Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אזהרה, צ'ק בנקאי מזויף

extremer
שימו לב! השרשור הזה בן 3505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

leo69 , תפנה לפותח השרשור שידווח במידי לחוקר שמטפל בפרשה שלו !! ובמקביל תפנה למשטרה באזור שלך .

כבר אתמול בערב יצרתי איתו את הקשר.

אני לא אפגוש אותם ללא תאום עם משטרה ואולי באמת יהיה יותר נכון עם אני אפסיק לדווח כאן

על המהלכים שלנו.

אני מבטיח לעלות את שרשור הזה אחרי התפתחות חיובית(אני מקווה).

אבל חייבים חייבים למגר את התופעה הזאת!

עריכה אחרונה על ידי leo69

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 190
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

כבר אתמול בערב יצרתי איתו את הקשר.

אני לא אפגוש אותם ללא תאום עם משטרה ואולי באמת יהיה יותר נכון עם אני אפסיק לדווח כאן

על המהלכים שלנו.

אני מבטיח לעלות את שרשור הזה אחרי התפתחות חיובית(אני מקווה).

אבל חייבים חייבים למגר את התופעה הזאת!

מוריד את הכובע בפנייך , כל הכבוד לך והכי חשוב שתשמור על עצמך .

:fadein:
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי כדאי לבקש מהמנהלים להסתיר את השרשור הזה, לתועלת הענין.

אולי רק את החלק שלי?

כי השרשור הזה הציל אותי מנפילה בפח.

Talbot Horizon->Seat Ibiza->Mazda 121->Toyota Yaris->Toyota corolla->Toyota Runx->Honda Civic--Mazda3 2.0 Spirit

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודשיים מאוחר יותר...

רגע, רגע... אתה עדיין לא יודע אם פנו למשטרה, גם אם פנו אתה עדיין לא יודע אם המשטרה פעלה או לא.

אולי פספסתי, אבל האם פות"ש לא נעלם וגם המגיב שכתב שגם אליו וולד פנה, לא חזר לעדכן אותנו.

אני אוהב את השרשורים שבהם אנחנו דנים עם עצמנו והפותחי שרשור נעלמים, בשורה תחתונה לומדים מכל דבר אך בכל זאת...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תמיד היה נראה לי שצ'ק בנקאי זה דרך בטוחה למדי.

כשמכרתי רכבים פעמיים יצא ככה שהלכתי עם הקונה והוא הוציא צ'ק בנקאי בנוכחותי, אבל בזמנו הייתי מסכים לקבל גם צ'ק שלא הוצא בנוכחותי (עכשו כנראה שכבר לא)

כשקניתי לעומת זאת, שילמתי תמיד בצ'קים בנקאיים ותמיד יצא שהוצאתי אותם לבד ללא נוחכות המוכר ולאף אחד אף פעם לא הייתה בעיה לקבל את זה.

וגם אני כמובן אשמח לעדכונים לגבי הסיפור.

V5

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נשארתי פעור פה לחלוטין, לא מאמין שלמראה עניי. תמיד הסבירו לי שאין דבר מובטח יותר מצ׳ק בנקאי, ופתאום אתה קורא פה ולא מאמין למה שאתה קורא.

את 3 הרכבים שרכשתי במהלך חיי רכשתי בהעברה בנקאית רגילה לחשבון המכור, 2 מתוכם שמכרתי נעשו גם כן כך. מודה לכל מי שפרסם פה שנלמד להבא בכל עסקה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יוסי צ'קים בנקאיים מזוייפים זו לא המצאה חדשה.

הפיתרון הוא לפנות לבנק שהנפיק השיק ולוודא את אמיתותו, טרם העברת בעלות.

LOTUS ELAN PLUS 2 S130 1972, MG MIDGET 1963

CJ-7 GOLDEN EAGLE 1978, טילון ICM 1960,1962,1959....אופנוע "צבי"

וספה 1957, 1959,1963 ..."גיפ'" פורד GPW 1943..ב ס א WM20 1940 ועוד..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש פתרון יותר טוב, ושמו "העברה במערכת זה"ב". העברה שמתבצעת בתוך דקות ספורות ואינה ניתנת לביטול.

עוד לא נולדה המלחמה שגבר יכול לנצח בה אישה, ולא לשלם מחיר יקר יותר בטווח הארוך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ערב טוב.

אין חדש,אף אחד לא פנה אלי,לא משטרה ולא חוקר.ואני מסרתי פרטים מלאים. בושה,פשוט בושה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער לשמוע, תעודת עניות למשטרה.

היה יכול להיות כל כך פשוט לתאם מולך את צורת ההתנהלות, לעשות תיאום מול סניף הבנק שלך שבעת הפקדת הצ׳ק יבדקו מהר אם הוא מזוייף ויסמנו לצוות בילוש שימתין בבנק.

עבודת תיאום של חצי שעה, עוד חצי שעה בבנק ולתפוס חבורת נוכלים.

ניתן לפנות אלי בה"פ לייעוץ בענייני יהלומים ותכשיטים

http://www.sheynjewellery.com.hk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 3505 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...