Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה, צ'ק בנקאי מזויף

extremer
שימו לב! השרשור הזה בן 3501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

כל שירות שבנק ישראל נותן הוא רואה בתור מתנה, מערוף, קרא לזה איך שאתה רוצה.

שהם יעבדו יותר? שובי דובי (ואת המילה האחרונה שמתחרזת עם זה אתה יכול להשלים לבד).

זה כאילו שיש תחרות לבנק ישראל

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
  • תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

שלום.

אני מחיפה. אני כנראה הייתי אמור להיות הבא בתור בחבורת הנוכלים הזאת. אני פרסמתי מודעה למכירת רכב שלי והיום צלצל אלי "ולאד" מחברת תיירות באילת ולאחר שיחה קצרה שלח אלי בחור בשם פליקס הנהג של חברה. פליקס בדק את הרכב ומחר אנו היינו צריכים לסגור עיסקה עם "צ`ק בנקאי" בחיפה. אני במקרה עשיתי חיפוש ברשת ונפלתי על הסיפור של פותח השרשור. השערות שלי סמרו,זה סיפור אחד לאחד ומחר היה אמור לקרות איתי. יותר מדי הסתברויות בין הסיפר של פותח השרשור לשלי. אני מודה לך מקרב ליבי על הפירסום שלך ברשת. תודה לך.

מה שמטריד אותי זה שגם אחרי תלונה במשטרה(ואני בטוח שגם לא אחת) ואחרי שנה שלמה החבורה הזאת ממשיכה במעשיהם הנבזיים ואפילו לא טרחו לשנות שמות.

והונאה הזאת חייה יותר משנה ללא מתן דין.

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא,רק כשחזרתי הערב עשיתי חיפוש ברשת ועליתי על זה,אבל כבר יצרתי קשר עם פותח השרשור.

נ.ב.:ביקשו ממני למלא טנק דלק+העברת בעלות עלי תמורת 1000 ש"ח תוספת במחירון. זבלים,רצו למצוץ ממני כל גרוש.

אני כל כך כועס.

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מציע לך לדווח למשטרה. שכן אולי כן קיים סיכוי לתפיסת המעורבים ע"י כך שתקיים עם הנוכל את הפגישה כביכול כרגיל אך הדבר יהיה בהשגחת הבילוש לצורכי הפללה ומעצר. כבר היו דברים מעולם.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפי שיחתי עם פותח השרשור הערב,התיקים של שני המעורבים כבר נמצאים זמן מה בפרקליטות,אני כן שוחחתי איתו הערב והעברתי לו את כל המידע, הוא אמר שיעבר את המידע הזה לעו"ד שלו.

אני מצידי הבטחתי למשוך אותם כמה שאני יכול.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

LEO69 - שים לב, לדעתי זה מה שצריך לעשות. אתה והמשטרה צריכים לעשות תרגיל - תגיע איתם לבנק, ובזמן שאתה מפקיד את הצ'ק בקש מהפקידה לבדוק אם הוא מזוייף. בזמן הזה בלש צריך להיות בבנק ולאחר שיתברר מה שיתברר - לעצור אותו במקום.

מקווה לשמוע עדכונים.

עריכה אחרונה על ידי פריג'י
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מחר שני הכוכבים שלנו בסביבות 10 בבוקר צריכים ליצור איתי קשר להשלמת העיסקה,אני צריך לחשוב מה להגיד להם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדיקתי עולה ששני מספרי הטלפון שולאד נתן לי לצורך היתקשרות איתם,אלו מספרי טלפון שכורים מחברה שמספקת שירות זה.כנראה לפני העוקץ הם שוכרים כמה מספרים ואחרי הם מיד מנתקים אותם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה חייב חייב לערב משטרה.

בשום אופן לא לפגוש את הנוכלים האלו בלי הדרכה ותיאום עם המשטרה.

נסה להשיג את מי שמטפל בתיק של פותח השרשור בפרקליטות, יהיה לו הרבה יותר מוטיבציה לעזור לך מאשר למוקדן אקראי במוקד 100.

אילת-מצפה רמון: שעה ורבע. (דרך עובדה)

20 ליטר דלק הכי מהנים ששרפתי עד היום.

צריכה 1:8.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3501 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...