריך להבדיל בין ״מרגיש״ ל״תכלס״,מנוע טורבו תמיד ירגיש מאוד חזק,לא אומר שב תכלס הוא כזה.

בכל מקרה,a3 150 או 180 ״סטוק״ לא יותר חזקה מהקליאו,ההפך הוא הנכון,ובהפרש לא קטן (נבדק בקפריסין).

לחובבי הנהיגה הקליאו היא רכב מדהים ביחס למחיר,אחרי שחיפשתי רכבים בתקציב של 80k ולא מצאתי משהו שיתאים באה הקליאו (שמאוד לא רציתי בגלל מחיר שנראה לי גבוהה) והעלתה לי חיוך עצום!

2004 C5 PK

CLIO 172 PH2 2003- SOLD

MEGANE RS 225 2008

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יכול להיות, לי זה הרגיש אחרת.

ברנו אני דווקא חיפשתי את הפאנץ, הכנתי את עצמי, ושום דבר מיוחד לא קרה.

הייתי שמח לבדוק היום כמה כח נשאר להם אבל אני קצת רחוק מהסטוק, צריך לחבר שתי קליאו ביחד בשביל זה.:lol:

האצה של קליאו ספורט

http://www.youtube.com/watch?v=NNogngJunnY דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

האצה של אאודי

http://www.youtube.com/watch?v=Z2OlYl12WGM דרך יוטיוב
ERROR: If you can see this, then YouTube is down or you don't have Flash installed.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תכניס את הפרטים שלך ל wobi.co.il ותוכל לקבל הצעת מחיר. אתה נהג חדש אז המחיר יהיה משמעותית יותר גבוה.

אחלה סיכום ניר, בקרוב אעלה סיכום לרגל חגיגת 4 שנים ביחד עם הקליאו שלי.

אני בן 18 עוד כ7 חודשים נגמר הנהג חדש,

בWOBI ושאר האתרים להשוואה על ספורט אפשרי מגיל 24 ומעלה,

לגבי הסרטון עם השוואה לאאודי, אם תשווה ע"פ סרטונים כי ברור שזה מצולם ע"י 2 נהגים שונים וככל הנראה

בעל אופי נהיגה שונה.

Renault Clio MK2 ph1 1.4RT

Renault Clio Sport 172RS 2.0

FRANCE

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האצה של קליאו ספורט

NNogngJunnY דרך יוטיוב

כמה זמן חיפשת את הנהג הכי איטי עם קליאו?! :roll:

(סתם, אבל רואים בבירור שהוא מעביר לשני ב2500, ואח"כ לוחץ על הגז בלי לעזוב את הקלאץ').

ככה קליאו מאיצה:

http://www.youtube.com/watch?v=BJK4qEPQAEE דרך יוטיוב

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא הולך להתווכח עם בעלי אאודי על האצות (אם זה מה שמרגש אותם, או שהם בני 17, או שאין לנו על מה לדבר), אבל הקליאו טורפת את האאודי A3 במסלול, ועדיפה עליה כמעט בכל פרמטר שקשור להנאה מנהיגה.

המנוע בהחלט לא מהנה כמו מנועי טורבו (וגם לא ניתן לשיפור בזול כמוהו, שזה עוד חסרון), אבל בסל"ד גבוה בשילוב עם כביש מפותל, קראטה זו המילה.

דבר שהקליאו מצטיינת בו הוא זנב קליל ומעט מאוד תת היגוי. הפתיע אותי כמה שמכונית הנעה קדמית כזאת יכולה לזרוק זנב.

אם יודעים לנהוג עם הרכב, אפשר לצאת עם הזנב בכל פניה כמעט. זה מדהים.

172

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב טוב תחסוך ממני את השטויות האלה שומכר.

בנתיים שום קליאו לא טרפה אותי.

אגב חוץ מהכח אני מונמך עם קויואוברים,יש צמיגים רחבים, אנטירולים עבים ים של מומנט וערמות כ"ס.

בהצלחה עם השילדה המטורפת שלך.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב טוב תחסוך ממני את השטויות האלה שומכר.

הלו, אל תדרדר לי פה את השרשור!

אתה מוזמן לקרוא פה, בפורום של אאודי (!), חוו"ד של מישהו שעבר מ-S3 לקליאו דור שני:

http://www.audi-sport.net/vb/a3-s3-forum-8l-chassis/100760-s3-v-clio-172-review.html

בקצרה:

I love the S3 and miss its engine, looks and traction, but find the clio is more fun and a car i like to just jump in and go for a fast B lane blast

משכנתא זה קל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מוזר אבל ניתן להבנה, הS3 היא 4X4 ובדור הזה של הרכב ההנעה הכפולה לא מבריקה.

יכול להיות שעודף האחיזה+המשקל של הרכב גרמו לתחושה של אוטו כבד ופחות מתנהג מאשר הרנו.

בכל מקרה זה דעה של אדם אחד.

אגב אחלה פורום, תודה.

😈Seat Leon Cupra 280😈

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי די. קיבלתי פלאשבקים מויכוחי "איביזה 20V טורבו VS קליאו 172".

לך תסביר לערסים-שבויי-VAG מה זו התנהגות מהנה ולאומואים-מנשנשי-צפרדעים מה זה מומנט.

בקיצור, הכי טוב אונדה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3957 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...