Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חידה: כמה זוועות מוטוריות נכנסות ב 10מ"ר ? :shock:

שימו לב! השרשור הזה בן 4033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

התשובה לפניכם. מדובר במחזה יומיומי וכלי רכב שונים.

בתחילה חשבתי שמי שיפתח עסק דיטיילינג באזור יהיה מליונר, אבל במחשבה שנייה...:twisted:

ugly1_zps35a5b31c.jpg

ugly2_zpsdc1c8151.jpg

ugly3_zpsc19f1c66.jpg

זה כבר קיבל קישוט ביצת עין :cry:

ugly4_zps77c640cc.jpg

ugly5_zps6f362f19.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אולי הפחח יהיה מיליונר לפני הדיטיילר במקרים הללו.

:wink: if it's not clean enough :arrow: add some elbow grease

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

בבקשה לא לשלוח לי ה.פ עם שאלות שרלוונטיות לפורום דיטיילינג :nono:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהייתי מקבל התקף לב אם הייתי מסתובב שם.

או עובר עם דלי על כול הרכבים, כמה קמצנות יש לאנשים וחוסר אכפתיות לרכוש של עצמם, קיבינימט! אפילו עדיף שיכניסו למכונת שטיפה עם "ג'ילדות" שמקבלים בחינם בתדלוק מאשר להשאיר ככה את הצבע.

הכתמים מהיתושים שיש על הגטס לא ירדו לעולם ניראה לי, לא צריך עסק דיטיילינג, צריך עסק פחחות וצביעה.

Kenworth - הקדמת אותי בשניות ספורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נראה לי שהייתי מקבל התקף לב אם הייתי מסתובב שם.

זה סוג כזה של אנשים שכנראה היו מקבלים התקף לב מעשר דקות בפורום שלנו :wink:

לך תבין אותם :2gunfire: :2gunfire: :2gunfire:

**Warning, this post may contain sarcasm ... it's your decision to get upset about it**

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך קצת תמונות יותר מקרוב, אבל הרכב ניראה מוזנח קשות.

לפעמים מרוב שלא מנקים הרבה זמן החרקים המתים כבר מתאחדים עם הצבא ולא יורדים אפילו בפוליש.

אולי פוליש ממש אגרסיבי.

לדעתי אפילו רשם פה חבר פורום שהוא עשה פוליש לI10 שחורה שחלק מהיתושים המתים כבר התאחדו עם הצבע ולא ירדו בפוליש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה נכון, ולכן יש להסיר גוויות חרקים במהירות האפשרית.

הצרה עם בעלי הרכב הללו שגם לא אכפת להם לפגוע ברכבים שלידם אם זה בזמן חנייה, או שמחליטים להניח סל קניות על הרכב שלך ועוד שלל דוגמאות. חוצפה וחוסר רגישות כאלה מעלים לי את לחץ הדם בשנייה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי חבר עם רכב ממש במצב הזה...אני מבזבז כל שבועיים שלושה כ-8 שעות על נקיון יסודי והוא מבזבז...3 דקות בשטיפה ידנית במכוני האימה בביג בבאר שבע.

If you can't see the bright side of life, just polish the dull side

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין פה עניין של זמן, מה שאנחנו עושים זו כבר שריטה אישית שלנו, חלק כתחביב חלק כעבודה, אבל להגיע להזנחה כזו, זה כבר זלזול ברכוש האישי שלך, עצוב, רכשו רכב במחיר לא קטן ותראה איך זה ניראה.

אני מבטי שהאפקט הויזואלי עוזר גם למכירה אגב, לא מזמן הכנתי למכירה רכב שהיה בלימוד נהיגה, לא צריך להסביר לכם מה זה רכב שנכנסים אליו ביום עשרות אנשים, מלוכלך ומטונף פנימית בצורה חריגה.

היה מפורסם למכירה לא מעט זמן, היו מתעניינים (כי לרכב לימוד נהיגה יש ירידה גדולה במחירון והוא נמכר במחירי זנות) אבל כול מי שראה את הרכב פשוט ברח, לא צוחק.

הביאו לי את הרכב לעבודה ביום שישי, יום שני הוא נמכר! פשוט כי בא בנאדם, ראה רכב במצב תצוגה, הסתדרו על מחיר, ויאללה לבדיקה ולדואר.

כשאתה וחבר שלך תמכרו את הרכב אין לי ספק ששלך יימכר מהר יותר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גועל נפש,וזלזול ברכוש.כפי שכתבו מעליי "שומר נפשו ירחק",אסור להחנות ברדיוס של מאה מטר מהם למי שריכבו חשוב לו,אם הם מזלזלים ככה ברכושם הפרטי,איך הם יתייחסו לרכושו של האחר??

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי קצת לחלוק עליכם.

הרכב שלי נראה חיצונית ככה ולא שטפתי אותו כבר יותר מחודשיים.

למה? כי הוא רכב ישן, הצבע והלכה נשרפו ופשוט חוסר זמן וחוסר רצון להשקיע בנקיון דבר כזה.

מצד שני, הרכב בפנים נראה כמו מיליון דולר, למה? (ואי אפשר לראות מבחוץ כי החלונות מלוכלכים) כי השקעתי עליו ושיפצתי אותו וצבעתי אותו ושמתי לו ריפודים חדשים, כדי שיהיה לי כיף ונוח לשבת בפנים. לא הייתי שמח אם הרכב של היה מצולם כאן ומקוטלג כך.

הרוב המוחץ של האנשים בדעה שרכב צריך לעבוד בשבילך ולא אתה בשביל הרכב, ולכן הרכבים נראים כך.

אפשר להגיד בבטחון כמעט מלא שכל המשתתפים בפורום הם אנשים עם "שריטה" ואיכפתיות יתרה על הרכב שלהם, אך בעולם בחוץ לא כולם עם השריטה הזו, כל אחד עם שריטה אחרת ולכן ייתכן שתראו בית עם מנגל מצוחצח כשבבית שלכם יהיה מנגל מלוכלך אבל רכב מבריק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרשו לי קצת לחלוק עליכם.

הרכב שלי נראה חיצונית ככה ולא שטפתי אותו כבר יותר מחודשיים.

למה? כי הוא רכב ישן, הצבע והלכה נשרפו ופשוט חוסר זמן וחוסר רצון להשקיע בנקיון דבר כזה.

מצד שני, הרכב בפנים נראה כמו מיליון דולר, למה? (ואי אפשר לראות מבחוץ כי החלונות מלוכלכים) כי השקעתי עליו ושיפצתי אותו וצבעתי אותו ושמתי לו ריפודים חדשים, כדי שיהיה לי כיף ונוח לשבת בפנים. לא הייתי שמח אם הרכב של היה מצולם כאן ומקוטלג כך.

הרוב המוחץ של האנשים בדעה שרכב צריך לעבוד בשבילך ולא אתה בשביל הרכב, ולכן הרכבים נראים כך.

אפשר להגיד בבטחון כמעט מלא שכל המשתתפים בפורום הם אנשים עם "שריטה" ואיכפתיות יתרה על הרכב שלהם, אך בעולם בחוץ לא כולם עם השריטה הזו, כל אחד עם שריטה אחרת ולכן ייתכן שתראו בית עם מנגל מצוחצח כשבבית שלכם יהיה מנגל מלוכלך אבל רכב מבריק.

בגדול אני מסכים אבל אני חושב שאם נערוך מבחן סטטיסטי נגלה שמתוך 100 שפשופי חנייה קלאסים הרוב הגדול של המשפשפים יהיו בעלים של מכוניות שנראות כמו המכוניות כאן למעלה או בעלי מכוניות ליסינג. והרוב הקטן יהיו בעלים של מכוניות שנראות כמו המכוניות של החברים בפורום (רק פחות נוצצות)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחזק את קנוורט,מי שלא רוצה לשמור שלא ישמור,אבל תתיחס בכבוד לזה שכן שומר ומתאמץ ואל תזלזל ברכושו.(קנוורט,שכחת פתיחת דלתות ורוורס עד ששומעים בום:x )

סעו בצד ימין!!

306XT,307XS,Mito155 HP בעבר

,Giulietta QV. היום

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4033 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...