Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה, צ'ק בנקאי מזויף

extremer
שימו לב! השרשור הזה בן 3487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

העברה זה רעיון נחמד אבל לא חף מבעיות, אני בתור קונה לא הייתי ממהר לבצע העברת זה"ב לפני שהועברה הבעלות על הרכב. אם בדואר אנחנו מגלים "למרבה ההפתעה" שהרכב משועבד או או צרה אחרת ואי אפשר להעביר בעלות?

אני הייתי מציע לקבוע עם הקונה מראש שהולכים לבנק ביחד להוציא את הצ'ק ושאין צורך שיוציא צ'ק מבעוד מועד, ואז, אם מתעקשים, אפשר לעשות את העניין אם הבקשה של להוציא צ'ק בסכום אחר ממה שסוכם. ככה זה גם משאיר לו מקום לעוד התמקחות אחרונה :lol:

מכניסים לצנצנת, סוגרים, לופתים את המכסה כאילו חייך תלויים בזה, ומנערים את הצנצנת עד שהיא מודה ברצח ארלוזורוב.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

העברה בעלות נכונה ובדרך הנכונה ביותר לדעתי מתבצעת על ידי כך שהמוכר מקבל את הכסף במזומן /בצק בסניף הבנק עצמו בודק את הכסף / מפקיד אותו ומחכה להפקדה ברגע שהבנקאית מאשרת ,מוציאה קבלה שהכסף הופקד המוכר נותן את המפתחות לקונה /נותנים את המפתחות לפני המסירה לגורם ניטרלי לדוגמא הבנקאית, והיא מוסרת לקונה.

(קונה הרכב עליו לעשות בירור לפני לגבי בדיקת הרכב ובעלות של 80 שקל יוכל לבדוק גם בסניף הדואר עם הרכב מעוקל /משועבד וכל דבר אחר... במספר שניות . בעלות שתחסוך ממך עוקץ!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי הולך קדימה יותר ומאשים לא רק את המשטרה,אלא גם את 2 סניפי הבנקים המעורבים. הבושה שלהם גדולה לא פחות.

זה לא ייאמן אוזלת יד הרשויות במקרים כאלו. פתאום אף אחד לא אחראי,אף אחד לא חושב לפעול בנושא. פשוט כלום,תתמודד לבד.

מקרה כזה צריך להיות מוצף לכל כלי התקשורת בארץ.

איך בנק שמזייפים צ'ק שלו לא מתעניין,לא בודק,לא רוצה ללמוד מטעויות? לא שוקל לפנות הוא למשטרה בנושא?

איך בנק שמקבל צ'ק מזוייף לא מתעניין,לא בודק,לא רוצה ללמוד מטעויות?

לא מחאת מילקי ולא יוקר מחיה,אלו הדברים שגורמים לאנשים לעזוב את הארץ. פשוט מרתיח הזילות הזה בך כאדם וברכושך.

"that is petrolhead heaven,

and as we've always maintained,the only way you can get there,is in an alfa romeo"

jeremy clarkson - top gear

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סיפור מזעזע... פשוט עצוב לדעת שיש בנינו כאלה נוכלים.

אשמח אם מישהו ירשום את הדרך הבטוחה ביותר לקניית רכב ולמכירת רכב. דרך שתגן גם על המוכר וגם על הקונה... (כל השרשור הזה בלבל אותי כי יש יותר מידי אופציות).

אם זה יהיה כרשימת to-do-list זה יהיה נהדר. תודה!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרת רבים חצי נחמה,

הסיפור שלי כזה (ממש בקצרה),

מצאתי רכב מעניין בראש העין, המוכר הציג את עצמו כפרטי, הרכב על שם אחותו, שאלתי אם מעוניין להחליף, עשינו כך, הוספתי מכיסי הפרטי עוד סכום מסוים , וביצענו העברת בעלות של רכבו על שמי ואת רכיבי דחינו ליום אחר בשבוע כי הוא ביקש לא לפספ יד במכירה, בתמימותי השארתי לו את התז , כמה שבועות רדפתי אחריו שיבצע את העברת בעלות אבל הוא לא הצליח למכור את הרכב כך שלא ביצע את העברת הבעלות המיוחלת, לאחר כחודש יצר איתי קשר במוכר וטען שהלך לו מנוע ברכב והוא מבקש עוד כסף על כך שהפסיד בעיסקה, הצעתי לו שישלח בגרר את הרכב ואני ידאג לתקן אותו, הוא סירב.

מפה לשם, מרדף אחרי התז...

כל יום אמר שישלח לכתובת, ככה עברו כחודש וחצי,

לאחר חודש וחצי , הרכב שקניתי ממנו נגנב!

פשוט נעלם מחצר ביתי,

זה לא רכוב גניב, יחסית הוא בשנתון ישן,

מאז הבחור נעלם, ואני יצאתי קירח משני הכיוונים!

לעיתים צריך להבין שעיסקה קובעת בין השאר היא בני אדם , ורק אחר כך טיב הרכב.....

הבחור מראש העין- הוגשה כנגדו תלונה ועד היום משטרת ישראל השאננה והעסוקה במין ההפסקות הצהריים לא עשו מאומה...

פראיירים לא מתים!

עריכה אחרונה על ידי tmrohyn

Using Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צרת רבים חצי נחמה,

הסיפור שלי כזה (ממש בקצרה),

מצאתי רכב מעניין בראש העין, המוכ

צרת רבים - נחמת שוטים.

מה עשית עם נושא תעודת הזהות הגנובה? האם חשבת שכעת יהיה קל מאד לזייף את זהותך, לפתוח חשבון בנק, לקחת הלואה ולהשאיר אותך לחסדי ההוצל"פ?

תעדות זהות היא מסמך שלא נותנים לאף אחד. לכל היותר - בידי הקרובים לך ביותר, כאלה שהאמון שלך בהם הוא מעל 100%. בודאי לא בידי אדם שפגשת היום לראשונה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3487 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...